Jump to content
Merapi-PL

"Gotowanie" granatu

Recommended Posts

Witam
Czy istniej opcja aby "zagotować" granat ? Chodzi o przetrzymanie granatu ,tak aby wybuchł w odpowiednim momencie .Czasem zdarza się że wróg zdąży uciec przed wybuchem . Jeśli da się to zrobić to jak ? Jeśli nie , to myślę że twórcy powinni pomyśleć o takowej opcji , w końcu jest to jak najbardziej zgodne z realiami .

Edited by Merapi-PL

Myślę, ze problemem jest brak wskazówki o gotującym sie granacie (wyraźny dźwięk odskakujacej dźwigienki byłaby dobrą informacą).

Z tego co sie orientuję, ziemniaczka można trzymać 5-6 sek nim nam poparzy łapkę.

• Like 1

3 minutes ago, Marg said:

Myślę, ze problemem jest brak wskazówki o gotującym sie granacie (wyraźny dźwięk odskakujacej dźwigienki byłaby dobrą informacą).

Z tego co sie orientuję, ziemniaczka można trzymać 5-6 sek nim nam poparzy łapkę.

Dźwięk musi być sam implementowałem! Pewnie ktoś przyciszył :P

• Haha 1

Czyli jednak się da ,dźwięk jest , dodatkowo mogła by temu towarzyszyć animacja świadcząca o mijającym czasie .

16 minutes ago, Merapi-PL said:

Czyli jednak się da ,dźwięk jest , dodatkowo mogła by temu towarzyszyć animacja świadcząca o mijającym czasie .

Myślę, że animacja jako taka jest zbędna, wystarczy podkręcić dźwięk, a w myślach do czterech to chyba każdy potrafi policzyć.

Edited by Marg

Za to ciekawym rozwiązaniem, jeśli realnym, byłby czas "gotowania granatu" dobrany do typu granatu, bo to różnie z tym jest, opóźnienie niektórych ok 3 sekund. Ciekawy byłby też losowo wybierany czas "gotowania granatu" z przedziału typowego dla granatu, np. dla zaczepnego 2,8 - 3,2 sek. Zaś obronnego 3,2 - 4 sek.

• Create New...