Jump to content
Sign in to follow this  
MiroMoczygnat

Serwery RU

Recommended Posts

Witam, czy Devsi mają w planie oddzielić graczy z Rosji od serwerów Europejskich? Pytam gdyż Rosjanin jako pierwszy stworzył cheaty do WW3, a z doświadczenia wiem że społeczność Rosyjskich graczy jest delikatnie mówiąc toksyczna. A więc są jakieś plany oczywiście w późniejszym etapie produkcji bądź już po wyjściu ze wczesnego dostępu, czy jest to uzależnione od popularności gry w Rosji? 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podczepiam się pod ten pomysł. W każdej grze tak powinno się robić. W Warface są 3 serwery rosyjskie, a wraz łączą się do nas przez VPN tłumacząc się, źe jest  łatwiej. Łatwiej, bo u nich połowa leci na cheatach, a na EU rzadko kiedy coś się zauważa.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sytuacja z przed chwili banda rusków na mapie Warszawa beztrosko sobie stoi za respem i wali w respiących się... Panowie albo blokada nicków z cyrlicą i z kontami zarejestrowanymi w Rosji albo coś innego. Bo to co się dzieje z tymi "ludźmi" i tą gra to do niczego nie podobne :( Mam nadzieję że chociaż sprawa Red Zone'ów i rozjaśnienia zjazdów do garaży będzie naprawiona w przyszłotygodniowym patchu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...