Jump to content
Qruszon

R.I.P

Recommended Posts

Ile razy można podkreślać, że gra jest w bardzo wczesnej fazie? Nie została uruchomiona odpowiednia machina marketingowa, sama gra wyszła dopiero w EA - a ile razy można tłumaczyc czymże jest ten program? Że gry wydawane w EA są wczesnymi wersjami i w zalezności od złożoności projektu prace wykończeniowe mogą trwać bardzo długo, że jest mnóstwo gier, które osiągnęły ogromny sukces, a gdy były w EA to "nikt" o nich nigdy nie słyszał. Pisanie takich rzeczy i zakładanie podobnych wątków nic nie wnosi do konwersacji, a jedynie może zaszkodzić tytułowi - bo przyjdzie potencjalny gracz na forum zobaczyć jakie są obecnie nastroje i jedynie co zobaczy to "Game is Dead", "RIP" itd. Polecam zastanowić się dwa razy zanim zacznie się wysnuwać podobne wnioski. Jak coś co jeszcze do końca nie ożyło może być już martwe ?

A pana @NieprawdopodobnyPL z całego serca zachęcam do zaprzestania czytania bankiera :). Człowiek jest wtedy zdrowszy i nie przejawia negatywnych myśli.

• Like 5

7 hours ago, Ryuzaki said:

Ile razy można podkreślać, że gra jest w bardzo wczesnej fazie? Nie została uruchomiona odpowiednia machina marketingowa, sama gra wyszła dopiero w EA - a ile razy można tłumaczyc czymże jest ten program? Że gry wydawane w EA są wczesnymi wersjami i w zalezności od złożoności projektu prace wykończeniowe mogą trwać bardzo długo, że jest mnóstwo gier, które osiągnęły ogromny sukces, a gdy były w EA to "nikt" o nich nigdy nie słyszał. Pisanie takich rzeczy i zakładanie podobnych wątków nic nie wnosi do konwersacji, a jedynie może zaszkodzić tytułowi - bo przyjdzie potencjalny gracz na forum zobaczyć jakie są obecnie nastroje i jedynie co zobaczy to "Game is Dead", "RIP" itd. Polecam zastanowić się dwa razy zanim zacznie się wysnuwać podobne wnioski. Jak coś co jeszcze do końca nie ożyło może być już martwe ?

A pana @NieprawdopodobnyPL z całego serca zachęcam do zaprzestania czytania bankiera :). Człowiek jest wtedy zdrowszy i nie przejawia negatywnych myśli.

Naprawdę ktoś jeszcze wierzy w tę grę? Po każdym update JEST CORAZ MNIEJ osób. Gra okazała się ogromną porażką i tyle. Twórcy zarobili(niestety na mnie też), gra umarła, sorry, tak już bywa.

• Haha 1

jejku jejku, Electronics Arts na mnie też zarobiło wypuszczając oficjalną grę w niewiele lepszym stanie :P  Każdy kto ma problem z WW3 niech sobie odpocznie, niech zaczeka pół roku czy ile chce. 

Dla mnie też już zrobiło się nudne ciagłe tłumaczenie że gra wciąż w EA, że czeka ją dużo pracy - idźcie dzieci pograć sobie w Fortnite'a czy coś. Steam powinien wprowadzic opcję testów psychologicznych dla osób zainteresowanych EarlyAccess aby najpierw mozna było sprawdzić czy zna się pojęcie EarlyAccessu. 

• Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Nie rozumiem jak można pisać, że gra jest martwa. Co wieczór uruchamiam na minimum 3-4 TDMy i zawsze gram na pełnym serwerze. Nie mówiąc o tym, że świadomy wersji EA, bawię się naprawdę dobrze. Oczywiście wkurzy jak zginę z powodu buga tu czy tam, ale finalnie zawsze wychodzę z gry z uśmiechem na twarzy bo produkt jest dobry. Jak ta gra wyjdzie w pełnej wersji to może naprawdę zajebiście namieszać na rynku i tego wszystkim nam tutaj życzę. 

