Jump to content
Sign in to follow this  
DziarskaSarenka

Spekulacje - Warmap

Recommended Posts

Każdy zdążył na pewno zauważyć, że mapa gry (niezależnie czy satelitarna czy taktyczna) ma oznaczone szarymi kropkami pewne konkretne punkty. Zastanawiam się czy są to oznaczenia miejsc, które w przyszłości będą grywalnymi mapami czy też jest to jakiś bajerek, który wcale nie znaczy zbyt wiele...

679444734_Ww3Screenshot2018_10.24-02_19_11.49-0.thumb.png.1a88a2b51310a321886e80ba1c1a1676.png

Jeśli jednak faktycznie okaże się, że punkty nie są niczym innym, jak przyszłymi mapami?
Czego możemy oczekiwać w takim wypadku?
Sprawdziłem to.

W kilku miejscach mogłem się pomylić, ponieważ bardzo trudno znaleźć dokładne, sensowne, realne miejsca odpowiadające temu, co widnieje na mapie wojny. W niektórych przypadkach oznaczenie tkwi w środku lasu, co może sugerować walki pancerne lub partyzanckie. W innych znacznik jest nieco przesunięty i nie sposób odgadnąć o jakie miasto/wieś chodzi.

Ale pamiętajmy: ten wątek ma tylko charakter spekulacyjny. Widzę to tak:

761741699_Ww3Screenshot2018_10.24-02_19_11_49.thumb.png.3538853569506797a259de1b80706745.png

Mi się zdaje że to są punkty wsparcia (amunicja, apteczka i punkty na start)  do obecnych map. Na filmach przed premierą zobaczyłem to:

758205249_Beztytuu.thumb.jpg.1d1b8f50039b78a1c22a9233aee98c09.jpg

@RocketBunny zgadza się. Miałem okazję grać ma wersji gdzie ten punkty były odblokowane i mogłem wybierać na co przeznaczam swoją "walutę".

Już teraz tak dokładnie nie pamiętam co dokładnie można było wybrać - wsparcie amunicyjne, wsparcie medyczne, czyli że jedna ze stron konfliktu podczas panowania nad danym terytorium miała benefit w postaci zdrowia lub ilości pestek.

39 minutes ago, SCUZ. said:

@RocketBunny zgadza się. Miałem okazję grać ma wersji gdzie ten punkty były odblokowane i mogłem wybierać na co przeznaczam swoją "walutę".

Już teraz tak dokładnie nie pamiętam co dokładnie można było wybrać - wsparcie amunicyjne, wsparcie medyczne, czyli że jedna ze stron konfliktu podczas panowania nad danym terytorium miała benefit w postaci zdrowia lub ilości pestek.

Żeby nie było nieporozumień - benefit w postaci zdrowia to z tego co pamiętam było więcej apteczek w medpacku, żeby ktoś nie pomyślał, że więcej HP :)

Edited by versedi

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...