Jump to content
Sign in to follow this  
Kwiecik

Rozkład customizacji broni

Recommended Posts

Aktualnie żeby zmienić jakiś dodatek do broni trzeba skakać z jednego końca monitora na drugi.

Można zrobić coś takiego, co będzie znacznie bardziej wygodne 

Zrzut ekranu (59).png

• Like 5
  • Confused 1

8 hours ago, Kwiecik said:

Aktualnie żeby zmienić jakiś dodatek do broni trzeba skakać z jednego końca monitora na drugi.

Można zrobić coś takiego, co będzie znacznie bardziej wygodne 

Zrzut ekranu (59).png

Podoba mi się

Myślę, że byłoby to odrobinę wygodniejsze bo obecne skalowanie broni na środku ekranu pomiędzy dwoma tabelami trochę kuleje i czasem trzeba kręcić i przesuwać żeby zobaczyć co się zakłada na broń. No i faktycznie trzeba się trochę namachać żeby zmienić dodatki :D 

Najlepiej by było gdyby dodali opcje ustawienia menu gry i po sprawie kto chce zmiany to zmieni a jeśli komuś pasuje co jest to przynajmniej mu nie zmienia na to co nie chce :) 

13 hours ago, Hourdeau said:

Myślę, że byłoby to odrobinę wygodniejsze bo obecne skalowanie broni na środku ekranu pomiędzy dwoma tabelami trochę kuleje i czasem trzeba kręcić i przesuwać żeby zobaczyć co się zakłada na broń. No i faktycznie trzeba się trochę namachać żeby zmienić dodatki :D 

13 hours ago, Maly20107 said:

Najlepiej by było gdyby dodali opcje ustawienia menu gry i po sprawie kto chce zmiany to zmieni a jeśli komuś pasuje co jest to przynajmniej mu nie zmienia na to co nie chce :) 

Trudno się z wami nie zgodzić :) Chociaż z drugiej strony ustawiając sobie dodatki do broni to mamy mini trening ręki przed meczem :D

Sign in to follow this  

• Create New...