(ale faktycznie widzi się praktycznie te same nicki w grach, niedługo wchodząc na serwer to od razu będzie wiadomo kto wygra :D )

• Like 1
  • Sad 1

Oj oj oj oj normalnie jak czytam tych ludzi pesymistycznych to ja sam umieram bo nie chciałbym być w ich skórze bo pewnie sami w niej nie mogą wytrzymać z takim podejściem do spraw i życia 

A ja myślałem że jestem człowiekiem negatywnym bo miałem dużo negatywnych doświadczeń życiowych ale widzę że nadal potrafię być optymistą a to dzięki taki negatywnym ludzią na forum co pokazują że może być gorzej z psychiką :)

Jestem zbawiony dzięki wam hejterzy :) 

Nie mówię do ludzi którzy piszą z troską o projekt WW3 Pozdro

• Like 1

260 graczy szlag mnie trafia.

F51 maja k*****a taki potencjał, zdolności i umiejętności a czepili się "idei" trybów tdm i warozne. Gdyby  WW3 bazowała na grze America's Army 2 dla mnie był by hicior.

• Thanks 1
  • Haha 1

2 hours ago, csMKJP said:

260 graczy szlag mnie trafia.

F51 maja k*****a taki potencjał, zdolności i umiejętności a czepili się "idei" trybów tdm i warozne. Gdyby  WW3 bazowała na grze America's Army 2 dla mnie był by hicior.

Daj im trochę czasu :) ma być 5 trybów (tdm, warzone, battle royal i jeszcze dwa inne )

Developerzy dają z siebie wszystko, ale w świat musi pójść również wieść, że coś faktycznie się poprawia. Gracze, którzy przestali grać lub ci, którzy nigdy nie grali, bo reagują alergicznie na hasło Early Access, muszą usłyszeć, że WW3 zmienia się na lepsze. Tylko w tym tygodniu kilku yotuuberów wrzuciło materiały jak np. ten 

Problem jedynie polega na tym, że oprócz BigFry'em, nie są oni zbyt popularni. Potrzeba trochę czasu zanim wieść się rozniesie. Ponadto pracujemy nad kolejnymi trailerami, które będą promować grę w najbliższych miesiącach. Będzie tylko lepiej.

• Like 4

On 1/18/2019 at 9:15 AM, Kony said:

Developerzy dają z siebie wszystko, ale w świat musi pójść również wieść, że coś faktycznie się poprawia. Gracze, którzy przestali grać lub ci, którzy nigdy nie grali, bo reagują alergicznie na hasło Early Access, muszą usłyszeć, że WW3 zmienia się na lepsze. Tylko w tym tygodniu kilku yotuuberów wrzuciło materiały jak np. ten 

Problem jedynie polega na tym, że oprócz BigFry'em, nie są oni zbyt popularni. Potrzeba trochę czasu zanim wieść się rozniesie. Ponadto pracujemy nad kolejnymi trailerami, które będą promować grę w najbliższych miesiącach. Będzie tylko lepiej.

Ale wiesz, że bardzo dużo osób olało tę grę z winy samych developerów - braku kontaktu przez jakieś 2tygodnie? Akurat w momencie gdy był on najważniejszy...

2 hours ago, Yolocaust1337 said:

Ale wiesz, że bardzo dużo osób olało tę grę z winy samych developerów - braku kontaktu przez jakieś 2tygodnie? Akurat w momencie gdy był on najważniejszy...

Święta racja kolego 

WW3 odbierałem jako zapowiedź czegoś innego. Zapowiadało się świetnie jako w miarę taktyczny FPS z dość realnym modelem strzelania. Dodatkowo autentyczne lokacje to też kolejny plus. Niestety po czasie okazało się, że wydawca jakoś inaczej to widzą. Niestety doprowadzili, że WW3 to kolejna typowa napierdzielanka a nie taktyczny FPS. Pierwszą oznaką było wprowadzenie TDM i z tego co widzę "cała społeczność" tam siedzi. No kwintesencja taktycznego FPS-a. Chyba dodali to by ktoś jeszcze został w tej grze. W między czasie całkowicie został olany podstawowy tryb WW3. Przez jakiś czas naszą gromadką wbijaliśmy na "podbój" ale serwery świeciły pustkami przez wspomniany TDM, który na dodatek był na PTE.  Błędy w "podoju" były nierozwiązane ale wydawca skupił się nad wprowadzeniem TDM w PTE. Brawo. No i był dylemat. Grać w podstawkę czy iść na PTE. No i podzieliło nam kolesi a podstawka zrobiła się jeszcze bardziej pusta. Wielokrotnie wspominałem, że tworzenie PTE to niepotrzebne dzielenie tej lichej społeczności. Oczywiście odzew był taki, że trzeba tak robić by uniknąć wprowadzania niesprawdzonych aktualizacji do podstawki, bo ludzie będą płakać, że im znowu WW3 nie działa itd. Teraz została garstka ludzi i to tłumaczenie jest zbędne. Chyba zostali sami kumaci co wiedzą co oznacza EA. Jak nie wiedzą to niestety zostały jakieś tępe dzidy, które sami sobie muszą coś tłumaczyć. 

