Jump to content
KARY

komunikacja, komunikacja komunikacja

Recommended Posts

Musi powstać panel umożliwiający choćby podstawową komunikacje w czasie potyczki.

- TAK

- NIE

- UWAGA OSTRZAŁ

- CZYSTO

- POTRZEBUJĘ AMUNICJI

- POTRZEBUJĘ APTECZKI

I pewnie wiele innych przydatnych komunikatów. Bez komunikacji gra często staje się bezmyślną bieganiną.  np. kolega z teamu pcha się prosto pod ostrzał snajpera, a w żaden sposób nie można go ostrzec. Albo skończyło się amo i choć w około pełno towarzyszy nikt nie rzuca zasobnika. 

Jeśli chodzi o POTRZEBUJE AMUNICJI/APTECZKI to obecnie należy wycelować w posiadacz ów wcześniej wymienionego ekwipunku i kliknąć markowanie ( domyślnie X) i nasz dzielny wojak prosi o to co potrzebuje. Problem jest tylko taki ze nie każdy kogo prosimy to słyszy czy skapnie się ze do niego kierujemy prośbę i nie reaguje i w dodatku prośbę można wystosować za rzadko, nie można jej spamować co często prowadzi mnie do frustracji bo biegam za kolesiem i muszę do niego strzelić aby się skapnął o co mi chodzi co czasami skutkuje ogniem odwetowym z jego strony. 

Prośba jest moja taka aby można było częściej wystosowywać  prośbę o amunicje czy apteczkę wręcz spamować tym.

Opcją która można tez wprowadzić było by to aby osoba którą prosimy o apteczkę/amunicje dostawała na ekranie powiadomienie ze ktoś go o to prosi.

Edited by Tomyslav
  • Like 1

Myślę, że lepszym rozwiązaniem byłoby żeby komunikat o amo lub med szedł automatycznie jeśli w pobliżu jest gracz który posiada dany pakiet. Celowanie i markowanie ma sporo minusów w przypadku dynamicznej rozgrywki.  

Jest w planach, samo użycie markowania też zostanie poprawione!

On 11/9/2018 at 6:42 PM, Tomyslav said:

Jeśli chodzi o POTRZEBUJE AMUNICJI/APTECZKI to obecnie należy wycelować w posiadacz ów wcześniej wymienionego ekwipunku i kliknąć markowanie ( domyślnie X) i nasz dzielny wojak prosi o to co potrzebuje. Problem jest tylko taki ze nie każdy kogo prosimy to słyszy czy skapnie się ze do niego kierujemy prośbę i nie reaguje i w dodatku prośbę można wystosować za rzadko, nie można jej spamować co często prowadzi mnie do frustracji bo biegam za kolesiem i muszę do niego strzelić aby się skapnął o co mi chodzi co czasami skutkuje ogniem odwetowym z jego strony. 

Prośba jest moja taka aby można było częściej wystosowywać  prośbę o amunicje czy apteczkę wręcz spamować tym.

Opcją która można tez wprowadzić było by to aby osoba którą prosimy o apteczkę/amunicje dostawała na ekranie powiadomienie ze ktoś go o to prosi.

Problem chyba polega tez na tym, że nie każdy o tym wie. Brakuje samouczka. jeśli twórcy tworząc grę mieli jakąś wizję, to niech zrobia jakiś filmik i to wyjaśnią. A także to w jaki sposób należny grać i jak to się robi. Skróty, klawisze itp. A tak to każy wie tyle ile się dowiedział z jakiegoś forum, czy filmu. A jak nie ma czasu szukać, to nic nie wie i tyko strzela.

Mysle ze sa tego swiadomi - czasem na discord zalurkuje na rozmowy z dewami i wychodzi na to ze jest sporo smaczkow, o ktorych nawet bym nie przypuszczal ze wystepuja. Mysle ze w drodze jest jakas baza informacji "Czy wiedziales ze" lub slajdy z ciekawostkami podczas loadingu map.

• Create New...