Jump to content
Qruszon

R.I.P

Recommended Posts

Ile razy można podkreślać, że gra jest w bardzo wczesnej fazie? Nie została uruchomiona odpowiednia machina marketingowa, sama gra wyszła dopiero w EA - a ile razy można tłumaczyc czymże jest ten program? Że gry wydawane w EA są wczesnymi wersjami i w zalezności od złożoności projektu prace wykończeniowe mogą trwać bardzo długo, że jest mnóstwo gier, które osiągnęły ogromny sukces, a gdy były w EA to "nikt" o nich nigdy nie słyszał. Pisanie takich rzeczy i zakładanie podobnych wątków nic nie wnosi do konwersacji, a jedynie może zaszkodzić tytułowi - bo przyjdzie potencjalny gracz na forum zobaczyć jakie są obecnie nastroje i jedynie co zobaczy to "Game is Dead", "RIP" itd. Polecam zastanowić się dwa razy zanim zacznie się wysnuwać podobne wnioski. Jak coś co jeszcze do końca nie ożyło może być już martwe ?

A pana @NieprawdopodobnyPL z całego serca zachęcam do zaprzestania czytania bankiera :). Człowiek jest wtedy zdrowszy i nie przejawia negatywnych myśli.

• Like 3

7 hours ago, Ryuzaki said:

Ile razy można podkreślać, że gra jest w bardzo wczesnej fazie? Nie została uruchomiona odpowiednia machina marketingowa, sama gra wyszła dopiero w EA - a ile razy można tłumaczyc czymże jest ten program? Że gry wydawane w EA są wczesnymi wersjami i w zalezności od złożoności projektu prace wykończeniowe mogą trwać bardzo długo, że jest mnóstwo gier, które osiągnęły ogromny sukces, a gdy były w EA to "nikt" o nich nigdy nie słyszał. Pisanie takich rzeczy i zakładanie podobnych wątków nic nie wnosi do konwersacji, a jedynie może zaszkodzić tytułowi - bo przyjdzie potencjalny gracz na forum zobaczyć jakie są obecnie nastroje i jedynie co zobaczy to "Game is Dead", "RIP" itd. Polecam zastanowić się dwa razy zanim zacznie się wysnuwać podobne wnioski. Jak coś co jeszcze do końca nie ożyło może być już martwe ?

A pana @NieprawdopodobnyPL z całego serca zachęcam do zaprzestania czytania bankiera :). Człowiek jest wtedy zdrowszy i nie przejawia negatywnych myśli.

Naprawdę ktoś jeszcze wierzy w tę grę? Po każdym update JEST CORAZ MNIEJ osób. Gra okazała się ogromną porażką i tyle. Twórcy zarobili(niestety na mnie też), gra umarła, sorry, tak już bywa.

• Haha 1

jejku jejku, Electronics Arts na mnie też zarobiło wypuszczając oficjalną grę w niewiele lepszym stanie :P  Każdy kto ma problem z WW3 niech sobie odpocznie, niech zaczeka pół roku czy ile chce. 

Dla mnie też już zrobiło się nudne ciagłe tłumaczenie że gra wciąż w EA, że czeka ją dużo pracy - idźcie dzieci pograć sobie w Fortnite'a czy coś. Steam powinien wprowadzic opcję testów psychologicznych dla osób zainteresowanych EarlyAccess aby najpierw mozna było sprawdzić czy zna się pojęcie EarlyAccessu. 

• Haha 1

Nie rozumiem jak można pisać, że gra jest martwa. Co wieczór uruchamiam na minimum 3-4 TDMy i zawsze gram na pełnym serwerze. Nie mówiąc o tym, że świadomy wersji EA, bawię się naprawdę dobrze. Oczywiście wkurzy jak zginę z powodu buga tu czy tam, ale finalnie zawsze wychodzę z gry z uśmiechem na twarzy bo produkt jest dobry. Jak ta gra wyjdzie w pełnej wersji to może naprawdę zajebiście namieszać na rynku i tego wszystkim nam tutaj życzę. 

(ale faktycznie widzi się praktycznie te same nicki w grach, niedługo wchodząc na serwer to od razu będzie wiadomo kto wygra :D )

Oj oj oj oj normalnie jak czytam tych ludzi pesymistycznych to ja sam umieram bo nie chciałbym być w ich skórze bo pewnie sami w niej nie mogą wytrzymać z takim podejściem do spraw i życia 

A ja myślałem że jestem człowiekiem negatywnym bo miałem dużo negatywnych doświadczeń życiowych ale widzę że nadal potrafię być optymistą a to dzięki taki negatywnym ludzią na forum co pokazują że może być gorzej z psychiką :)

Jestem zbawiony dzięki wam hejterzy :) 

Nie mówię do ludzi którzy piszą z troską o projekt WW3 Pozdro