Jump to content
Rozmo

Oszustwa w grze

Recommended Posts

12 hours ago, Rafael77 said:

To co sie dzieje teraz na serwerach to jest koncert cheaterow.Nie da sie powoli normalnie grac a szkoda. Jak dalej tak  bedzie to po grze.

Właściwie trochę już przegrałem w ww3 i żadnego cheata jeszcze nie spotkałem, chyba że mamy tutaj na myśli osoby które wchodzą w glitcha. Jest trochę ich na serwerze ale na szczęście twórcy już wiedza jak w nie wchodzic i gdzie się znajdują ?

• Like 1

10 hours ago, Groteskowy said:

Właściwie trochę już przegrałem w ww3 i żadnego cheata jeszcze nie spotkałem, chyba że mamy tutaj na myśli osoby które wchodzą w glitcha. Jest trochę ich na serwerze ale na szczęście twórcy już wiedza jak w nie wchodzic i gdzie się znajdują ?

No to masz niesamowitego farta albo problemy ze wzrokiem.

Edited by Rafael77

2 minutes ago, Noob_behind_you said:

@Ragir po ostatnim patchu podobna sytuacja.

Tego gracza tam nie ma tak naprawdę raczej, mieliśmy już kiedyś tego buga, widzę, że znowu wrócił. To nie jest cheater, bo by strzelał pewnie :)

3 minutes ago, Ragir said:

Tego gracza tam nie ma tak naprawdę raczej, mieliśmy już kiedyś tego buga, widzę, że znowu wrócił. To nie jest cheater, bo by strzelał pewnie :)

mimo że od granatów obrażenia wyświetla?

1 hour ago, Rafael77 said:

No to masz niesamowitego farta albo problemy ze wzrokiem.

Owszem muszę zacząć nosić okulary, to fakt. Ale nie sądzę bym nie odróżnił cheata od gościa co glitchuje. Wiedząc gdzie są te glitche, i jaki mają zasięg wiem przynajmniej jak ich złapać lub na co oni mogą sobie pozwolić. Sam je testowałem to fakt. I na Warszawce dalej jest glitch plus pod ziemię można wejsc. Dodatkowo teraz jak się respi na Tobie team mate może wywalić cały pojazd za mapę ( mowa tutaj o pojazdach)

No w sumie więcej glitchuje niż cheatuje - jest w tym chyba jakis balans  ? aaaale jak narazie się spoko gra.

Nie wiem gdzie to wrzucić więc daje tutaj. Gościu dziś dosłownie latał swoim robotem po berlinie i zabijał wszystkich z powietrza

20191021160500_1.thumb.jpg.1f12697ee852ba015bc66589b8107168.jpg20191021160504_1.thumb.jpg.acecba6a1ed90bb0c524220f741ce88c.jpg20191021160522_1.thumb.jpg.ed20021cbbdb7997c4d1cdc852f3e9b3.jpg20191021160555_1.thumb.jpg.c658f36fdf5c74cf9d7bc022ec04003a.jpg20191021160602_1.thumb.jpg.dfd490c578564acb6e455976e1b4f5ef.jpg20191021160511_1.thumb.jpg.e7adb2b8f0b39bd0d75dd4b237d783da.jpg

16 minutes ago, mr_Kris said:

Gościu dziś dosłownie latał swoim robotem po berlinie i zabijał wszystkich z powietrza

Niestety (albo i stety), to jest bug z replikacją pojazdów, jeszcze nie jest naprawiony (o ile dobrze się domyślam, że Battle Robot skakał w górę i w dół - jak nie, to coś innego).

• Thanks 1

Odpowiedzi to postu:
weedtime

________________________________________________________________________________

On 11/22/2019 at 3:36 PM, pytatrololo said:

- Statystyka 65 / 13 już stawia takiego delikwenta pod znakiem zapytania a w dodatku 100 % strzałów w głowę gdy walczę się z nim sam na sam. z miejsca powinien polecieć ban. 

