Jump to content
Sign in to follow this  
Swissarna

Jak wybrać drugi celownik?

Recommended Posts

I tutaj sugestia: nie używaj przyrządów mechanicznych i kolimatora jako celownik boczny. Nie ma to większego sensu, ponieważ zarówno kolimator jak i celownik mechaniczny nie dają żadnego przybliżenia, zatem obydwa spełniają tę samą funkcję na takim samym dystansie. Co więcej kolimator boczny ma mocno ograniczone pole widzenia z lewej strony, gdy celuje się przez niego. Zrób sobie tak, że jako celownik główny zamontuj jakąś optykę o średnim przybliżeniu, a boczny niech pozostanie tak, jak jest.

• Like 1

co do celowników ,zainstalowałem przy jednym z nich laser którego podczas gry nie widać,druga sprawa  to brak standardowego celownika (niezbliżeniowego) "krzyżyka/punktu " który wskazuje nam gdzie oddamy strzał , można gdzieś w opcjach to wł.?

Laser jak najbardziej widać, tylko po prostu nie wciskasz klawisza T, by go aktywować. :D
Celownika "standardowego" nie ma i (chyba) nigdy nie będzie w WW3. Opisałem tę kwestię w jednym z wątków.

Edited by DziarskaSarenka
  • Like 1

oglądając  gameplay na YT u niektórych graczy zauważyłem że takowy punkt istnieje ,nawet na załączonym zrzucie ekranu powyżej od " Swissarna"  jest on widoczny na środku ekranu więc jak nie ma jak jest?

1 minute ago, WhiteEagle said:

oglądając  gameplay na YT u niektórych graczy zauważyłem że takowy punkt istnieje ,nawet na załączonym zrzucie ekranu powyżej od " Swissarna"  jest on widoczny na środku ekranu więc jak nie ma jak jest?

Jest, ale tak delikatny, że ledwo widać i nie jest zbyt przydatny. Poza tym strzelanie z biodra ma mega rozrzut. Nie polecam, tylko na minimalne dystanse. 

no właśnie o te minimalne odległości mi chodzi,z tym że u mnie nie widać  go wcale i po odpowiedzi "DziarskaSarenka" uświadomił mi że takowy nie istnieje i istnieć (chyba) nie będzie,więc się w sumie mylił . jest w menu opcja na wł. tego punktu ? 

2 minutes ago, WhiteEagle said:

no właśnie o te minimalne odległości mi chodzi,z tym że u mnie nie widać  go wcale i po odpowiedzi "DziarskaSarenka" uświadomił mi że takowy nie istnieje i istnieć (chyba) nie będzie,więc się w sumie mylił . jest w menu opcja na wł. tego punktu ? 

Jest na 100%. Z tego co czytam to jedni widzą a u drugich nie ma, może to kwestia ustawień grafy. Nie wiem. 

Przede wszystkim ta mistyczna kropka nie jest celownikiem. Wskazuje ona tylko środek ekranu, natomiast to, gdzie trafią pociski zależne jest od tego, gdzie skierowana jest lufa (i chwała temu rozwiązaniu), a przecież idąc czy biegnąc nigdy nie mamy broni trzymanej absolutnie nieruchomo. Zawsze podlega ona mniejszemu lub większemu ruchowi, co przekłada się na mniejszy lub większy odchył w stosunku do tego "kropiastego celownika", także nim absolutnie się nie sugerujcie. To tylko bajerek poglądowy.

Według mojej gry widoczność kropki zależy od ustawień rozdzielczości. U mnie widać ją tylko na 1920x1080, podejrzewam że u innych też tak jest.  

I nie zgodzę się trochę z kolegom wyżej, dzisiaj testowałem: miałem włączony laser i chodziłem jednocześnie strzelając. Laser w czasie chodzenia kołysze się dość mocno (jak się stanie schodzi się z kropką) a kropka jest na środku ekranu, ale strzały lecą w miejsce kropki a nie tam gdzie jest laser, który w czasie chodzenia oddaje kołysanie się broni. Mogę się oczywiście mylić bo dużo czasu temu nie poświęciłem, przy okazji to do testuje. 

• Like 1