Jump to content
Rozmo

Oszustwa w grze

Recommended Posts

12 hours ago, Rafael77 said:

To co sie dzieje teraz na serwerach to jest koncert cheaterow.Nie da sie powoli normalnie grac a szkoda. Jak dalej tak  bedzie to po grze.

Właściwie trochę już przegrałem w ww3 i żadnego cheata jeszcze nie spotkałem, chyba że mamy tutaj na myśli osoby które wchodzą w glitcha. Jest trochę ich na serwerze ale na szczęście twórcy już wiedza jak w nie wchodzic i gdzie się znajdują ?

• Like 1

10 hours ago, Groteskowy said:

Właściwie trochę już przegrałem w ww3 i żadnego cheata jeszcze nie spotkałem, chyba że mamy tutaj na myśli osoby które wchodzą w glitcha. Jest trochę ich na serwerze ale na szczęście twórcy już wiedza jak w nie wchodzic i gdzie się znajdują ?

No to masz niesamowitego farta albo problemy ze wzrokiem.

Edited by Rafael77

2 minutes ago, Noob_behind_you said:

@Ragir po ostatnim patchu podobna sytuacja.

Tego gracza tam nie ma tak naprawdę raczej, mieliśmy już kiedyś tego buga, widzę, że znowu wrócił. To nie jest cheater, bo by strzelał pewnie :)

3 minutes ago, Ragir said:

Tego gracza tam nie ma tak naprawdę raczej, mieliśmy już kiedyś tego buga, widzę, że znowu wrócił. To nie jest cheater, bo by strzelał pewnie :)

mimo że od granatów obrażenia wyświetla?

1 hour ago, Rafael77 said:

No to masz niesamowitego farta albo problemy ze wzrokiem.

Owszem muszę zacząć nosić okulary, to fakt. Ale nie sądzę bym nie odróżnił cheata od gościa co glitchuje. Wiedząc gdzie są te glitche, i jaki mają zasięg wiem przynajmniej jak ich złapać lub na co oni mogą sobie pozwolić. Sam je testowałem to fakt. I na Warszawce dalej jest glitch plus pod ziemię można wejsc. Dodatkowo teraz jak się respi na Tobie team mate może wywalić cały pojazd za mapę ( mowa tutaj o pojazdach)

No w sumie więcej glitchuje niż cheatuje - jest w tym chyba jakis balans  ? aaaale jak narazie się spoko gra.

Nie wiem gdzie to wrzucić więc daje tutaj. Gościu dziś dosłownie latał swoim robotem po berlinie i zabijał wszystkich z powietrza

20191021160500_1.thumb.jpg.1f12697ee852ba015bc66589b8107168.jpg20191021160504_1.thumb.jpg.acecba6a1ed90bb0c524220f741ce88c.jpg20191021160522_1.thumb.jpg.ed20021cbbdb7997c4d1cdc852f3e9b3.jpg20191021160555_1.thumb.jpg.c658f36fdf5c74cf9d7bc022ec04003a.jpg20191021160602_1.thumb.jpg.dfd490c578564acb6e455976e1b4f5ef.jpg20191021160511_1.thumb.jpg.e7adb2b8f0b39bd0d75dd4b237d783da.jpg

16 minutes ago, mr_Kris said:

Gościu dziś dosłownie latał swoim robotem po berlinie i zabijał wszystkich z powietrza

Niestety (albo i stety), to jest bug z replikacją pojazdów, jeszcze nie jest naprawiony (o ile dobrze się domyślam, że Battle Robot skakał w górę i w dół - jak nie, to coś innego).

• Thanks 1