Jump to content
Sign in to follow this  
SCUZ.

Zmiany na mapie po patchu

Recommended Posts

Jeszcze nikt z nas nie widział jak dokładnie wyglądają zmiany na mapach ale już Was DEVy uwielbiam! 😉 Przede wszystkim za wysłuchanie próśb i wdrożeniu:

Dodatkowe wizualne destrukcje na mapie Moskwa oraz poprawki materiałowe.

Zostało dodane kilka nowych kryjówek na mapie Warszawa i Moskwa.
Odblokowany został tunel na mniejszej mapie Warszawa.

Nowe drgania kamery przy wybuchach granatów i C4.
Po odnowieniu gadżetu (Medy, Paczki z amunicja) usłyszymy dźwięk.

Nie wspominając oczywiście o całej reszcie. Moim zdaniem idziecie w bardzo dobrym kierunku!

Lepiej niech poprawią ogólną stabilnośc gry . To że na najmocniejszych kompach fpsy spadaja do minimum   itd, itp  a nie zajmuja sie pierdołami typu trzęsienie się kamery po wybuchu 

• Confused 2
  • Sad 1

Moim zdaniem niestety czas gry jest zdecydowanie za długi, nawet po poprawce. Ta gra ze względu na konieczność wpatrywania się oraz skupienia na mega poziomie, podczas rozgrywki bardzo męczy oczy. Może nie dla wszystkich ale na pewno dla osób starszych i z wadami wzroku  po 45 minutach jest to mega męczące. 20 minut moim zdaniem to max by móc chwilę odpocząć przed kolejną rozgrywką. Do tego w obecnej fazie nie da się by kolejny członek teamu dołączył podczas rozgrywki do gry lub czekał 45 minut na jej zakończenie. Lipa. 

4 hours ago, Pepe said:

Może nie dla wszystkich ale na pewno dla osób starszych i z wadami wzroku  po 45 minutach jest to mega męczące.

Kolego, zawsze jest pasjans do wyboru... 

Przepraszam Cię, sam mam wadę wzroku i też nie mam już piętnastu lat, ale Twój argument uważam za co najmniej dziwny. Jasne - czas rozgrywki to aspekt, który powinien podlegać poprawkom, ale ze względu na to co dzieje się w potyczce a nie ze względu na to czy osobom starszym męczy się wzrok. 

4 hours ago, Pepe said:

20 minut moim zdaniem to max by móc chwilę odpocząć przed kolejną rozgrywką.

20 minut to jest szybki meczyk... Pytanie w jakim kierunku ma iść gra: rozgrywki taktycznej, czy szybkiego deathmatchu... Wydaje mi się, że gracze oczekują od WW3 raczej tej pierwszej opcji. 

• Like 1

Mapy maja dalej 5000 ticketow i trwaja 40min+. Czy patcha jeszcze nie ma, czy nie wpadl jeszcze na wszystkie serwery?

Ale przecież jest podział na tryby Warzone - medium i large i proponuję proste rozwiązanie - na medium ustawić 20 minut, na large 40 minut.

30 minutes ago, yooguruto said:

Mapy maja dalej 5000 ticketow i trwaja 40min+. Czy patcha jeszcze nie ma, czy nie wpadl jeszcze na wszystkie serwery?

Przeciez ten wczorajszy patch co ważył kilka mega nic nie wprowadzil z listy tylko male bugi itp dopiero w przyszlym tygodniu bedzie ten duzy co wprowadzi wszystkie zmiany co zostaly podane

a tak ogolnie moze ktos wie o jaki tunel chodzi na malej wawie?

Edited by _Polski_Martin

53 minutes ago, yooguruto said:

Czy patcha jeszcze nie ma, czy nie wpadl jeszcze na wszystkie serwery?

"Witam! W przyszłym tygodniu nadejdzie duża aktualizacja do World War 3"

Edited by vinis88

5 hours ago, vinis88 said:

Kolego, zawsze jest pasjans do wyboru

Tak Panie madraliński. Pogadamy za lat 20. Gra ma być dla wszystkich, nie tylko dla madrali. 

37 minutes ago, Pepe said:

Tak Panie madraliński. Pogadamy za lat 20. Gra ma być dla wszystkich, nie tylko dla madrali. 

Po pierwsze - nie wiem czy dożyje. Natomiast jednego jestem pewien - gra nie ma prawa być dla wszystkich, bo gusta są różne. Developerzy przyjęli pewne założenia i będą sobie je realizować mniej lub bardziej sugerując się wolą społeczności, ale niech ich ręka boska broni przed robieniem "gry dla każdego". 

20 hours ago, JestemGraczemPL said:

Lepiej niech poprawią ogólną stabilnośc gry . To że na najmocniejszych kompach fpsy spadaja do minimum   itd, itp  a nie zajmuja sie pierdołami typu trzęsienie się kamery po wybuchu 

Kolega chyba świeży we wczesnych dostępach i chyba nie czytał co naprawi patch... Nie mam mocnego kompa i fps'y nie spadają do "minimum". Zauważ też że optymalizacji nie robi się na ślepo, po to są wczesne dostępy, zamknięte czy otwarte bety by zebrać dane o sprzęcie odbiorców i pod tę średnia zrobić optymalizację. Zrozum że Rzymu nie zbudowano w jeden dzień. 

14 hours ago, MiroMoczygnat said:

Kolega chyba świeży we wczesnych dostępach i chyba nie czytał co naprawi patch... Nie mam mocnego kompa i fps'y nie spadają do "minimum". Zauważ też że optymalizacji nie robi się na ślepo, po to są wczesne dostępy, zamknięte czy otwarte bety by zebrać dane o sprzęcie odbiorców i pod tę średnia zrobić optymalizację. Zrozum że Rzymu nie zbudowano w jeden dzień.  

Myślę że koledze @venis88 chodziło o coś innego, mianowicie gra ma większe bolączki niżeli te wizualne ujęte w opisie patcha,  , nie to powinno być priorytetem , gra potrafi mulić na mocnych konfiguracjach , w momentach starcia z wrogiem ,wymiany ognia , to powinno być wyeliminowane jako pierwsze . Proszę nie odbierać mojej wypowiedzi jako hejt , bo hejtem czy atakiem nie jest , po prostu uważam że na chwilę obecną poszło to trochę w złym kierunku . Może być też tak że po prostu zmiany które oferują nam devsi w kolejnym patchu są zwykłym placeholderem , od tak żeby uspokoić społeczność , a te większe prace nad optymalizacją wymagają po prostu czasu , który twórcy kupują dając nam mniej istotne łatki .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...