Jump to content
Maślany

Jakie miasto chciałbyś w WW3 ?

Recommended Posts

Siemanko,
Piszcie w jakim mieście/lokacji chcielibyście toczyć wojnę w ww3 i dlaczego? Ja osobiście chciałbym aby dostępne było miasto Płock i walka przy rafinerii Orlen.  Co Wy o tym myślicie, może ekipa z the farm 51 przejrzy i weźmie to pod uwagę. Dawajcie propozycje!

Edited by Maślany

Polskie miasta jak najbardziej, dlatego że przed ww3 tego nie było. Moje Bielsko Biała że względu na różnorodność i ukształtowanie terenu, nadaje się zarówno do walk miejskich (centrum, sfera, starówka, osiedla), jak i otwartych, mieszanych i górskich (okolice lotniska w aleksandrowicach, zapora w wapienicy, kamienica aż pod dębowiec, Lasek cyganski i poligon). Idealne tereny pod recon. 

A bardziej realnie, marzy mi się jakieś miasto pustynno arabskie: bejrut, badgad, karaczi, faludża. Coś w klimacie wojny w Iraku czy Afganistanie. 

1 hour ago, MATAMET said:

Poznań

...ale raczej nie Cytadela. Zdecydowanie lepszą opcją byłby Dworzec Główny wraz z CH Avenida i jej wnętrzem (niestety Google nie posiada pełnego widoku tego miejsca, jak w przypadku Złotych Tarasów), do tego część tej okolicy z Parkiem Marcinkowskiego, może nawet z fragmentem MTP. Głównie z tego względu, że dzięki temu mapa byłaby wielopoziomowa, co jest świetne dla piechoty.

Eh, szkoda tylko, że to wymagałoby niesamowitych pokładów roboty, a więc patrząc na to realnie - byłoby to nierealne. :D

Edited by DziarskaSarenka
  • Like 2

Mamy też Moskwę, mamy też Berlin, więc...
Londyn i Paryż! :) 
Gracz(k)om powinno się spodobać, i tak lubią te miasta ))

• Like 1

Ale chyba punkty już są wyznaczone bo wystarczy sobie włączyć mapę satelitarna i tam są jakieś punkty ale nie opisane :)

Już pod jakimś wątkiem to pisałem ale powtórzę miasto Prypeć moim zdaniem mogłoby być dobrym miejscem, klimacik walki w basenie lazurowym lub przy diabelskim młynie ^^

Edited by Snut
  • Like 1

Z chęcią zobaczyłbym majestatyczny Szczecin. \ img%5D /

Edited by caleb59
  • Like 1

17 hours ago, Snut said:

Już pod jakimś wątkiem to pisałem ale powtórzę miasto Prypeć moim zdaniem mogłoby być dobrym miejscem, klimacik walki w basenie lazurowym lub przy diabelskim młynie ^^

Bardzo możliwe że będzie Czarnobyl / Prypeć. Zwróć uwagę na ekran ładowania WW3, na dole jest jakby pod kątem mapa, na niej Berlin, Wwa, Smoleńsk, Moskwa a pod spodem - niewyraźnie, ale chyba napisane jest Czarnobyl. Zresztą to możliwe również dlatego, że The Farm 51 robi Chernobylite, więc mieliby zapewne dużo mniej pracy, bo pewnie mapa już prawie gotowa ;)

• Like 1

Także wiem jaka będzie moja ulubiona mapa. Cheeki Breeki IV DAMKE  :D

• Like 1

2 hours ago, mrocznydrwal said:

Bardzo możliwe że będzie Czarnobyl / Prypeć. Zwróć uwagę na ekran ładowania WW3, na dole jest jakby pod kątem mapa, na niej Berlin, Wwa, Smoleńsk, Moskwa a pod spodem - niewyraźnie, ale chyba napisane jest Czarnobyl. Zresztą to możliwe również dlatego, że The Farm 51 robi Chernobylite, więc mieliby zapewne dużo mniej pracy, bo pewnie mapa już prawie gotowa ;)

No Czarnobyl był by ciekawy choć może jakieś mapy plenerowe może jakieś Bieszczady :) (końcówka trailera )

Gliwice, atak na siedzibę główną Illuminati Farmy 51 jako organizacji która potajemnie próbuje przejąć władze nad światem.

A ja bym zaproponował centrum Katowic. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na ciekawą z punktu widzenia obcokrajowców (i miejsca odbywania się IEM) architekturę. Poza tym jakoś tak chciałbym zobaczyć zruinowany Spodek ?

nie no miasta w Polsce z racji skali gry już raczej nie przejdą ..to w końcu wojna światowa. Owszem jak  pododają najważniejsze miasta czy pkty geostrategiczne na mapie świata czy to ze względów geostrategicznych [a wiadomo, że p. Bilczyński lubi geopolitykę] bądz też z czysto ekonomicznego pktu widzenia i rozwoju gry czyli zainteresowania Graczy z poszczegolnych rejonów swiata to wówczas w którymś tam momencie mozna dodawać lub Gracze dostana narzedzia moderskie to i sami sobie dorzucą takie lokacje :)

z Geostrategicznego pktu widzenia to warto zwrócic uwagę na Cieśninę Malaka ;)

• Like 1

Polskie miasto już mamy i tak jak zapowiedzieli więcej nie będzie, no bo w gruncie rzeczy i po co. Stawiał bym na Skandynawie, na przykład Szwecję lub Norwegię mapa zimowa ;)

• Like 1

• Create New...