Jump to content
Konrad516403

Strzelnica

Recommended Posts

Witam!

Przeglądając menu customizacji stwierdziłem, że dobrym pomysłem byłoby dodanie czegoś w rodzaju 'strzelnicy' do gry aby można było testować broń.

W warunkach bojowych ciężko sprawdzać czym bronie różnią się między sobą, a przydałoby się wiedzieć jaka broń pasuje do mego stylu gry.

• Like 9
  • Thanks 1

Dobry pomysł, miejsce gdzie na spokojnie można sprawdzić broń się jak najbardziej przyda! :P

Przy customizacji strzelnica Panowie to obowiązek! Też czekam z niecierpliwością na moment aż zostanie stworzona, a same dodatki do broni zyskają wartości nie tylko dotyczące obciążenia.

W tej chwili mój ulubiony set który stworzyłem i wymiatam, budowany był na respie. Na białej ścianie z bliskiego i dalekiego dystansu.

Còż zrobisz jak nic nie zrobisz. Trzeba czekać. Myślę że developerzy mają teraz inne priorytety na głowie.

Pozdrawiam wszystkich

Edited by SCUZ.

Popieram , tak rozbudowana personalizacja uzbrojenia , aż się prosi o strzelnice

Również popieram. Jakże zdziwiony byłem gdy po stworzeniu klasy okazało się, że celownik nie działał tak jak powinien i przez cała rozgrywkę latałem z niedopasowanym do warunków sprzętem xD

Podbijam temat. Strzelnica to jest pierwsza rzecz która powinna pojawić się w tej grze i to jak najszybciej. Przy takiej liczbie dostępnych broni i modyfikacji, stworzenie setu odpowiedniego dla każdego gracza bez strzelnicy mija się z celem. 

• Like 1

Strzelnica na pewno pojawi się w grze, nie jestem w stanie powiedzieć kiedy, ale na pewno do pełnego release'u. Obecnie, jeśli chodzi o nowe mapy, to w całości skupiamy się na tych do Warzone'a, Recona i TDMa, ponieważ śledząc rozmowy społeczności widzimy, że jest duże zapotrzebowanie na nowe pola walki.

Edited by Kony
  • Like 1
  • Thanks 1

A dałoby się, by na strzelnicy (nazwijmy to polem ćwiczeń) dało się sprawdzić działanie wszystkich typów broni i sprzętu? Nie mówię że od razu taki pakiet, ale nawet dochodząc do niego ewolucyjnie. Coś jak virtual z ArmA3, gdzie krok po kroku jest zapoznanie z każdym typem sprzętu, z pojazdami włącznie. Być może poza strzelnicą także tor przeszkód i strzelań dla pojazdów.

• Create New...