Jump to content
Sign in to follow this  
Kolo

Pytanian, pytania, pytani i inne sugestie

Recommended Posts

Zastanawiam po jaką cholerę jest to polskie forum jak i tak nikt ze studia nie odpowiada i czy ogóle jest sens zadawania pytań lub sugestii , jak i tak nikt oprócz graczy  nie kwapi się z odpowiadaniem na posty. jednym słowem jak zawsze Polskę ma się w dupie , liczy się co świat powie i  co da lepsze profity.

Edited by Kolo
  • Confused 1

Spokojnie. Widac, ze tylko Rozmo poki co ogarnia polskie forum i nie bedzie siedzial 24/7 odpisywal wszystkim xd

Nikt ci nie zabrania napisac po angielsku gdzie jest wiecej moderatorow.

Prześledziłem polskie forum i lipa w porównaniu do globalnego.  Może 24/7 to fajne pojęcie ale wielokrotność to olewanie.

W dupie nas maja polak to nie jet inwestor. Grając w BF 1 jak miałem  problem to EA ( czyli te złodzieje) dzwonili do mnie przez 3 dni na swój koszt czy gra mi chodzi. Dodam ze komunikacja była cała w polskim języku.

Edited by Kolo

No cóż, może nie mam tak radykalnego zdania jak OP, ale faktycznie też o tym myślałem. Chodzi przede wszystkim o to, czy jest sens rozpisywać się tutaj odnośnie naszych pomysłów i opinii (w końcu wiadomo, że wygodniej w ojczystym języku) czy jednak lepiej jest pisać na forum anglojęzycznym. 

14 hours ago, Jacobs said:

Nikt ci nie zabrania napisac po angielsku gdzie jest wiecej moderatorow.

Nawet mnie nie wnerwiaj , uczyłem się rosyjskiego bo musiałem , niemieckiego bo pracowałem za chlebem  w latach 90   i angielskiego  nie będę się uczył , bo chleba na wyspach szukał już nie będę .

Gra jest z polskiego studia i jak mają polaków w dupie to nich napiszą . Jak nikt nie wspiera i nie odpisuje dla najwierniejszych fanów ww3.To  cześć im  jak czapka a tą stówę którą zapłaciłem za grę niech wezmą na bułki. Ja jestem polakiem i nie będę na siłę się zangielszczał .

Edited by Kolo
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...