Jump to content
Sign in to follow this  
purciak

Refund

Recommended Posts

Siema

 

Ma ktoś jakiś pomysł co można napisać w refundzie na Steam, żeby oddali pieniądze i zabrali grę? Może ktoś ma jakieś doświadczenie z tym? :)

Edited by purciak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli masz przekroczony licznik 2h w grze na Steam to zwrot nie będzie możliwy w przypadku, gdy gra od dłuższego czasu działa normalnie. Przez pierwsze trzy dni po premierze wczesnego dostępu gracze mogli domagać się zwrotu nawet, gdy siedzieli na ekranie wczytywania przez wiele, wiele godzin, ponieważ nikt nie miał dostępu do jakiegokolwiek gameplayu. W tej chwili to już nie przejdzie, więc jeśli przekroczyłeś 2h w grze to refund Ci nie siądzie.

A co napisać jako powód żądania zwrotu...? Prawdę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwość jest, tylko przed 2h grania lub 2 tyg posiadania gry, można oddać bez dawania powodu, po 2 h lub 2 tyg  trzeba dać dobry powód C

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety na tę chwilę nie ma chyba możliwości podania "dobrego" powodu, który by przeszedł.

Lekko licząc jakieś 90% graczy może już od dawna normalnie rozgrywać rundy i w związku z tym jeśli ktoś ma wbite ponad 2h na koncie, wtedy nie jest w stanie wytłumaczyć się tym, że gra mu nie działa i nie może wejść do menu głównego, ponieważ właśnie samo Valve (a więc przedsiębiorstwo-właściciel platformy Steam) pomagało TF51 przy całej tej hecy z serwerami, o czym oficjalnie poinformowało TF51. Jest to przecież elementem opartym o czysty biznes dla nich, stąd ich pomoc (bo przecież nie z dobrego serca), więc są przygotowani na próby refundów rodzaju "no elo, gra wisi na łączeniu z serwerami, dawajcie zwrot" i prawdopodobnie w takim wypadku odpowiedzą "to poczekaj na patch, koleżko".

Zwrot niezależnie od ilości wbitych godzin był możliwy przez pierwsze dni startu tytułu i była to też informacja oficjalna, ale odkąd wszystko działa... Cóż, "po ptokach". Owszem, wciąż pozostaje te 10% ludzi, którzy nawet nie doszli do customizacji i według mnie jest to bardzo słaba sytuacja, jednak ostatecznie dla Valve (jako firmy) decydujące są właśnie statystyki. A te mówią jasno: 90% gra normalnie, 10% musi czekać na patch.

Ciekaw jestem tylko tej obietnicy postawionej przez TF51. Gracze, którzy nie zrobią refunda i kupili grę w dniach jej katastrofalnego startu mają zostać w jakiś sposób nagrodzeni. Pewnie walutą obecną w grze, ale pytanie: kiedy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...