Jump to content
Sign in to follow this  
SUICIDE

[RP] Crash podczas ładowania mapy

Recommended Posts

OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany):

Gra się wyłącza podczas ładowania do mapy. Co śmiesznę w grę grałem. Zrobiłem sobie przerwę 2 godziny. Po tym czasie gdy próbowałem uruchomić grę. Miałem te cyrki.

Grę odinstalowywałem kilkakrotnie, czyściłem resztkę plików, instalowałem nawet w wersji BETA. Robiłem też spójność plików.

GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID):3280991

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): za każdym razem gry wybiorę QUICK Join, pokazuje się tło ładowania mapy i po kilku sekundach gra się wyłącza.

SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): cpu: i7 4770, mobo: msi z87g43gaming, ram 16GB DDR3 2400Mhz, SSD 120GB, SSD 240GB, grafika : GTX 1060 6GB,

CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj): logi pokazują się na ułamek sekundy w wierszu poleceń

Zmieniałeś coś w customizacji pojazdów - u mnie to powodowało crash w trakcie ładowania mapy? Jeżeli tak to spróbuj przywrócić je do domyslnej konfiguracji. Jeżeli coś innego zmieniałeś w ustawieniach przez crashem np. bronie itp to też spróbuj to przywrócić.

Zawartość pliku CrashRaportClient.ini

[CrashReportClient]
bHideLogFilesOption=false
bIsAllowedToCloseWithoutSending=true
CrashConfigPurgeDays=2

W załączniku dodałem ten drugi plik

UE4Minidump.dmp

9 hours ago, kinemator said:

Zmieniałeś coś w customizacji pojazdów - u mnie to powodowało crash w trakcie ładowania mapy? Jeżeli tak to spróbuj przywrócić je do domyslnej konfiguracji. Jeżeli coś innego zmieniałeś w ustawieniach przez crashem np. bronie itp to też spróbuj to przywrócić.

Pozmieniałem wszystko. Bronie, postać, granaty, czołgi itd. 

Dzieje się to samo.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...