Obecnie mamy to co mamy. Czyli bieda z nędzą i grę (w EA), która za wiele się nie wyróżnia na tle innych podobnych produkcji. Od nas nikt w to nie gra i nawet nikt nie wspomina o WW3. Nowe zwiastuny, filmiki u nas nic nie zmienią. Może złapią się nowe pelikany ale ci co mieli już styczność z WW3 nie nabiorą się na nie. Szkoda, że na obecną chwilę zmarnowano potencjał na taktycznego FPS-a.

Tym co zostali życzę udanej zabawy w TDM i kolejnej wariacji BR. Może za rok coś z WW3 będzie choć szczerze w to wątpię.

Edited by SkyZeWonsem
  • Like 1

Jak dla mnie to gra już jest martwa i tak już zostanie porównując np do insurgency sandstorm bo do bfa nie ma co porównywać bo nawet bf3 jest lepszy, patzrząc jak wygląda insurgency i jak sie w nią gra przyjemnie to odpalając ww3 aż oczy bolą od tych tekstur dzwięków czy modelu poruszania się postaci. Wystarczy poczytać na polskich czy zagranicznych forach wątki o tej grze i wiadomo że to niewypał. Jest to moja prywatna opinia i nie musicie się z nią zgadzać.

27 minutes ago, Slawomir362415 said:

Jak dla mnie to gra już jest martwa i tak już zostanie porównując np do insurgency sandstorm bo do bfa nie ma co porównywać bo nawet bf3 jest lepszy, patzrząc jak wygląda insurgency i jak sie w nią gra przyjemnie to odpalając ww3 aż oczy bolą od tych tekstur dzwięków czy modelu poruszania się postaci. Wystarczy poczytać na polskich czy zagranicznych forach wątki o tej grze i wiadomo że to niewypał. Jest to moja prywatna opinia i nie musicie się z nią zgadzać.

Ciekawe kiedy ostatnio grałeś, bo dzwięki zostały poprawione i są naprawdę dobrze zrobione, co do poruszania postaci, również trwają pracę, a tekstury takie same jak w IS. BF-a 3 nie ma co porównywać, stara gra i innny silnik.

Nie trzeba grać wystarczy spojrzeć na filmy w YT, jak tekstury są takie same jak w IS to chyba okulary potrzebujesz "bez urazy" ale IS bf3 bf4 dużo lepiej wyglądają a nawet pubg lepiej wygląda nie mówiąc już o gameplayu, dzwięki są takie jakie były wg mnie. 

PS. Dzwięki w IS to majstersztyk...

Edited by Slawomir362415

@Slawomir362415 sorry kolego ale te Twoje porównanie to trochę z tyłka wyciągnięte. Porównujesz filmy nagrane w 4K na ultra detalach (IS) do tych nagranych w WW3 w niewiadomo jakich ustawieniach a na pewno nie są to UHQ. Tak więc takie porównanie do mnie nie trafia. Ja gram na Ultra/High i np. taki TDM Warszawa w nocy wygląda tak samo a miejscami lepiej od IS...

Nowe dźwięki są testowane na PTE i są super. A co wynika z roadmapy to wszystkie dźwięki mają zostać zmienione.

Nie jestem funboyem WW3 ale patrzę trzeźwym okiem na to jak gra się rozwija i po prostu nie rozumiem tego ciągłego narzekania. To złe tamto złe i tak w kółko. Nikt nie zauważa tego, że twórcy dostarczają nowy content gry zgodnie z przekazanymi informacjami i dotrzymują słowa, starają się naprawić główne bolączki gry i mają pełny kontakt ze społecznością i starają się ulepszyć produkt również w oparciu o feedback graczy.

