Jump to content
Artur313562

Entuzjazm rynku Azjatyckiego oraz kilka sugestii

Recommended Posts

Radziłbym uważać z entuzjazmem że gra dobrze się sprzedała w Azji. Nie oszukujmy się ale cheaty w Azji to chleb powszedni. Pieniążki z Azji mogą być ogromne, ale nie zapominajmy o Jakości gameplay'u. PUBG jest tego przykładem. Może to doprowadzić do kolejnej fali negatywnych ocen kiedy Azjaci się odpalą. Jak widać dotychczasowy "antiCheat" zbytnio nie daje rady a gra nawet nie jest jeszcze bardzo popularna. Warto byłoby się na to chociaż w jakieś mierze przygotować :)

Co do reszty sugestii to mam parę własnych przemyśleń: :)

1) Balans map i spawn pointy: Tutaj wymagane są zmiany, to nie są odosobnione przypadki gdzie ludzie nie mogą się ruszyć z miejsca. Spawn powinien wykrywać czy przeciwnik nie stoi do X metrów i wyszukać inny wolny.

2) Roadmapa i udzielanie się na steamie: Rozumiem że discord jest świetnym miejscem na scenie komunikacyjnej dev-community, ale to co na nim uzgodnicie fajnie byłoby to przedstawić na steamie. Steam jest platformą na której sprzedajecie grę, pokażcie że ona żyje.

3) Dodanie nowych trybów: Rozumiem że Recon niedługo nadejdzie, ale spoko byłoby zobaczyć coś innego. Np. walki o cywili, VIP eskorta, scenariusze typu wykonaj A aby zacząć B.  Fajnie byłoby zobaczyć krótkie cutscenki przed i po zakończeniu rundy w stylu, ewakuacja do śmigłowca, zjechanie na linach bądź wysiadka z wozów transportowych na samym początku rundy. (tak, tak pomysł zaczerpnięty z titanfall ale bardzo miły smaczek :) ) Doda to ciekawej dynamiki a nie zaburzy samego gameplay'u :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/30/2018 at 2:54 PM, Artur313562 said:

Fajnie byłoby zobaczyć krótkie cutscenki przed i po zakończeniu rundy w stylu, ewakuacja do śmigłowca, zjechanie na linach bądź wysiadka z wozów transportowych na samym początku rundy. (tak, tak pomysł zaczerpnięty z titanfall ale bardzo miły smaczek :) ) Doda to ciekawej dynamiki a nie zaburzy samego gameplay'u :)

Po n-tym razie będziesz rzygał tymi cut scenkami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...