Mam nadzieję, że nie jesteś nigdzie adminem jak banował byś ludzi, którzy kropią Ci heady 🙄

On 11/22/2019 at 3:36 PM, pytatrololo said:

4. Taka propozycja jeżeli jest to problematyczne może należało by nawiązać współprace z firmą która świadczy usługi wsparcia walki z oszustami 

Gra korzysta przecież z EAC 😄

• Like 1

3 godziny temu, Gacek227 napisał:

Mam nadzieję, że nie jesteś nigdzie adminem jak banował byś ludzi, którzy kropią Ci heady 🙄

Gra korzysta przecież z EAC 😄

Pewnie korzysta lecz jest do bani . . . 

- Mam dużo podobnych nagrań z takimi sytuacjami . . . jak na załączonym obrazku ten system jest do bani EAC = gunwo - tego gracza spotkał jeszcze raz ale odrazu wyszedłem bo nie chciałem się męczyć . . . 
- A co do takich panów którzy mają dość pokaźne statystyki nie twierdze że za każdym razem ktoś używa czegoś, ale jeżeli: 
1. sam ciągnie całą drużynie np on ma zabójstw 60 a kolejna po nim osoba np. 20 zabójstw  
2. w sytuacji sam na sam ( 80% - 100 % strzałów w głowę ) 
3. sposób poruszania się ogólna jego rozgrywka, zachowanie itp. itd.  to widać . . .
Uwierz mi potrafię rozpoznać czitera może nie mam 100% skuteczności ale te ewidentne przypadki od razu widać, jest różnica między dobrym graczem a cziterem. 

image.thumb.png.c9d25694643adb8fd239dea6e647e620.png

AD 1 - Czyli w tym przypadku Ja i LewyMad to czity?

AD 2 - To umiejętność strzelania po głowie, a nie jakieś podejrzenia.

AD 3 - Na sposób poruszania się nie patrz bo jest zły i popsuty, animacje się opóźniają, np. ktoś do ciebie biegnie i strzela w biegu że nawet nie widzisz u niego wyprostowanej broni itp. itd.

Edited by Lugresky

1 godzinę temu, Lugresky napisał:

image.thumb.png.c9d25694643adb8fd239dea6e647e620.png

AD 1 - Czyli w tym przypadku Ja i LewyMad to czity?

AD 2 - To umiejętność strzelania po głowie, a nie jakieś podejrzenia.

AD 3 - Na sposób poruszania się nie patrz bo jest zły i popsuty, animacje się opóźniają, np. ktoś do ciebie biegnie i strzela w biegu że nawet nie widzisz u niego wyprostowanej broni itp. itd.

Nie wiem nie grałem przeciwko tobie.
Już wyraziłem swoją opinie i poparłem dowodem w postaci nagrania . . . system anty-czitowy w WW3 jest do bani. 
Jak już wcześniej powiedziałem nie w każdym przypadku są dobrzy gracze i lepsi i ci którzy oszukują w tej grze, a to jest już plaga . . . 

Po za tym to nie jest wątek o przepchanie się kto oszukuje, podałem racjonalny tok rozwoju WW3  i poparłem to dowodami. 
Reasumując należy usprawnić system anty-czitowy . . . 

Edited by pytatrololo

No na tym twoim filmiku to widać, że miałeś swoją szanse i nie zabiłeś go w plecy, później jak się wychyliłeś drugi raz to już znał twoją pozycje i sprzedał Ci head'a.

4 godziny temu, pytatrololo napisał:

Uwierz mi potrafię rozpoznać czitera może nie mam 100% skuteczności ale te ewidentne przypadki od razu widać, jest różnica między dobrym graczem a cziterem. 

Tutaj to są sami eksperci jeśli chodzi o wyłapywanie cheaterów, załóżcie może jakąś wspólną organizacje, dzięki Wam społeczność WW3 będzie wolna od cheatów 😄

• Haha 2

21 minut temu, Gacek227 napisał:

No na tym twoim filmiku to widać, że miałeś swoją szanse i nie zabiłeś go w plecy, później jak się wychyliłeś drugi raz to już znał twoją pozycje i sprzedał Ci head'a.

