Jump to content
Sign in to follow this  
ArthurSix

FPSy blokują się na 30 w losowych momentach rozgrywki

Recommended Posts

Witam. Mam bardzo uciążliwy problem, dokładniej chodzi oto że w losowych momentach podczas meczu FPSy blokują mi się na wartości 30. Nie jest ich ani mniej ani więcej do pewnego bliżej mi nie określonego momentu kiedy wracają do normy( mam zwykle 70 - 90 fps). Nie jestem pewien czym jest to spowodowane dlatego zwracam się z problemem do was.

1 hour ago, ArthurSix said:

Witam. Mam bardzo uciążliwy problem, dokładniej chodzi oto że w losowych momentach podczas meczu FPSy blokują mi się na wartości 30. Nie jest ich ani mniej ani więcej do pewnego bliżej mi nie określonego momentu kiedy wracają do normy( mam zwykle 70 - 90 fps). Nie jestem pewien czym jest to spowodowane dlatego zwracam się z problemem do was.

A nie jest to zawsze w tych samych lokacjach ?. Ja mam tak, że jak wejdę do pomieszczenia w kilku miejscach to automatycznie spadają FPS-y.

No właśnie nie zauważyłem żeby to było jakieś dokładnie miejsca i fpsy nie stabilizują się po opuszczeniu danego obszaru tylko po jakimś czasie(np. 30 sec lub 10 min)

On 11/2/2018 at 4:37 PM, qfelos said:

A nie jest to zawsze w tych samych lokacjach ?. Ja mam tak, że jak wejdę do pomieszczenia w kilku miejscach to automatycznie spadają FPS-y.

Dokładnie mam tak samo . Przykładowo  na mapie Berlin  w punkcie C2  fpsy blokuja się na 30 klatkach . Ciekawe czym to jest spowodowane 

15 hours ago, JestemGraczem said:

Dokładnie mam tak samo . Przykładowo  na mapie Berlin  w punkcie C2  fpsy blokuja się na 30 klatkach . Ciekawe czym to jest spowodowane 

Pewnie optymalizacją danego miejsca lokacji, wielokrotnie mam spadki fps w tych samych miejscach 

Mi to bardziej wyglada na jakis system vsync gdzie jesli sprzet nie potrafi wycisnac 60fps w danym momencie, blokuje fpsy na nizszym piziomie, gdzie moze zachowac synchronizacje z odswiezaniem ekranu. 30fps nie bierze sie z przypadku.

Upewnijcie się, że macie włączoną opcję One Frame Thread Lag w zakładce Basic oraz że macie wyłączoną opcję Framerate Smoothing w zakładce Advanced.

Warto też dla testu wyłączyć Vsync i włączyć limit klatek na określoną wartość w zakładce Advanced.

• Like 1

Jeżeli nie ogarną serwerów -  to niech zmniejsza liczbę slotów jeszcze. bo prz ypełnym serwerze grać się nie da takie lagi idą, wystarczy że 2-3 sloty są wolne i jest OK.

Dzięki wszystkim za porady i pomoc. Muszę potestować z tym V-sync i tym limitem klatek. Do zobaczenia w grze :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...