Jump to content
koszalek

Kompas w grze

Recommended Posts

Witam wszystkich, mogę zaproponować jeszcze kompas w grze ze stopniami, może to być możliwe włączanie i wyłączanie tej funkcji w grze, jest to lepsze skierowanie własnej drużyny w odpowiednie miejsce ja i ostrzał altyrelji

• Like 1

A część ?,jestem w pracy, możemy po grać od piątku boam wolne, znajdź mnie na steamie i wyślij zapro,jak nie znajdziesz mnie to podaj swój nick

• Like 1

Przecież mamy na górze kompas liniowy, który jak się nie mylę zapoczątkował PUBg. Dobrze się go używa.

• Like 3

Nie używa się go dobrze. Mapa powinna być w orientacji POŁNOC POŁUDNIE. Kompas kiedy ustawisz się patrząc na górną część mapy (w teorii północ) pokazuje zdaje się kierunek 270 a nie 0. Robi to niepotrzebne zamieszanie podczas okreslania kierunkow.

• Like 1

2 hours ago, koszalek said:

A część ?,jestem w pracy, możemy po grać od piątku boam wolne, znajdź mnie na steamie i wyślij zapro,jak nie znajdziesz mnie to podaj swój nick

Steam : Cerativ

Edited by Cerativ

16 hours ago, weedtime said:

Przecież mamy na górze kompas liniowy, który jak się nie mylę zapoczątkował PUBg. Dobrze się go używa.

Chyba nie rozumiesz jak używać kompasu w czas rzeczywistym, jeśli wyświetlisz kompas z pełną skalą w stopniach możesz z łatwością pokierować własną drużynę,jak nie używałeś tego kiedyś to nie wiesz jak to działa, kompas nie musi się ciągle wyświetlać na ekranie i można go schować

Ale po co komplikowac? Uwazasz ze taki stan jak teraz jest OK? Przypomne tylko ze dalej mowimy o grze dla pasjonatow i kazuali takich jak np. ja.

Odpowiesz cos wiecej czy mam sie zadowolic tylko twoim szybkim wcieciem?

Edited by yooguruto

1 hour ago, koszalek said:

Chyba nie rozumiesz jak używać kompasu w czas rzeczywistym, jeśli wyświetlisz kompas z pełną skalą w stopniach możesz z łatwością pokierować własną drużynę,jak nie używałeś tego kiedyś to nie wiesz jak to działa, kompas nie musi się ciągle wyświetlać na ekranie i można go schować

Przecież to jedno i to samo, na kompasie w grze brak tylko oznaczenia kierunków, dlaczego upierasz się na możliwość włączania i wyłączania ?

N- mamy na 0 stopni

E- na 90 stopniach

S- na 180 stopniach

W- na 270 stopniach

Łatwiej jest powiedzieć kierunek alfa-numerycznie, czyli np. "lecimy na 140" lub "wróg na 140" niż "lecimy na south-east lub coś pomiedzy East-SouthEast"

Obydwa kompasy wyśwetlają skalę 360 stopniową, nie wiem o co Ci chodzi :)

To ty się upierasz,nie ma sensu dalszej konwersacji i na pewno nie dojedziemy do konsesussu w tej kwestii

• Haha 1

26 minutes ago, koszalek said:

To ty się upierasz,nie ma sensu dalszej konwersacji i na pewno nie dojedziemy do konsesussu w tej kwestii

Zapewne masz na myśli to, że skala ma tylko oznaczenia co 45 stopni, a nie np. co 5-10 ? Chciałbyś bardziej dokładny kompas. Można by dodać powyżej kompasu aktualny wyświetlany stopień, kierunku w którym patrzysz, to nie jest zły pomysł.

np. takie coś

uyelaw8dbhjz.png.fd1bcba34d737ba23acfa05

Edited by weedtime

1 hour ago, weedtime said:

Zapewne masz na myśli to, że skala ma tylko oznaczenia co 45 stopni, a nie np. co 5-10 ? Chciałbyś bardziej dokładny kompas. Można by dodać powyżej kompasu aktualny wyświetlany stopień, kierunku w którym patrzysz, to nie jest zły pomysł.

np. takie coś

uyelaw8dbhjz.png.fd1bcba34d737ba23acfa05

Nie o taki wygląd mi chodzi, czy widziałeś kiedyś byle jaki kompas wojskowy? jeśli tak to o taki właśnie mi chodzi,klikasz na jakiś klawisz na klawiaturze i wysletla tobie kompas i podajesz kierunek z odpowiednimi stopniami i wyłączasz

2 minutes ago, koszalek said:

Nie o taki wygląd mi chodzi, czy widziałeś kiedyś byle jaki kompas wojskowy? jeśli tak to o taki właśnie mi chodzi,klikasz na jakiś klawisz na klawiaturze i wysletla tobie kompas i podajesz kierunek z odpowiednimi stopniami i wyłączasz

Pewnie, że widziałem a nawet gdzieś mam, zapewne mówisz o busoli. Ja osobiście bym tego nie używał, ale to moje zdanie.

1 minute ago, weedtime said:

Pewnie, że widziałem a nawet gdzieś mam, zapewne mówisz o busoli. Ja osobiście bym tego nie używał, ale to moje zdanie.

Dlatego pisałem żeby możliwe było włączenie i wyloczenie,bo na pewno nie wszyscy będą używali

1 hour ago, koszalek said:

Nie o taki wygląd mi chodzi, czy widziałeś kiedyś byle jaki kompas wojskowy?

tak tylko dorzucę, że byle jaki kompas wojskowy (busola AK), to pokazuje kierunki w tysięcznych, a nie w stopniach... i weź to jeszcze przeliczaj... ;)

Tak wiem,ale aż tak nie ma e się zagłębiać, wskaźniki północ południe i tak dalej o stopnie ,nie ma co za tak komplikować

• Create New...