Jump to content
KARY

Mini drone - deaktywacja

Recommended Posts

Czy i w jaki sposób po użyciu mini drona można go deaktywować i umieścić z powrotem w wyposażeniu?   

Edited by KARY

Hmm. Wydaje mi sie, ze widzialem na jakims streamie, ze ktos latal tym malym helikopterkiem i pozniej wrocil do swojej postaci i mogl go podniesc. Nie korzystam, wiec nie wiem jak wyjsc z widoku tego mini drona.

Umieszczanie drona z powrotem w ekwipunku nie ma przecież większego sensu. Raz wypuszczony może być używany bez żadnego limitu, dopóki nie zostanie zestrzelony tak dron, jak i gracz. Po wyjściu z sterowania dronem nie znika on magicznie - zawisa po prostu w miejscu, w którym był ostatni raz użyty i przy kolejnym wciśnięciu klawisza odpowiedzialnego za użycie gadżetu gracz wraca do sterowania dronem z tego miejsca, w którym go zostawił. Użycie drona w ten sposób daje niezłe możliwości taktyczne i pozwala dobrze utrzymywać nawet w pojedynkę niektóre punkty.

Mini dron nie Quadron jest możliwy do schowania po wciśnięciu klawisza aktywacji. Przybliżasz drona do siebie, podchodzisz do niego i klikasz na nim klawisz odpowiedzialny za aktywacje To jest domyślnie chyba klawisz "F". To jest ten sam klawisz którym wchodzisz do pojazdu..

Mini dron aktywuje się standardowo pod klawiszem "3".

Spróbuje twojej metody i dam znać czy się udało 

4 hours ago, DziarskaSarenka said:

Umieszczanie drona z powrotem w ekwipunku nie ma przecież większego sensu. Raz wypuszczony może być używany bez żadnego limitu, dopóki nie zostanie zestrzelony tak dron, jak i gracz. Po wyjściu z sterowania dronem nie znika on magicznie - zawisa po prostu w miejscu, w którym był ostatni raz użyty i przy kolejnym wciśnięciu klawisza odpowiedzialnego za użycie gadżetu gracz wraca do sterowania dronem z tego miejsca, w którym go zostawił. Użycie drona w ten sposób daje niezłe możliwości taktyczne i pozwala dobrze utrzymywać nawet w pojedynkę niektóre punkty.

Zgadza się, ale czasem wchodzisz do budynku, zmieniasz lokalizację czy korzystasz z pojazdu i w takim wypadku warto by go "spakować" tym bardziej że zasięg to 200m więc jeśli oddalisz się w ferworze walki zbyt daleko stracisz nad nim kontrolę

Edited by KARY

15 hours ago, KARY said:

dziś testowałem, raczej nie można przywrócić raz użytego drona do ekwipunku :(

Chopy chopy co wy pindolicie. Proszę obejrzeć mój film wobec tego.

Aby schować drona należy wycelować w drona i kliknąć klawisz odpowiedzialny za wchodzenie/wychodzenie z pojazdu. Niestety nie wiem jaki jest to klawisz bo ja mam wszystkie prze konfigurowane pod siebie.

Działa, Dzięki  :-) Klikałem, ale nie wskazywałem celownikiem drona dlatego nie mogłem go schować.

Edited by KARY
  • Like 1