Tutaj to są sami eksperci jeśli chodzi o wyłapywanie cheaterów, załóżcie może jakąś wspólną organizacje, dzięki Wam społeczność WW3 będzie wolna od cheatów 😄

Typ celuje przed siebie i w ułamku sekundy obraca się strzela Heda i z powrotem celuje w to miejsce gdzie patrzył (zajęło mu to w całości może 0,1s ???? )

jesteś amebą umysłową czy co? widać że typ ma aimbota ślepy ? czy nie chcesz przyznać racji ? a może dla ciebie to normalka i też grasz w taki sposób mam nadzieje że szybko dostaniesz banana. 

Chłopie umiesz czytać? Przecież @Lugresky Ci wyżej napisał:

6 godzin temu, Lugresky napisał:

Do tego jeszcze serwery potrafią przymulić i masz takie akcje - już kilka razy widziałem klipy, że u kogoś widać jak wybiegam z prefire, a u mnie wyglądało to zupełnie inaczej.  Jak przy przegranych prawie 90h nie zauważyłeś takich rzeczy to ja na twoim miejscu będąc tak spostrzegawczym odpuściłbym bawienie się w łapanie cheaterów 😉

2 godziny temu, pytatrololo napisał:

a może dla ciebie to normalka i też grasz w taki sposób mam nadzieje że szybko dostaniesz banana. 

Mając przegrane 400h zdążyłem się już przyzwyczaić, że to nie jest CS:GO, gdzie gram na serwerach 128 tick rate i mam 400fps, więc dopóki devsi nie ogarną animacji/serwerów to jest to dla mnie normalka.

Edited by Gacek227

1 godzinę temu, Gacek227 napisał:

Chłopie umiesz czytać? Przecież masz wyżej napisane:

Do tego jeszcze serwery potrafią przymulić i masz takie akcje - już kilka razy widziałem klipy, że u kogoś widać jak wybiegam z prefire, a u mnie wyglądało to zupełnie inaczej.  Jak przy przegranych prawie 90h nie zauważyłeś takich rzeczy to ja na twoim miejscu mając taką spostrzegawczość odpuściłbym bawienie się w łapanie cheaterów 😉

Mając przegrane 400h zdążyłem się już przyzwyczaić, że to nie jest CS:GO, gdzie gram na serwerach 128 tick rate i mam 400fps, więc dopóki devsi nie ogarną animacji/serwerów to jest to dla mnie normalka.

1. (Typ celuje przed siebie i w ułamku sekundy obraca się strzela Heda i z powrotem celuje w to miejsce gdzie patrzył (zajęło mu to w całości może 0,1s ???? ) 

Czemu nie odniesiesz się do tego zdania ? czemu unikasz odpowiedzi ?, nie przyznasz że typ ma aimbota, ewidentnie widać, system łapania cziterów kuleje i tak owszem są cziterzy w WW3 nie tylko aimbot ale walhack i inne . . .  

To nie jest jedynie moje zdanie, jest masa nagrań nawet typ nagrał jak biega sobie z combo-czitem tak perfidnym że system na starcie powinien to wyłapać i zbanować całe konto Steam. Nawet niektórzy youtuberzy-gamerzy w swoich nagraniach wspominają o pladze cziterów . . . ( nie przytoczę ci konkretnego nagrania bo natrafiłem na nie kiedyś przypadkiem ) wystarczy wpisać WW3 cheats na YT 

2. AD 3 - Na sposób poruszania się nie patrz bo jest zły i popsuty, animacje się opóźniają, np. ktoś do ciebie biegnie i strzela w biegu że nawet nie widzisz u niego wyprostowanej broni itp. itd. Do tego jeszcze serwery potrafią przymulić i masz takie akcje - już kilka razy widziałem klipy, że u kogoś widać jak wybiegam z prefire, a u mnie wyglądało to zupełnie inaczej.

