Jump to content
Sign in to follow this  
elzabek86

Propozycje kolejnych lokalizacji.

Recommended Posts

Może macie jakieś ciekawe propozycje lokalizacji kolejnych map. 

W mojej ocenie 3 wojna to będzie walka o surowce, pieniądze i wpływy. Może jakaś ciekawa niezbyt duża mapa na terenie np elektrowni atomowej lub np odbicie jakiegoś wielkiego portu morskiego ?

Przesmyk Suwalski. Dowolność w kreowaniu lokalizacji praktycznie pełna, ja bym to widział jako mapę leśno - trawiasto - wodną, trochę budynków. Byłaby dobra na bitwy pancerne no i z całą pewnością doskonale wgrałaby się w obecną mapę wojenną.

• Like 1

Nie sądzę aby pojawiło sie więcej map niż jedna na kraj i to zapewne z mocnymi landmarkami - np Paryż z wieżą Eifla, Nowy York z Manhatanem itp. WORLD WAR 3 zapewne pójdzie bardziej w WORLD niż w POLAND.

33 minutes ago, Piasecznik said:

Nie sądzę aby pojawiło sie więcej map niż jedna na kraj i to zapewne z mocnymi landmarkami - np Paryż z wieżą Eifla, Nowy York z Manhatanem itp. WORLD WAR 3 zapewne pójdzie bardziej w WORLD niż w POLAND.

Mamy już Moskwę i niedługo będzie Smoleńsk więc będzie więcej niż 1 mapa na kraj.

Zgadzam się z tym że developerzy pójdą raczej w lokacje inne niż polskie. Chociażby ze względu na lepszą promocje gry. Amerykanin chętniej kupi grę jeśli będzie mógł zagrać u siebie. 

Pytanie czy będzie pojawiać się więcej frakcji lub podział istniejących. Dodatkową stroną konfliktu mogą być przykładowo Chiny i kraje arabskie. Obecnie wschód to tylko Rosja, a zachód w zasadzie NATO bez USA. Tematyka gry (wojna światowa) ma ogromny potencjał na rozbudowywanie. Przy obecnym układzie można zaproponować najwyżej lokacje z Europy i USA, bo "nikt więcej nie walczy".

Jako mapę typowo pod pojazdy proponuję rejon Kałuszyna pod mińskiem mazowieckim. Idealna jako przedpole Warszawy. W pobliżu czynne lotnisko wojskowe , sporo otwartej przestrzeni, oraz miejsce zaciętej bitwy historycznej z II WŚ.

Jako przedpole stolicy Rzeszy natomiast równie historycznie nadają się wzgórza Seelow jako mapa typowo pancerna, nie wymagająca wielkiego nakładu pracy, co pozwoli przełożyć więcej sił i środków na prace nad Paryżem, Londynem czy innymi Stanami Zjednoczonymi. Chociaż chętniej jednak zobaczyłbym w tej roli Gorzów Wielkopolski.

PS. Coś się popsuło z edytowaniem komentarzy >:( istniejących już komentarzy.

Fajnie było by zobaczyć Prypeć, można byłoby zrobić naprawdę klimatyczną mapę jak Bloc w Call of Duty 4: MW.

• Like 2

Jako że mapkę można obracać to myślę że można liczyć na większą różnorodność ! w takim razie moja propozycja :)

Myślę że chyba niespotykana w grach tak samo jak Warszawa czy Smoleńsk ! A że to wojna światowa to....czemu by nie ! :)

mapa.jpg

yokohama-japan-dawn-at-minato-mirai-district-F2FJAH.jpg

yokohama-wallpapers-28993-5888331.jpg

• Like 1

1 hour ago, RocketBunny said:

SCUZ. te punkty co zaznaczyłeś mają inną rolę i nie są lokalizacjami kolejnych map 

Dziękuję za sprostowanie. Z drugiej strony trochę szkoda ?

Ja to widzę tak, dadzą mapę Smoleńsk i Europę mamy jako tako pokrytą, ciekawiej będzie jak dadzą inne rejony świata i frakcje np. Chiny+KoreaPł vs USA+Japonia+KoreaPłd z mapami w Honkongu[miasto], Hawajach[lasy], San Diego[Port], KoreaPł [ośrodek jądrowy], plus masa nowego sprzętu z tego rejonu lub Bliski Wschód na którym walczą Arabowie i Izrael. W Afryce czy Ameryce łacińskiej też znajdzie sie pare ciekawych miejsc, niechiałbym tylko żeby wszystkie mapy były typu miejskiego bo robi się monotronie. 

20 minutes ago, Viper87 said:

ciekawiej będzie jak dadzą inne rejony świata i frakcje np. Chiny+KoreaPł vs USA+Japonia+KoreaPłd z mapami w Honkongu[miasto], Hawajach[lasy], San Diego[Port], KoreaPł [ośrodek jądrowy], plus masa nowego sprzętu z tego rejonu

To, że WW3 dostanie azjatyckie mapy zostało już potwierdzone przez samego Kamila Bilczyńskiego, dyrektora kreatywnego, współzałożyciela i wiceprezesa TF51. Dokładnie padło to przy okazji tej wypowiedzi.

2 minutes ago, DziarskaSarenka said:

To, że WW3 dostanie azjatyckie mapy zostało już potwierdzone przez samego Kamila Bilczyńskiego, dyrektora kreatywnego, współzałożyciela i wiceprezesa TF51. Dokładnie padło to przy okazji tej wypowiedzi.

wiem

Sign in to follow this  

• Create New...