Osobiście twierdzę, że ten temat już dawno powinien zostać usunięty ale z drugiej strony co by czytali Panowie z "pewnego" forum a po drugie zaraz by było larum i wielkie poruszenie, że F51 kasuje nieprzychylne komentarze ;)

o7

• Like 1

O czym tu jest dyskusja?w czym ma być dowód w postaci filmów z YouTube? czemu jest dyskusja w postaci wyglądu gry?ja grając w tą grę spoglądam od strony grywalności a nie jak co niektórzy jak wygląda, dźwięk jest fajniejszy od innych i się wyróżnia na PTE jest fajny dźwięk jak mnie trafia,ale do rzeczy przestańcie do cholery jasnej porównywać ten produkt do innych zwłaszcza że gra nie ukończona zwłaszcza że są testowane różne pomysły,dwa jak się nie podoba i nie chcę się grać w nią to żegnam i niech sobie od instalują ją i nie interesuje mnie czyjąś opinia jak nie chce w nią grać,i czas skasować ten wątek bo do niczego nie doprowadza i sa nie pomocne

@koszalek właśnie ja nie wiem tez do czego zmierza ta dyskusja. Tytuł tematu "R.I.P." i opisywanie swojego żalu no forum poświęcając na to swój prywatny czas. Kiedyś było tak, że jak się gra nie podobała to  po prostu się w nią nie grało. W dzisiejszych czasach to widzę coraz bardziej roszczeniową postawę klientów i to w każdej dziedzinie życia i nawet takiej jak gry. Ludzie zamiast oddać wadliwy produkt wolą opublikować swoje wypociny na FB, forum itp. i na co liczą? Nie wiem może jakąś rekompensatę albo coś.

Proste - gra się nie podoba to odinstalować i cieszyć się życiem. Nie podoba Ci się WW3 a podoba ci się IS, to graj w IS. Ja swojego czasu grałem 2 lata w Cities Skylines bo mi nie pasowały nowe BF-y ale nigdzie nie pisałem, jakie to one złe. Skoro gra jest lipna to w nią nie gram i tyle. Rozumiem, że każdy ma swoje zdanie ale czy zamiast srać ogniem to nie lepiej w normalny sposób zapytać na forum developerów czy np. planują ulepszenie grafiki, odgłosów itp.? Chociaż w tej kwestii to wystarczy poczytać sobie roadmapę.

• Like 1

Mnie najbardziej dziwi  upór pewnych osob w udowadnianiu reszcie że gra jest zła/martwa/winnacałemuzłuświata. Co rusz na profilach WW3 na FB ktoś wyskakuje z takim tematem i probuje przekonać do niego całą resztę. W pełni rozumiem złosć kogoś kto nie może zagrać albo oddać gry na Steam bo na ekranie ładowania spedził kilka godzin. Rozumiem także że gra sie moze nie podobać z przyczyn wizualnych, pomyslu na rozgrywkę czy tez jej niestabilnego działania, jednak jeśli jakaś gra mi się nie podoba to nie tracę na nią czasu ani tym bardziej nie udzielam się na forach namawiajac innych do lamentowania razem ze mną, tylko idę pograc w coś co lubię.

Ile było gadania jak to akcje F51 pikują i zaraz nie będzie kasy by finansować rozwój gry, Nawet dla mnie jako dla laika były to komentarze absurdalne.

Gram w WW3 niemal codziennie. Z róznych przyczyn nie sa to zbyt długie sesje ale zawsze znajduję serwery z ludźmi do rozgrywki. Nawet na PTE jest podobnie choć gram w większości z tymi samymi ludźmi. Gra mi się bardzo przyjemnie ale do głowy by mi nie przyszło dyskutować z kimkolwiec na temat czy jego inne zdanie na ten temat jest zle czy dobre.

Mam nadzieję że ten temat umrze w końcu albo 51 jego usunie, grałem w BF ale już najnowszej nie kupowałem, BF1 kupiłem i tak naprawdę nie podoba mi się ale nie latam po forume i nie skarze się że jest taka a nie inna po prostu od instalowałem i nadale gram w inne,a to gustów jest tyle ile ludzi na świecie i nikomu nie dochodzi się w 100%

A jakie to straty?bo jak na razie pokazałeś kursy aukcji i nic więcej

Edited by koszalek

Ściągnąłem pograłem i stwierdzam iż jeśli tak będzie wyglądać wszystko bo jak na razie to tylko małe TDM tak wygląda (duże nadal słabo) to nie będę miał zastrzeżeń, jęśli faktycznie poprawią dzwięki i ten model strzelania zbliżą do np bf4 to będzie petarda. Zwracam honor bo faktycznie wygląda to dobrze, lecz ten model strzlenia/biegania nie przypadł mi do gustu od początku.

Edited by Slawomir362415