Jump to content
Sign in to follow this  
Kumitsu

forum w języku polskim

Recommended Posts

Witam, będzie może forum w języku polskim? Mnie osobiście wszystko jedno ale z pewnością znajdą się osoby, którym by to ułatwiło obsługę forum. W razie czego służę pomocą przy tłumaczeniu ?

Wydaje mi się, że @Kumitsu chodzi o polski język funkcji forum. W IPB czyli silniku na którym działa to forum taka opcja powinna być na samym dole w stopce ale jak widać na forum wgrany jest tylko język angielski lub inne języki są wyłączone. 

Wgranie języka to nie problem bo są dostępne spolszczenia ;)

Edited by Bart

18 hours ago, Kumitsu said:

Witam, będzie może forum w języku polskim? Mnie osobiście wszystko jedno ale z pewnością znajdą się osoby, którym by to ułatwiło obsługę forum. W razie czego służę pomocą przy tłumaczeniu ?

Nie wiem czemu to nie jest w pomysłach ;)  Myślę ze w przyszłości będzie można wybrać język forum 

7 hours ago, Rozmo said:

Nie wiem czemu to nie jest w pomysłach ;)  Myślę ze w przyszłości będzie można wybrać język forum 

Wgrać język polski i umożliwić go jako wybranie to dwie minuty roboty. Wystarczy wejść tutaj, zalogować się do ACP, wejść w zakładkę tłumaczenia i dodać nowe tłumaczenie. (radzę usunąć nazwę tłumaczenia "pl_PL" jeżeli tłumaczenie nie będzie wchodzić). Pozdrawiam

https://forum.invisionize.pl/files/file/701-invision-community-43x-pl/

On 10/24/2018 at 11:02 AM, pemo1212 said:

Forum jak to forum, ale w czemu w grze nie ma spolszczenia :D

Bo to ea. W ustawieniach gry jest opcja  zmiany języka na polski, ale jeszcze nie działa.

1 hour ago, LEONARDINIO said:

ja jestem za tym chciałbym aby wprowadzili język polski na forum.

Będą dodane języki, ale jak już to będziemy robić na wszystkie działy, a jeszcza ma dojść sekcja francuska. @Rozmo coś tam dłubie, więc niech się wypowie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...