Jump to content
Sign in to follow this  
Sledziu89

Tło fabularne

Recommended Posts

Moim zdaniem wprowadzenie do gry wątków fabularnych, może dać niesamowity efekt.

Nie liczę na single player, nawet mi go nie potrzeba jako graczowi ale, dołożenie oprawy do zmagań graczy daje masę możliwości. Gra daje możliwość wpływu na mapę poprzez przyznawanie punktów dla naszej frakcji. Moim zdaniem rewelacyjne byłyby pewne "raporty" z podłożoną do tego fabuły. Wypuszczane przez studio gazety wojenne, gdzie można popuścić wodzę fantazji, opisać tam przebieg bitew zgodnie z tym co gracze osiągnęli na globalnej mapie. Wspaniałe byłoby też stworzenie postaci, takich którym biorący udział w konflikcie mogą kibicować, dla frakcji można stworzyć też czarne charaktery, to coś co nada całej wojnie dodatkowego smaku.

Istnieje tak wiele możliwości, są gazety (wszak wydawane były nawet w Warszawie podczas powstania), reportaże wojenne które można ciekawie zmontować, relacje cywilów i wiele innych możliwości których nie sposób mi teraz wypisać. Ww3 ma wspaniałą zaletę, to konflikt wykreowany. Ciężko jest stworzyć coś takiego gdy gra toczy się w np. Realiach II wojny światowej której przebieg jest znany. Ten tytuł daję ogrom możliwości i moim zdaniem aż głupio by było z niego nie skorzystać bo dodatkowo, mieszkańcy danych krajów będą chętniej angażować się w grze i jest możliwość "podszczypania" innych.

Pozdrawiam.

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genialny pomysł. Krótkie filmiki po zajęciu/utracie jakiegoś regionu i coś w rodzaju rozkazów od generałów, marszałków itp. nadałoby klimatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

z czasem krótka kampania też by była ciekawa bo napażanie tylko w online, nie powiem że nie lubię ale gra ma opcje fajne na wrzucenie kampani i ataków na te wszystkie lokacje przez co stały się tymi zgliszczami na których gramy wydaje mi się spoko

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tło fabularne ale na początku przygody z grą. Coś o sytuacjach na świecie, konfliktach przed wojną i o wybuchu wojny. Coś tam było w Titanfall 1, że jak się włączyło pierwszy raz grę to była krótka historia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram. Na początku tło konfliktu, mówiące gdzie on wybuchł, dlaczego, gdzie prowadzone są największe walki (mapy), gdzie można spodziewać się otwarcia nowego frontu (budowa nowych map). Informacja o nowych stronach konfliktu (przy mapach na nowych terenach - Bliski Wschód, Azja, Ameryka Łac.). Być może odrębna narracja dla stron - "propaganda" i "kult wodza" przy frakcji wschodniej, rzetelne relacje + komercja (coś jak reklamy z Żołnierzy Kosmosu Verhoevena) dla frakcji zachodniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...