Jump to content
RocketBunny

[RP] Przezroczysta ściana

Recommended Posts

Znajduje się to w punkcie A1, patrząc od punktu A2 jest to druga i trzecia witryna. Żeby błąd się pojawił trzeba wskoczyć na murek przed szybą.  Resztę pokazują screenshoty  

BuildID 3271209

Ww3 Screenshot 2018.11.04 - 15.01.45.88.png

Ww3 Screenshot 2018.11.04 - 15.01.50.58.png

Edited by RocketBunny
brak BuildID

Zgadza się, potwierdzam tego babola. Miałem zgłosić go już dosłownie w pierwszy dzień uzyskania dostępu do gry, ale pomyślałem, że raczej będzie to już znany problem. Tak czy inaczej ten bug działa na niekorzyść osób szturmujących z punktu A2 w stronę A1. Można dzięki temu również podejrzeć drugą stronę - wyjście/wejście do centrum handlowego od strony A1, także obydwie ścieżki podejścia są całkowicie odkryte.

4 minutes ago, DziarskaSarenka said:

Zgadza się, potwierdzam tego babola. Miałem zgłosić go już dosłownie w pierwszy dzień uzyskania dostępu do gry, ale pomyślałem, że raczej będzie to już znany problem. Tak czy inaczej ten bug działa na niekorzyść osób szturmujących z punktu A2 w stronę A1. Można dzięki temu również podejrzeć drugą stronę - wyjście/wejście do centrum handlowego od strony A1, także obydwie ścieżki podejścia są całkowicie odkryte.

Świetne rozwinięcie tego problemu  

Dziękuję jest to już znane i w nowym buildzie naprawione.

Zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...