Jump to content
Sign in to follow this  
Pepe

Sugestie Pepe

Recommended Posts

Gramy w grę teamowo.

- sugerujemy skrócenie o połowę czasu rundy a przynajmniej do 20 minut. Gra wymaga sporego skupienia i utrzymanie go przez pół godziny jest dość męczące psychicznie i dla oczu.

- mam nadzieję, że to chwilowy problem ale obecnie brak możliwości dołączenia do teamu podczas gry nowych graczy. Cały team musi wyjść do lobby i ponownie łączyć się

- nie wiem czy to chwilowy błąd czy nie ale czasem da się respawnować na sqad leaderze a czasem jego ikona gwiazdki jest nieaktywna.  Podczas jednej rundy to działa w innych nie.  

- bardzo mocno we znaki daje się karabinek Tor o ile stosowanie go w walce snajperskiej jest ok, o tyle jego skuteczność w walce w zwarciu jest mocno przesadzona. Uzbrojony w karabin maszynowy nie ma szans z nim. To karabinek przeciwczołgowy przecież powinien mieć więc mniejszą precyzję przez co było by trudniej nim trafić ludzi. 

Tyle na tą chwilę 

49 minutes ago, Pepe said:

- bardzo mocno we znaki daje się karabinek Tor o ile stosowanie go w walce snajperskiej jest ok, o tyle jego skuteczność w walce w zwarciu jest mocno przesadzona. Uzbrojony w karabin maszynowy nie ma szans z nim. To karabinek przeciwczołgowy przecież powinien mieć więc mniejszą precyzję przez co było by trudniej nim trafić ludzi. 

Tor ma kaliber 12.7, który współcześnie nie może być nazywany przeciwczołgowym.

Karabiny snajperskie nie mają cudownie zmniejszonej celności przy celowaniu na bliskie odległości. Strzelając ostatnio nie zauważyłem by pocisk wylatywał z lufy pod kątem 45 stopni jak w CoDach :D

11 minutes ago, Konrad516403 said:

Tor ma kaliber 12.7, który współcześnie nie może być nazywany przeciwczołgowym.

Karabiny snajperskie nie mają cudownie zmniejszonej celności przy celowaniu na bliskie odległości. Strzelając ostatnio nie zauważyłem by pocisk wylatywał z lufy pod kątem 45 stopni jak w CoDach :D

Nie piszę o bliskich odległościach a o walce w zwarciu. Spora przesadą jest, że koleś z Tor jest w stanie walić do mnie z biodra wyskakując zza winkla a ja nawet podnieść broni nie zdążę. 

Ten karabinek waży 16 kg! Bieganie więc z nim jak z Coltem to spora przesada. 

Edited by Pepe

Sign in to follow this  

• Create New...