Jump to content
Łukasz1987

Pytanie i Porśba

Recommended Posts

Witam serdecznie grupę Farm 51,  od apary lat miałem waszą grę na steam , Ale jakiś bałwan schakował oje konto i miałłem też tam inne gry takie jak Squd, Cy jesteście w stanie eśłi udowodnie że takie konto posiadalłem przred atakie m=m hakera  to czy mogli byśćie dać mi w promocji waszą gr WW3 na innym konicie tym razem zabezpieczonym. Wiem ze prosze o wiele ale zawsze warto zapytać, Poprzednią grę jaką miałem to był klucz od znajomego ktury na waszym iewncie stał w uniformi wojskowym i dostał za to kilka kluczy, kupiłm od niggo jede taki klucz i pograłem caukiem długo (soiąggnołem wszytko co sie  dało w erely acces.  A teraz straciłem gre i niestety na chilę obecną nie stać mnie na kupno nowej, Proszę was o jeden jedyny lkucz bym mógł wrócić do tej gry i świetnie się bawić ::( , w zamian wszem i wobec opowiem jak wasz F51 jest wspaniałomyśłn, oczywiści mogę dołoczyc wszytko co uzmiberałem że rzed shakoawaniem stema  gra należałą do mnie :(. Proszę o odp

Witam Panie Łukaszu. Przykro słyszeć o stracie konta na steamie, mam nadzieję że strata nie była wielka. Po pierwsze polecam porozmawiać z Steam Support, nie jednemu koledze konto odbili. Tak czy siak, jeśli możesz udowodnić poprzednie posiadanie WW3, postaram się jak mogę aby przywrócić gre. Proszę tylko o trochę cierpliwości, obecne okoliczności nie pozwalają na zbyt szybką akcje. Będę dalej informował na PW. W międzyczasie, są otwarte zapisy na zamknięte testy, które nie wymagają posiadania gry. Mam nadzieję jednak że sprawa się rozwiąże jak najszybciej. 

Pozdrawiam

grę odzyskałem i mamm pytanie zawsze na tych ustawieniach pc jakie mam teraz  gra chodziłą świetnie a teraz zainstalwałem i podczas ladowania gry po 5  sek wywala mnie do pulpitu co to moze być ??? wprowadzaliscie jakieś zmiany ???  mam win 7 i wczesniej gra dzialala ok

Było przełączenie silnika. Być może zmieniła się kompatybilność z Windowsem. Widziałem twój drugi post, wyglądało na to, że możesz załadować do gry, więc czy ten problem nadal występuje?

Tak ale jak odpalam mape i konczy sie ladowac to wywala do menu, a pol roku temu gralem normalnie.

// Prosimy, aby nie przeklinać

Spokojnie. Widzę, że próbowałeś zweryfikować pliki gry. Czy po powrocie do menu pojawia się jakiś komunikat o błędzie?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...