Jump to content
Qruszon

R.I.P

Recommended Posts

Niestety ze smutkiem w sercu, chciałbym zwrócić uwagę na fakt że gra umiera. A szkoda...

Graczy z dnia na dzień ubywa :(

Bez tytułu.png

Edited by Qruszon
  • Haha 1

Obecnie to fakt ludzie uciekają, choćby z powodu "super" aktualizacji tarkova, mimo tego że sam czekałem na to siedzę dalej i bije godzinki w ww3.

Przyjdzie aktualizacja, dodadzą mapke, jakiś trybik ludzi powróci.

Sadze, że tf51 również chcą powrotu graczy i o to się starają co sami mówili w niejednym wywiadzie

On 11/11/2018 at 10:47 PM, DziarskaSarenka said:

Się nie zgodzę absolutnie. Sprawdź tutaj w czym rzecz i nadmienię, że jest to rzecz absolutnie naturalna.

Czy mógłbyś w skrócie opisać o czym piszą ?

Bez przesady, wiem po sobie że ludzie odstawili WW3 do czasu aż pojawi się aktualizacja która dużo lepiej poprawi działanie gry :) Mi się znudziło długie czekanie na uruchomienie gry a poza tym ostatnio trafiam na puste serwery na których mi się nie chce czekać iluś tam minut aż inni dołaczą. Oprócz tego mam inne tytuły gier do zaliczenia więc WW3 niech sobie spokojnie czeka a devki niech pracują nad łatkami :) 

• Like 3

Spodziewaliśmy się takiego obrotu wydarzeń, jednak nie panikujemy i robimy to co do nas należy. Każdym kolejnym patchem chcemy odzyskiwać starych fanów i pozyskiwać nowych.

Nadchodzą 2 nowe tryby gry, nowe bronie i pojazdy. Roadmapa ukaże się na dniach, jest już gotowa, ale chcemy ją dopieścić pod katem wizualnym.

Ponadto BFV miał swoją premierę, więc jest to zrozumiałe. 

• Like 2

Po nowym patchu juzt staży nie chcą grać,i nie sądzę że to winą jest problem z połączeniem czy braku nowych map za wcześnie

• Confused 1

Spokojnie, tak jak Wojtas napisal. Większość z nas ma różne tytuły w które z chęcią się pogra, devsi dodadzą nowe tryby kilka aktualizacji i pewnie część graczy wróci. Spójrz na grę dayz, 5 lat wypuszczali ja do bety. Mimo że tyle to trwało serwery po patchu odżyły, także liczę na taki sam efekt tutaj. Tylko oby nie 5 lat 😄

• Like 1

Jeśli moje własne nawyki to jakikolwiek wyznacznik, to wielu graczy kupiło, sprawdziło i teraz czeka aż będzie więcej i lepiej - całkowicie zrozumiałe. Gra codzienne przyciąga nowych graczy (i nie są to małe ilości, wierzcie). 

Nie panikujcie, bo takie mówienie, że gra umiera faktycznie może jej zaszkodzić, a jest zwyczajnie nieprawdą - spadek graczy się wyrównał i zaczyna się zamieniać na wzrost, totalnie normalne zachowanie i większość gier przez to przechodzi :)

• Like 6

Podoba mi się, że podchodzicie do tego jak Ubi do Rainbow Six Siege. Gra ma już 3 lata a różnica jest ogromna między tym co było a co jest. Trzymam kciuki, że i wam się powiedzie na tym polu :).

Mam takie głupie pytanie 😛 czym jest Roadmapa ? 

Nigdy się z takim określeniem nie spotkałem, w google są opisy ale nie pod produkcję jaką jest gra, tłumaczenie słówka też nie ma sensu :/

Czy to chodzi o pokazanie w bardzo czytelny sposób listy zmian/aktualizacji/nowości w przyszłości dla produktu ? 

3 minutes ago, michaelpol90 said:

Mam takie głupie pytanie 😛 czym jest Roadmapa ? 

Plan rozwoju jakiegoś produktu - zazwyczaj opis na ogólnym poziomie, co i w jakim czasie lub kolejności ma się ukazać.