A co do tego to kwestia sprzętowa i inwestycja w pc . . . ja przy rozdzielczości WQHD, 27 cali, 165Hz, przy ustawieniach graficznych na fula mam stały FPS powyżej 70, średnio 100 FPS, 10 - 15 ms i nie mam takich problemów więc przytaczając ten cytat i argumentując, że mogę mieć jakieś opóźnienia animacji są śmieszne bo nigdy takich nie miałem . . . skończ gadać głupoty i powtarzać ciągle to samo przyznaj w końcu racje.

3. Twoja poprzednia wypowiedz tylko mnie zdenerwowała bo wiedziałeś że mam racje ale napisałeś ( później jak się wychyliłeś drugi raz to już znał twoją pozycje i sprzedał Ci head'a.) i po co by zdenerwować ? 

5. Więcej nie odpowiem na twój komentarz ponieważ twoje odpowiedzi są wymijające a konwersacja z tobą zboczyła z założonego toru, którym miało być zwrócenie uwagi na czity i wdrożenie sensownego sytemu wyłapywania ich.

Ja zwróciłem uwagę na słaby system annty-czitowy i dziurę którą jest
- widzisz czitera napisz do nas maila
To samo w sobie potwierdza że system  opiera się tylko i wyłącznie na pisaniu zgłoszeń i nagraniach 

W mojej pierwszej odpowiedzi do ciebie rozwiązałem wszystkie nurtujące ciebie ( pytania - odpowiedzi ) sam filmik wystarczy ale ty nie dorzuciłeś swoje 2 gr, czepiasz się zdań wyrwanych z kontekstu zamiast patrzeć na całokształt, ślepy chyba by nie zauważył że WW3 ma problem z cziterami . . . 

Gacek227
Konwersacja z tobą to jak walka z wiatrakami . . .
Powodzenia w dalszej egzystencji, spróbuj w polityce na pewno byś się nadał, bez mrugnięcia oka potrafisz pisać że coś jest białe a w rzeczywistości jest czarne. 

Nie pozdrawiam

Edited by pytatrololo

Oho, widzę że ktoś nie siedzi w temacie mechaniki i sposobu działania gry, nie siedzi i nie czyta oficjalnego discorda, a się wymądrza :D  Ciut więcej klatek utrzymuje od Ciebie w 2k z ustawieniami ULTRA wiec nie znając tematu nie wjeżdżaj na setupy sprzętowe 😜

18 minut temu, Lugresky napisał:

Oho, widzę że ktoś nie siedzi w temacie mechaniki i sposobu działania gry, nie siedzi i nie czyta oficjalnego discorda, a się wymądrza :D  Ciut więcej klatek utrzymuje od Ciebie w 2k z ustawieniami ULTRA wiec nie znając tematu nie wjeżdżaj na setupy sprzętowe 😜

Tak nie siedzę w temacie mechaniki i sposobu działania gry lecz pojęcie jako takie mam, w dalszym ciągu potwierdza że nie doświadczyłem jakichkolwiek opóźnień czy błędów animacji po prostu nie miałem i tyle, owszem trzy razy zdarzył się lag serwera gdzie w dwóch przypadkach wywaliło mi grę i nawet nie można było przesłać raportu za pomocą tego okienka które pojawia się po wywaleniu z gry   xD xD xD nie działa przycisk send xD xD xD  

21 minut temu, pytatrololo napisał:

Tak nie siedzę w temacie mechaniki i sposobu działania gry lecz pojęcie jako takie mam, w dalszym ciągu potwierdza że nie doświadczyłem jakichkolwiek opóźnień czy błędów animacji po prostu nie miałem i tyle, owszem trzy razy zdarzył się lag serwera gdzie w dwóch przypadkach wywaliło mi grę i nawet nie można było przesłać raportu za pomocą tego okienka które pojawia się po wywaleniu z gry   xD xD xD nie działa przycisk send xD xD xD  

Się nie zesraj...

4 godziny temu, pytatrololo napisał:

Typ celuje przed siebie i w ułamku sekundy obraca się strzela Heda i z powrotem celuje w to miejsce gdzie patrzył (zajęło mu to w całości może 0,1s ???? )

jesteś amebą umysłową czy co? widać że typ ma aimbota ślepy ? czy nie chcesz przyznać racji ? a może dla ciebie to normalka i też grasz w taki sposób mam nadzieje że szybko dostaniesz banana. 

