Jump to content
Scottee82

Wirtualna strzelnica

Recommended Posts

Witam.Moim pomysłem jest dodanie np.przy opcjach customizacji sprzętu wirtualnej strzelnicy.

Dawało by to możliwość w spokojnych warunkach, a nie w zawierusze bitewnej przetestowania nowych ustawień i konfiguracji broni.

Sprawdzenia czy dana zmiana, którą w broni dokonaliśmy zadowala nas czy warto jeszcze coś poprawić lub dodać kolejny element.

Wirtualna strzelnica byłaby także miejscem treningu dla mniej doświadczonych graczy.Mozna by wprowadzić trening strzelecki do wyskakujących celów, mierząc celność i czas reakcji.Doswiadczeni gracze w fps wchodzą do walki jak zawodowy kierowca do auta, mniej doświadczeni gracze potrzebują ,,nauki jazdy”, gdyż szybko giną co może powodować frustracje i po pewnym czasie zniechęcenie u tych mniej wytrwałych.

Wiecie o tym ,że wasza gra nie jest prosta a time to kill dość mały.

Sam to doświadczyłem chce grać w tą grę bo podoba mi się klimat i ogólna koncepcja, ale nie jestem doświadczonym graczem w fps co powoduje ,że szybko ginę.Ja jestem wytrwały, ale czy inni będący w podobnej sytuacji będą mieli na tyle silnej woli i samozaparcia?

Wirtualna strzelnica z możliwością treningu w spokojnych warunkach byłaby super opcją zarówno dla tych doświadczonych bo mogliby testować i zmieniać ustawienia swojej broni na ustawienie najbardziej im odpowiadające oraz tych mniej doświadczonych, którzy mogliby potrenować celność i szybkość bez frustracji i strachu ,że śmierć czai się na nich za tuż za rogiem.

Pozdrawiam i 3 mam kciuki za wasz sukces...szkoda ,że przez te problemy techniczne gra nie miała takiego otwarcia jak powinna.

Wierzę jednak ,że wszystko da się jeszcze naprawić i uda się wam zetrzeć w pył te światowe tuzy pokroju CoD i BF

• Like 2

Bardzo dobry pomysl z ta strzelnica.

Proponuje abyscie dodali  to do swojej roadmapy / backlogu jako priorytet medium

Dobry pomysl. Skupilbym sie jednak na te chwile nawet na statycznym manekiniedo ktorego mozna strzelac z roznych odleglosci. Zwroccie uwage ze takiego manekina mozna tez ubrac w dany armor plate i dostawac informacje z konsoli jaki dmg zadalismy kamizelce, ile HP gracza/manekina. Mozliwosci sa ogromne.

Edited by yooguruto
  • Like 1

2 hours ago, yooguruto said:

Dobry pomysl. Skupilbym sie jednak na te chwile nawet na statycznym manekiniedo ktorego mozna strzelac z roznych odleglosci. Zwroccie uwage ze takiego manekina mozna tez ubrac w dany armor plate i dostawac informacje z konsoli jaki dmg zadalismy kamizelce, ile HP gracza/manekina. Mozliwosci sa ogromne.

Te pomysły się na wzajem nie wykluczają, oba można wprowadzić w ramach wirtualnej strzelnicy.

Ciekawe uzupełnienie mojego pomysłu. Super 

Zgadzam sie. Mialem na mysli ze moze latwiej i szybciej byloby zrobic manekina anizeli system ruchomych tarcz etc (nie majac zadnej wiedzy na temat programowania :)) poniosla mnie fantazja ;)

Swoja droga ciekawe czy ktos z planowania projektow do gry tu kiedys zajrzy ;)

1 hour ago, yooguruto said:

Zgadzam sie. Mialem na mysli ze moze latwiej i szybciej byloby zrobic manekina anizeli system ruchomych tarcz etc (nie majac zadnej wiedzy na temat programowania :)) poniosla mnie fantazja ;)

Swoja droga ciekawe czy ktos z planowania projektow do gry tu kiedys zajrzy ;)

No mam nadzieje ? pisałem posta o 3.30 rano nie mogąc spac heheh

Nie jestem specem,ale myśle że zrobienie czegoś takiego nie wymaga wiele pracy.

Przy budżecie 8 milionów zrobili grę, która w feelingu strzelania bije na głowę BF4 z budżetem 400 milionów 

To co z czymś takim nie poradzą??

Jestem za! Świetny pomysł, może w dalekiej przyszłości porównywanie statystyk z broni.

• Create New...