Jump to content
Snut

Broń biała

Recommended Posts

Moim zdaniem brakuję broni białej do cichej eliminacji przeciwnika. Dlatego myśle że fajnym pomysłem było by dodanie paru noży (3-5) bez wariacji jak w Call of Duty czy CS GO, tylko coś na wzór Battlefield 3,4. Co o tym myślicie ?

• Like 3

2 minutes ago, Rounix.. said:

Może bagnet jako attachment? Tak byłoby najlepiej

Wolałbym standardowe noże maczety, takie jakie się widzi na filmach, duże małe itp. możliwość customizacji i ekstra punkty za takie zabójstwo.

Edited by weedtime

Moim zdaniem bagnet był by kiepskim pomysłem broń zbyt długa, przeciwnik mógłby prędzej Cię zobaczyć i zastrzelić do tego nie do wszystkich typów broni można go przymocować, lepszy by był osobno jako część ekwipunku

Proponowałbym noże oczywiście polskiej armii,rosyjskiej,amerykańskiej i dodatkowe dwa na które nie mam pomysłu, macie jakieś pomysły ?

• Like 1

A propo melee wszyscy sie zgodziimy że poprawka by sie przydała na te obijanie kolbą xP

sam pomysł z dodaniem osobnej broni białej byłby świetny na natychmiastową eliminację (interakcja cichego zabójstwa na przeciwniku)

no ale to już od reszty będzie zależne czy bedzie podobnie do bf'a gdzie przeciwnik jest zwrócony prosto na nas i może zrobic kontrę naszym własnym nożem 😋

Dodając, miałem ostatnio sytuacje że skończyła mi się amunicja do obu broni i nie mogłem znaleść nikogo z amunicją jako perkiem, jedyne co mi wtedy zostało to rzucanie granatami które są tez ograniczone. Miałem wówczas 2 okazję by zabić przeciwnika z bliska, a jedyne co mogłem zrobić to uciekać.

Edited by MrDusza

Dodatkowo można by jeszcze przy animacji zabijania nożem dodać zdzieranie nieśmiertelników, żeby zeszmacić przeciwnika, a zdobyte blachy były zapisywane wraz z nickami graczy w profilu. Miło by było gdyby dało się jeszcze skontrować frontalny atak nożem.

2 hours ago, DamijJan said:

Dodatkowo można by jeszcze przy animacji zabijania nożem dodać zdzieranie nieśmiertelników, żeby zeszmacić przeciwnika, a zdobyte blachy były zapisywane wraz z nickami graczy w profilu. Miło by było gdyby dało się jeszcze skontrować frontalny atak nożem.

Uważam że zbieranie blach było by zgapieniem kompletnym od BF. Dice albo inni gracze mogliby potem przyczepić się do TheFarm51. Fajnie by wyglądało jeżeli zabijemy przeciwnika od tyłu postać podrzyna mu gardło a z przodu mógłby by być atak z kontrą oczywiście jeśli nie będzie problemów prawnych z Dice ale zadowoliłbym się nawet zwykłym dziabnięciem jak to jest w innych FPS

• Like 1

DICE sobie może xD Idąc tym tokiem myślenia wyszłoby na to że sekwencje quick time event w różnych slasherach to masowe plagiaty produkcji które wcześniej korzystały z takich sekwencji bo często wygląda to kopiuj wklej(np. potrzeba naparzania w "x" żeby rozpruć typowi flaki (np. gears of war vs dantes inferno). Czepiając się takich pierdół na których na 100% przegraliby w sądzie, zrobiliby już konkretną reklamę WW3 w skali międzynarodowej. Po tym co się dzieje z serią BF, widać że osoby decyzyjne w tej firmie mają nie do końca tak z beretem, ale nie sądzę żeby posunęli się do takiej głupoty.

DICE/EA na luzie wygrałoby w sądzie, bo zdzieranie nieśmiertelników to element charakterystyczny wręcz dla Battlefielda.

Bethesda pozwała niedawno jakieś studio bo ich gra miała takie same bugi jak fallout shelter, więc jak widzisz dzisiaj o wszystko można się sądzić.

A pozwaliby TF51 na bank, byleby tylko wydrzeć hajs z konkurencji, zwłaszcza że w tym roku z zarobkami mogą mieć ciężko.

To może zamiast i ataku z kontrą, poprostu ciche zabójstwo od tyłu, a sprzodu zwykle dziabniecie? I zamiast nieśmiertelników można by naszywki zbierać 

23 hours ago, DELTA38 said:

Jak już bron biała to tylko szabelka 😉

14719828510800.png

1471982851077.jpg1498435496463549.jpg

szabelka dla Polaka a messer dla Niemca :v. Ale tak na serio , ja bym wolał uniknąć machania nożami, a jak już to zrobić to podobnie jak jest w CS bez blokowania animacją. No i oczywiście nóż jak każdy element ekwipunku, który chcemy użyć, musi być w łapce.

Edited by Marg

Szabla w dzisiejszych czasach to bardziej broń reprezentacyjna niż służąca do walki, zwykłe noże wojskowe bez udziwnień i kombinowania. Nie chcemy przecież aby z WW3 zrobił się kolejny CoD WW2

Broń biała być powinna, tym bardziej, że noże są ładnie odwzorowane w skórkach, np. na kamizelce OLV jest ukazany 6H4.

Skoro mamy MSBSa, jak i Beryla, niech by były bagnety do obu. Bagnetu dziś używa się jak noża, więc broń się nie wydłuża. Bardzo rzadko montuje się dziś bagnet na broni. Nóż do MSBS jest opisany tu:   https://fragoutmag.com/pl/msbs-grot-z-bagnetem-uzupelnienie/  Dodatkowo powinien być bagnet 6H4 dla strony wschodniej, ale też dla użytkowników Beryla. Z krajowych jeszcze widziałbym nóż / sztylet  wz.98. Jeśli chodzi o stronę wschodnią to także maczeta specnazu. Po stronie zachodniej zaś tomahawk SOG. Pełnoprawne maczety poza dżunglą w zasadzie nie są używane, to zależy jaki poziom realizmu ma mieć gra. Normalnie podstawą w użyciu jest bagnet, nóż i sztylet, z tego najbardziej uniwersalny jest bagnet. W ostatnim czasie na zachodzie także tomahawki, ale tylko w siłach specjalnych. Zatem:

1. bagnet do MSBS
  2. bagnet 6H4 
  3. maczeta specnazu
  4. tomahawk SOG 

to w zasadzie mus ma początek, jeśli myśleć o broni białej

1. wz.98
  2. nóż Kabar (typowy dla USMC)
  3. pełnoprawna maczeta

jako opcja.

Bardzo fajny pomysł z tymi nożami , może jakby były noże w grze ,było by fajnie nad animacjami ataku od tyłu tak jak jest w bf3 i bf 4 , ja bym był za :)

• Like 1

• Create New...