Chyba ktoś liczyć nie potrafi jakie 0,1 sekundy ? Ewidentnie po ostatnim strzale było 3-4 sekundy zanim się wychyliles. A bardzo dobry gracz słyszy skąd lecą strzały ... Więc twoja argumentacja jest bezpodstawna tak samo jak z mechanika gry i sprzętu na który się powolujesz ... Zamiast pisać o antychity pomóż devsom szukać błędów ... Bo jak narazie to więcej płaczu jest niż z tego pożytku 😂🤣 

Proszę moderatora o zamknięcie wątku :)

Edited by MrTooth

10 godzin temu, MrTooth napisał:

Chyba ktoś liczyć nie potrafi jakie 0,1 sekundy ? Ewidentnie po ostatnim strzale było 3-4 sekundy zanim się wychyliles. A bardzo dobry gracz słyszy skąd lecą strzały ... Więc twoja argumentacja jest bezpodstawna tak samo jak z mechanika gry i sprzętu na który się powolujesz ... Zamiast pisać o antychity pomóż devsom szukać błędów ... Bo jak narazie to więcej płaczu jest niż z tego pożytku 😂🤣 

Proszę moderatora o zamknięcie wątku :)

Czy ty nie widzisz tego ruchu typa ( 1.patrzy prosto - 2.patrzy w lewo - 3.strzał - 4.patrzy prosto ) cała sekwencja wykonana w mniej niż sekunda toż to czit  jeszcze centralnie w środek głowy, idiota by tego nie zauważył . . . ale nie tak wzoruje się dobry gracz. Nie rozumie ewidentny dowód, to nie był normalny ruch tylko mechaniczny, automatyka taki strzał pod przyciskiem, jak można w dalszym ciągu twierdzić że jest inaczej ciekawy czy gdy by się kręcił w kółko to też byś powiedział dobry gracz . . .  DPI ma na 16000 dlatego się kręci i sadzi head za headem

a błędy też zgłaszam taki glicz już poszedł mail . . . typ siedział całą rozgrywkę w tym miejscu i przez ścianę strzelał . . .

W WW3 damage jest zadawany na serwerze, nie ma możliwości zrobienia haka, który chroni Cię przed obrażeniami, więc jak widać - błąd w założeniach / niewiedza nr 1.

Obrót gracza nigdy nie jest idealnie zsynchronizowany, robimy bardzo dużo proszczeń, żeby nie marnować przepustowości i CPU, dlatego cały obrót postaci (X,Y,Z) są wysyłane przez Internet w postaci jednej wartości 0-255. Jest ona podzielona na segmenty, np. obrót w poziomie zajmuje 128 z 256 (0 = 0°, 128 = 360°). Powoduje to niedokładności. Dodatkowo, aktualizacje obrotu są wysyłane jako "Unreliable", klient gry nie musi potwierdzać, że otrzymał dany pakiet, bo obrót zostanie zastąpiony kolejnym, więc nie ma to znaczenia - dlatego nie można polegać na tym, co się widzi u innych w 100% - błąd w założeniach / niewiedza nr 2.

Bazując na braku wiedzy na temat można się bardzo łatwo samemu oszukać i wpaść w podejrzenia. Nie twierdzę, że WW3 jest wolne od oszustów, żadna gra nie jest. dostajemy bardzo dużo zgłoszeń na rzeczy, które są ewidentnie tylko zgubionym pakietem albo niezrozumieniem ze strony gracza jak działa multiplayer.

Pamiętając, że gry sa ograniczone fizyką, jeśli ktoś jest o 1/4 sekundy od Ciebie, to wszystko, co robi (I GDZIE JEST NAS WOIM KOMPUTERZE!) będzie opóźnione o 1/4 sekundy i tyle. Dlatego czasem dostaje się kulkę za przeszkodą, a czasem ktoś sprintuje i nie widać, że podniósł broń, a już strzela - bo na jego ekranie już to zrobił.

• Like 1