Jump to content
[uNSq]makivara

Statystyki broni

Recommended Posts

Moim zdaniem trzeba coś zrobić ze statystykami broni. Bronią snajperska trafić wcale nie jest łatwo, a zabić na strzał w ogóle trudno.

Podczas gdy cięzkie KMy    jak pecheneg czy UKM  ludzie ściągają mnie na pół mapy waląc długą serią pierwszym/drugim/trzecim strzałem... 

Non sens.

To zależy. Zalezy od tego, w jakie miejsce z takiej snajperki strzelasz. Jeśli po klacie lub kończynach to nie zdejmiesz wroga "na raz", ale żeby wiedzieć, gdzie się trafiło trzeba nagrywać i analizować swoje strzały przy późniejszym odtwarzaniu nagrania. Osobiście używając w grze karabinu snajperskiego wielokrotnie byłem sfrustrowany, bo jak to - przecież ten strzał na 100% siadł, gość powinien już spać! Po zakończeniu rundy odpalam nagranko i widzę, że jednak wcale nie dostał w brzuch, jak sądziłem, ale akurat cofnął się minimalnie i wyłapał w rękę.

Wiele zależy też od kalibru karabinu snajperskiego i tego, jakiego rodzaju płyty pancerza używa wróg. Dwa pierwsze pancerze jesteś w stanie snajperką zdjąć nawet jednym strzałem i nie mówię teraz o używaniu TORa, bo on kładzie do piachu natychmiastowo niezależnie od posiadanego pancerza.

Kwestia wstrzelenia się jest raczej indywidualna. Początkowo nie potrafiłem wyczuć tego, jak działają snajperki, ale pograłem trochę nimi i jednak da się to fajnie ogarnąć. Nawet, gdy przeciwnik biegnie sprintem na dość dużym dystansie. Kwestia wprawy, nauczysz się. :D

Co do ciężkich KMów... Tutaj przybijam piąteczkę, czasami wydają się być naprawdę OP.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...