Jump to content
Sign in to follow this  
Tortue69

[RP] Easy anti cheat game security violation detected (#00000006)

Recommended Posts

OPIS BLEDU Kilka minut od wejścia do gry (manu startowe) wyskakuje taki błąd game security violation detected (#00000006) oraz gra się wyłącza  . Dzieje się tak za każdym razem od dnia instalacji. Nie korzystam z żadnych cheat'ów. 

GAME BUILD ID 3264927

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): uruchomienie gry

SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): i54670K, 16GB RAM, Zotac AMP Extreme 1080

CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):

easy anti cheat error.png

Edited by Tortue69

3 hours ago, Rozmo said:

Witaj używasz jakieś programy 3rd party co nie są na liście Easy Anti-Cheat | Kompatybilne programy ! ? Oraz czy masz jeden z tych programów aktywne RGB fusion or ASUS Aura ?

Witam, 

Oczywiście używam różnych programów, lecz nie związanych z graniem i oczywiście nic związanego z cheatami. Gram rekreacyjnie. 

Rozumiem, ze chodzi o programy do nagrywania itp? Korzystam tylko z Nvidia shadow play. W Nvidia experience mam uruchomione eksperymentalne funkcje oraz nakładkę Freestyle (zmiana kolorów itp w grach), jednak nie działa ona w WW3, więc tutaj jej nie używam. RGB fusion or ASUS Aura nie używam i nie mam ich na komputerze. 

Mie tak samo wyskakuje  game security violation detected (#00000006) nawet jak sformatowałem dysk

Witajcie,

Możecie spróbować wejść do Menadżera zadań>uruchamianie>wyłączamy wszystkie dodatkowe programy i restartujemy PC. Jeżeli to rozwiąże problem, można włączać po kolei programy aż będzie wiadomo który jest za to odpowiedzialny. Każde oprogramowanie które steruje RGB może mieć wpływ na występowanie błędu.

Jeżeli to nie pomoże, proszę odnaleźć C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\World War 3\EasyAntiCheat i przeinstalować anty-cheat kilkając na setup.

Ostatecznie należy zgłośić się do https://www.easy.ac/en-us/support/ww3/ .

Dzięki.

15 hours ago, weedtime said:

Możecie spróbować wejść do Menadżera zadań>uruchamianie>wyłączamy wszystkie dodatkowe programy i restartujemy PC. Jeżeli to rozwiąże problem, można włączać po kolei programy aż będzie wiadomo który jest za to odpowiedzialny. Każde oprogramowanie które steruje RGB może mieć wpływ na występowanie błędu.

Jeżeli to nie pomoże, proszę odnaleźć C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\World War 3\EasyAntiCheat i przeinstalować anty-cheat kilkając na setup.

Zrobione wszystko z listy (nawet wyłączyłem nvidia experience) i jest ten sam błąd. Dodatkowo Easy anti cheat nie pokazuje czego dotyczy błąd. Ten problem występuje tylko z WW3. Dlatego poza moim kontaktem z Easy anti cheat proszę zgłoście to ze swojej strony. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...