Nie wiem dlaczego F51 uczepiło się tego głupawego trybu warzone.

Plan rozwoju niczego nie zmienia jak macie się trzymać tego trybu gry to ta gra skazana jest na śmierć.

• Confused 1

4 hours ago, csMKJP said:

Nie wiem dlaczego F51 uczepiło się tego głupawego trybu warzone.

Plan rozwoju niczego nie zmienia jak macie się trzymać tego trybu gry to ta gra skazana jest na śmierć.

Co niby jest "głupawego" w tym trybie ?

• Like 1

48 minutes ago, weedtime said:

Co niby jest "głupawego" w tym trybie ?

Dołączam się do pytania, warzone to kwintesencja tej gry i oby nie zboczyli z tego kierunku.

• Like 1

Nazwałbym to bardziej letargiem niż śmiercią. Myślę, że do pełnej premiery używanie stwierdzenia "Game is dead" jest sporym nadużyciem.

• Like 2
  • Thanks 1

Czytam te komentarze typu " gra umiera" itp. to aż mnie krew zalewa...

Jak może zdechnąć to co tak naprawdę jeszcze nie powstało? Nie ma marketingu na typ etapie rozwoju gry, gdyż są inne ważniejsze priorytety, kto chce to gra i pomaga, daje swoje 5 groszy do rozwoju a nie tylko patrzy ślepo w cyferki i głupoty gada.

I jak Ragir pisał gdzieś indziej, takie pisanie/gadanie ze gra umiera tylko szkodzi a nie pomaga, dodatkowo dodam iż jak kupowaliscie wczesny dostep to pisze jak byk ze to nie musisz kupować teraz bo to nie jest "pełnoprawny produkt"

Za wszelkie błędy itd sorki ale człowiek jeszcze wczorajszy^^

• Like 1

Posted (edited)
On 1/2/2019 at 10:40 AM, 𝕽𝖆𝖙𝖒𝖚𝖘 said:

Czytam te komentarze typu " gra umiera" itp. to aż mnie krew zalewa...Jak może zdechnąć to co tak naprawdę jeszcze nie powstało?

Ano może . Wiele projektów gier tak umarło i WW3  będzie kolejnym . Smoleńsk nadal bez tekstur  , no ja was proszę  trzeba było w ogóle tej mapy nie wypuszczać !!!! Wydana została na siłę  tylko po to by udobruchać graczy  którzy na całym świecie narzekają coraz bardziej na tą "grę " Scar H  dodany tez tylko na zasadzie " niech mają i się odpierdolą ". Ciągle nie naprawione lagi  spadki fpsów  , crashe do pulpitu . Projekt był dobry ale niestety bardzo mocno przerósł panów z F51. Reasumując moim skromnym zdaniem  F51 i ich WW3 skończą w  myśl powiedzenia " żarło żarło i .... zdechło "

Edited by NieprawdopodobnyPL
  • Haha 1
  • Confused 1

Na razie "żre, żre ale jeszcze nie zdechło" tak więc miejmy nadzieję, że zamiast paść to urośnie. Ja osobiście trzymam kciuki za WW3 i jestem optymistą :)

o7

• Like 5

1 hour ago, DareQQ said:

Na razie "żre, żre ale jeszcze nie zdechło" tak więc miejmy nadzieję, że zamiast paść to urośnie. Ja osobiście trzymam kciuki za WW3 i jestem optymistą :)

o7

Do czasu aż akcjonariusze firmy zorientują się , że gra nie przyniesie zakładanych zysków bo więcej graczy odchodzi niż napływa , a wtedy skończą się pieniążki a w raz z nimi butna postawa firmy wobec graczy którzy im zaufali kupując niestety EA .

• Haha 2

mapa Smoleńsk została raczej wrzucona do testów aby TF51 mogło sprawdzić czy się podoba graczom np wielkosć, rostawienie różnych budynków itd. Kurczę, gra jest jeszcze w EA, jest pustawo ale wiem ze chłopaki pracują i robią co mogą aby gra była jak najbardziej grywalna i wszystkich zadowoliła :)  Dajcie im czas, wiem że większość sobie inaczej to wyobrażała ale nie zawsze jest kolorowo i trzeba czasu.