Jump to content
Sign in to follow this  
Pepku

Dodatkowa amunicja

Recommended Posts

Kiedy załadujemy np. pociski AP do karabinu, mamy ich jeden magazynek i należy przytrzymać R, aby przełączyć się między rodzajami ammo. Proponuję jedną z 4. zmian:

1. Po skończeniu się specjalnej amunicji następuje automatyczne przeładowanie na standardową amunicję.

2. Można wybrać typ amunicji podstawowej do broni.

3. Można ustawić ilość magazynków z daną amunicją lub żeby były dwa magazynki ze specjalną amunicją.

4. Uzupełnianie specjalnej amunicji z ammo pack'a w takiej samej ilość jak uzupełnianie standardowej amunicji.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji za i przeciw.

Edited by Pepku
  • Like 1

Ja tam jestem przeciwny automatowi !! czy na polu walki broń sam zmienia ci magazynek jak ci się skończy amonicja ??

6 hours ago, Maly20107 said:

Ja tam jestem przeciwny automatowi !! czy na polu walki broń sam zmienia ci magazynek jak ci się skończy amonicja ??

Nie chodzi o automatyczne przeładowanie broni tylko automatyczne przełączenie rodzaju amunicji. Jeżeli skończą ci się naboje HP/AP to żeby przeładować znów trzeba trzymać długo R by wsadzić magazynek z FMJ - niepotrzebna strata czasu. 

Chociaż z drugiej strony automatyczna zmiana amunicji przeszkadzałaby w korzystaniu TANDEMu w RPG gdzie posiadać można tylko 2pociski i sam tak gram by tylko ich używać uzupełniając je na bieżąco - a to najbardziej irytujące gdy z tandemu przełączy się automatycznie na podstawowe ładunki i trzeba znów zmieniać z powrotem na tandemy co zabiera cholernie dużo czasu. 

On 10/23/2018 at 8:56 PM, Pepku said:

3. Można ustawić ilość magazynków z daną amunicją lub żeby były dwa magazynki ze specjalną amunicją.

4. Uzupełnianie specjalnej amunicji z ammo pack'a w takiej samej ilość jak uzupełnianie standardowej amunicji.

Dlatego jest to określone jako amunicja specjalna - podstawowa FMJ jest pociskiem pośrednim pomiędzy dającym dużą przewagę przeciwko ciężkim przeciwnikom AP (gdzie w broni snajperskiej jest to prawie gwarantowany 1shotkill), a pociskiem HP, który jest idealny na nieopancerzonych ziomeczków. Balans wg. mnie jest bardzo dobry i nie potrzeba w nim zmian.

13 hours ago, Hourdeau said:

Nie chodzi o automatyczne przeładowanie broni tylko automatyczne przełączenie rodzaju amunicji. Jeżeli skończą ci się naboje HP/AP to żeby przeładować znów trzeba trzymać długo R by wsadzić magazynek z FMJ - niepotrzebna strata czasu. 

13 hours ago, Hourdeau said:

Dlatego jest to określone jako amunicja specjalna - podstawowa FMJ jest pociskiem pośrednim pomiędzy dającym dużą przewagę przeciwko ciężkim przeciwnikom AP (gdzie w broni snajperskiej jest to prawie gwarantowany 1shotkill), a pociskiem HP, który jest idealny na nieopancerzonych ziomeczków. Balans wg. mnie jest bardzo dobry i nie potrzeba w nim zmian.

W moim odczuciu obecny system jest dobrze zbalansowany. Chcesz szybciej ubić wrogów przełączasz sobie na amunicję dodatkową ale masz jednocześnie świadomość, że po jej skończeniu musisz zmienić na podstawową. Coś za coś.

• Like 1

Sign in to follow this  

• Create New...