Jump to content
Sign in to follow this  
Scorpion92

Ostrość/jasność celownika

Recommended Posts

Witam, jest jakiś sposób, aby poprawić widoczność czerwonego kółeczka w celownikach optycznych? Czasem go w ogóle nie widać i szukam opcji, ale nie mogę znaleźć. Chodzi o to, by był ciemniejszy, bardziej wyrazisty itp

Dostosowywanie tego typu bajerów nie jest możliwe i mocno wątpię, by kiedykolwiek było. W grach oczywiście.

Wiązka rzucana na ognisko zawsze ma stałą wartość w kolimatorach optycznych. Można to w prawdziwym życiu poprawić oczywiście, ale nie wszystkie kolimatory mają tę możliwość, bo wtedy w grę wchodzi błąd paralaksy (ale to też zależy) lub po prostu mówiąc "na chłopski rozum" - niedokładność. Spotkałem się z możliwością zmiany punktu w kolimatorze. Krzyżyk, kropka, trójkącik, okrąg... Wiem też, że niektóre modele mają możliwość zmiany koloru wiązki. Ale żeby poprawiać widoczność? Niby się da bez zabawy światłem, ale to też ma ograniczenia. Ciemniejsze soczewki/zwierciadła lub po prostu jakieś nakładki. Ale też nie ma to większego sensu.

Edited by DziarskaSarenka

hmm... No wiesz, nie chcę Cię wybudzać z aktualnego świata, w którym żyjesz, ale pragnę napomknąć, że piszemy o grze, nie prawdziwym życiu ;] Wiem, że twórcy starają się odzwierciedlać rzeczywistość, ale mi chodzi tylko o to, aby celowniki o powiększeniu medium miał bardziej czerwone kółeczko ;] I czy da się to zmienić, bo po angielsku nie wszystko rozumiem.

Mi sie wydaje, ze wszelkie lunety sie buguja. Czasem srodek jest wyraznie czerwony, czasem prawie calkiem gasnie. Nie wiem z czym to jest zwiazane.

15 hours ago, Scorpion92 said:

piszemy o grze, nie prawdziwym życiu

Ehh, no przecież wiem:

23 hours ago, DziarskaSarenka said:

Dostosowywanie tego typu bajerów nie jest możliwe i mocno wątpię, by kiedykolwiek było. W grach oczywiście.

co do celowników ,zainstalowałem przy jednym z nich laser którego podczas gry nie widać,druga sprawa  to brak standardowego celownika (niezbliżeniowego) "krzyżyka/punktu " który wskazuje nam gdzie oddamy strzał , można gdzieś w opcjach to wł.?

Edited by WhiteEagle