Jump to content
Sign in to follow this  
Zari

Zaznaczanie interesujących punktów

Recommended Posts

Jako, że WW3 stawia na bardziej taktyczną rozgrywkę, pewnym zawodem jest, że jedynym sposobem na wskazanie przeciwnika, lub miejsca gdzie mamy się udać, są streaki za BP, markowanie na X i rozkazy. Przydałyby się dodatkowe sposoby wskazania czegokolwiek w czasie gry. Pomysłów mam kilka:

  • Podział mapy na sektory, to bardzo prosta, ale skuteczna pomoc. Wprowadzenie ma mapie siatki z podpisanymi sektorami znacząco ułatwiłoby wskazywanie interesujących punktów, gdyż obecnie zupełnie nie ma takiej możliwości. To bardzo analogowe rozwiązanie napisać na czacie "Czołg B7!", ale jednak działa i nie wymaga zaporowych ilości kodu.
  • System wskaźników jak w R6 Siege, BFV - Jeśli analogowe rozwiązanie nie pomaga, świetną opcją byłoby wprowadzenie systemu pingowania jak we wspomnianych tytułach. R6 Siege posiada system pingowania, który jest szalenie łatwy w obsłudze, lecz skuteczny. Chciałbym zaproponować rozwój tej idei i podzielić takie markery na kategorie "ogólnych" i "bojowych" żeby było wszem i wobec wiadomo, że "ten niebieski ping" na środku ulicy, to nie jest atrakcja turystyczna, a snajper.

Jak zwykle, zapraszam do dyskusji

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie powiem dobry pomysł jeżeli chodzi o team nie trzeba się produkować skąd cie np. zabili

- "no tam z kolumny pod patykiem snajper "

-"skąd???? " i headshot,

a tak zamarkujesz już wszyscy wiedzą że środkiem ulicy nie biegamy tylko gęsiego :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

System pingowania jest w planach, good idea :)

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...