Jump to content
Sign in to follow this  
Albi

[RP] Niezamierzony tryb team-deathmatch

Recommended Posts

OPIS BLEDU:

Jakieś 2 tygodnie temu jeśli dobrze pamiętam miałem bardzo nietypową sytuację. Miałem o tym napisać, ale myślałem, że może to taki tryb testowy albo coś.. Przeczytałem ostatnio, że planujecie zrobić TDM dla kilku graczy jako taka strzelnica do przetestowania broni, więc skapłem się, że na pewno nie było to to, co mi się przydarzyło.

Opis sytuacji:
Wszedłem sobie do meczu na medium mapie Warszawy. Nie wiedziałem czemu, ale nie miałem pokazanych żadnych punktów do przejmowania ani komunikatów tego czy ktoś coś przejmuje czy nie. Jeśli lider drużyny zaznaczał coś, to pokazywało mi to jako jakiś nick (nie wiem czy przeciwnika, czy sojusznika). W każdym bądź razie wyglądało to na taką typową bitwę drużynową i nawet podobało mi się to. Nie wiem czy inni mieli normalny tryb. Nie zwróciłem uwagi, żeby w miejscach punktów ktoś stał i je przejmował, chociaż jak kliknąłem mapę, to były na dole punkty na szaro, a na samej mapce były zaznaczone tylko obszary przejmowania bez A,B,C.. itd.

Byłem w o tyle dobrej sytuacji, że mogłem dostrzec znaczącą różnicę w działaniu gry. Mam słaby sprzęt, bo nawet nie spełniam wymagań minimalnych, ale kupując grę byłem tego świadomy, bo zamierzam zrobić upgrade i dokonałem zakupu z myślą o przyszłości i żeby dorzucić swoją cegiełkę do rozwoju gry przy okazji. Normalnie z moim GTX'em 660 wyciągam 20-30 fps'ów na otwartych przestrzeniach. Przy tym bugu, gdzie nie miałem żadnych komunikatów z tego co się dzieje na mapie FPS'y wzrosły do 50-60.

Jeśli to znany bug, to sory, ale nie przeglądałem całego forum. Pzdr.

GAME BUILD ID:
3271209, ale zdarzenie miało miejsce jakieś 2 tyg temu.

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane):
Po prostu wbiłem do meczu. Była to Warszawa - medium. Nie działo się nic szczególnego.

SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry):
GTX 660, Phenom II X6 1100T, 8GB RAM, Windows 10 64-bit

Edited by Albi

Ja miałem to dziś dwukrotnie na mapie Moskwa i Berlin. Całkowicie zniknęły mi punkty do przejmowania, mapa zrobiła się goła. Prawdopodobnie dzieje się tak dla wszystkich graczy w danej rundzie lub przynajmniej dla jej części i warto zaznaczyć, że wcale nie są to podwaliny pod TDM, a jedynie wnerwiający bug uniemożliwiający normalną rozgrywkę. Grałem tak niecałe dwie minuty (po czym wyszedłem, gdy nie mogłem się respić i nie miałem czego przejmować) i obserwowałem na czacie rzeczy typu "Can you take anything? I can't see sites." oraz różne inwektywy pod adresem gry jak to - lekko mówiąc - nie działa.

Dziękuję za zgłoszenie, wyśle to dalej i sprawdzę co się stało. Jak się dowiem to edytuje post.

Zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...