Jump to content
Merapi-PL

PTE 0.1.1 Spostrzeżenia

Recommended Posts

Witajcie
Chciałem podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami odnośnie  PTE 0.1.1. Panowie ogólnie jest źle, w tej wersji gra niegrywalna, to błędy które występują u mnie :
-C
rash  gry.
-Crash UE4.
-Brak możliwości spawnu , po spawnie konieczność samobójstwa.
-Zepsuta kamera w czołgu.
-Brak opcji dołączenia na wybraną mapę ,matchmaking nie działa albo się zawiesza ,pozostaje tylko opcja quick join .

Na plus zdecydowanie lepszy AVGFPS , wyraźniejszy dźwięk , pojazdy poruszają się jakby płynniej, mniejszy ping. Reasumując łatka wnosi pewne poprawki, ale psuje więcej niżeli oferuje , w tej formie absolutnie nie powinna trafić do graczy .

Edited by Merapi-PL

z zmian na gorsze względem oficjalnej wersji: :)

- niemieszcząca się czcionka w dodatkowych bonusach (strike)

- zbyt mocno wyciszone kroki , w oficjalnej wersji są za głośno a teraz za cicho 

- kilka razy musiałem się sam zabić aby móc się odrodzić (w oficjalnej wersji tego nie było), 

reszta ok, i ta grafika na warszawie :D

Edited by michaelpol90

Mapy:
Wizualne:
[Grafika] Rozjaśnienie ciemnych miejsc na mapach, balans czerni i bieli.

To tylko ja, czy wygląda to tak jakby cała janość gry została zwiększona? Przyznaje, jest "czytelniej" ale gra stracila kontrast. Wygląda jakby wlaczyli jakis filr a przez to calosc jest jakby wyblakla.

Dźwieki:

Wg mnie, jest wieksza separacja miedzy lewym a prawym kanalem. Potrafie slyszec cos z frontu, zeby calkowicie slyszec to tylko z lewej strony, kiedy odwroce kamere lekko w prawo. Cos z dzwiekiem jest skopane. Na pewno u mnie gorzej niz spoza PTE.

3 hours ago, Merapi-PL said:

Witajcie
Chciałem podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami odnośnie  PTE 0.1.1. Panowie ogólnie jest źle, w tej wersji gra niegrywalna, to błędy które występują u mnie :
-C
rash  gry.
-Crash UE4.
-Brak możliwości spawnu , po spawnie konieczność samobójstwa.
-Zepsuta kamera w czołgu.
-Brak opcji dołączenia na wybraną mapę ,matchmaking nie działa albo się zawiesza ,pozostaje tylko opcja quick join .

Na plus zdecydowanie lepszy AVGFPS , wyraźniejszy dźwięk , pojazdy poruszają się jakby płynniej, mniejszy ping. Reasumując łatka wnosi pewne poprawki, ale psuje więcej niżeli oferuje , w tej formie absolutnie nie powinna trafić do graczy .

Chciałem napisać dokładnie to samo, ale już nie muszę. Wszystko potwierdzam, a teraz nie da się połączyć. Gdyby ta wersja wyszła oficjalnie... no coż nie chce nawet o tym myśleć.

1. Dźwięk pojazdu  na zewnątrz zanikał gdy żołnierz ustawiony jest pod niektórymi kątami.

2. Czas 30 minut chyba jest jednak za krótki. i 3000 punktów za zwycięstwo tez chyba za mało. Ale trudno to do końca ocenić, gdyż przez niemal połowę gry byłem tam sam.

• Like 1

2 hours ago, BudgieSenior said:

1. Dźwięk pojazdu  na zewnątrz zanikał gdy żołnierz ustawiony jest pod niektórymi kątami.

2. Czas 30 minut chyba jest jednak za krótki. i 3000 punktów za zwycięstwo tez chyba za mało. Ale trudno to do końca ocenić, gdyż przez niemal połowę gry byłem tam sam.

1. Dzieki za potwierdzenie anomalii z dzwiekiem.

2. Z mojego doswiadczenia, ale nie gralem duzo, problemem jest nie czas ale limit pkt. Nigdy nie skonczylem meczu po 30min, zwykle byl to limit pkt. Zaryzykowalbym ze 30min + limit 4000 pkt bylby OK.

6 hours ago, yooguruto said:

2. Z mojego doswiadczenia, ale nie gralem duzo, problemem jest nie czas ale limit pkt. Nigdy nie skonczylem meczu po 30min, zwykle byl to limit pkt. Zaryzykowalbym ze 30min + limit 4000 pkt bylby OK.

Faktycznie gra przebiega zbyt szybko

Trochę wczoraj pograłem , niestety tylko na warszawie. Kolejna sprawa, mam wrażenie że markowanie celów [x] i wydawanie poleceń działa gorzej niżeli poprzednio , nie ważne jak bym dusił tego [x]  , jak dokładnie śledził cel to spoting nie działa zbyt dobrze .

Moje wrażenia odnośnie patch'a:

- Zdecydowanie lepsza widoczność w ciemniejszych miejscach (na plus)

- Zdecydowanie szybsze połączenie z serwerem do gry za pierwszym razem (na plus)

- Większa płynność (więcej FPS w porywach do 190 , minimalnie 120) (na plus)

- Znacznie dłuższy powrót do menu po grze, czasami jest on niemożliwy (albo miałem pecha i serwery były zapchane) (na minus)

- Wrażenie obniżenia jakości grafiki ale to mój wyjątkowo subiektywny pogląd (na minus)

- Chyba ciut przy krótki czas trwania gry. 35 minut albo 3500 pkt byłyby chyba lepiej (na minus)

- Nadal długie ładowanie gry (na minus)

Edited by Roxven

-Zdecydownie za szybkie nabijamnie pkt . przez  kapowanie.Teraz ludzie biegaja od kapa do kapa I  gra konczy sie za szybko.

-Czasami  sa problemy  przy odrodzeniu-odradzasz sie i  giniesz.

Reszta zmian jak  dla mnie  na plus.

Dźwięk kroków nie ważne czy ktoś jest bliskie czy dalej słychać tak samo,nie słychać jak przeciwnik przeładowuje zaraz za ścianą w przejściu jak jestem blisko jego, strzały za cicho oi nie porzna obyczajic z której strony strzelają, przycisk X do niczego jak chce to zadziała zależy od kaprysu, punkty za szybko lecą starsza wersja lepsza tylko czas można skrócić  i ilość punktów do zakończenia rozgrywki, snajperów jest więcej bo dlaczego nie bo dostaniesz heda i padarz od razu to czego mają się wysilac do się skąpią i dla innych będzie lepiej bo po co coś zrobić, grafika za mocno wyostrzona widać jak na dłoni dlatego snajperzy mają lepiej a tak wcześniej trzeba było się bardziej postarać,pojazdami jeszcze nie miałem okazji pograć bo gra się kończyła za szybko

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...