Jump to content
BudgieSenior

Dawać juz ten update

Recommended Posts

Wygląda na to, ze na beta gra się już całkiem dobrze. Choć ludzi mało i nie jest to do końca wiarygodne. Dajcie już ten update, to może choć 5 ludzi wróci żeby sprawdzić co to.  No i zróbcie w końcu te punkty i mapę globalną, bo w zasadzie to nie ma tam po co grać.

Podobno dzisiaj ma wyjść patch na oficjalną wersję, a przynajmniej takie info było na ich discordzie. 

Także nie zostaje nic innego jak poczekać ?

No mogliby coś zacząć robić, w ostatnich 24h najwięcej grało 986 osób... aktualnie jest to aby 400 osób. W 3 tygodnie zeszli z 5k osób/24h na niecały 1000...

• Like 1

Sprzedali  ileś tam kopii to teraz mają graczy w dupie . Rozumiem gdyby early access był darmowy to mogli by się [CENZURA] , ale każdy z nas zapłacił im to 100 złotych więc [CENZURA] powinni się do roboty zabrać . Tłumaczenie się że mają 60 osób w firmie do mnie nie przemawia . Trzeba było poczekać i wypuścić bardziej dopracowany produkt .

• Angry 5

On 11/14/2018 at 12:44 PM, JestemGraczem said:

Sprzedali  ileś tam kopii to teraz mają graczy w dupie . Rozumiem gdyby early access był darmowy to mogli by się [CENZURA] , ale każdy z nas zapłacił im to 100 złotych więc [CENZURA] powinni się do roboty zabrać . Tłumaczenie się że mają 60 osób w firmie do mnie nie przemawia . Trzeba było poczekać i wypuścić bardziej dopracowany produkt .

Trzeba było się wstrzymać i nie kupować

• Like 2
  • Thanks 2

1 minute ago, Groteskowy said:

Teraz żałuje , że się nie zastanowiłem dwa razy . Przy takim podejściu  Farmiaków  ta gra nigdy nie zostanie ukończona 

10 minutes ago, Groteskowy said:

No ja kupiłem, pograłem trochę, ale przekroczyłem 2h o jakieś 5minut i już niestety nie mogłem zwrócić :/ Z tych 2h to godzinę próbowałem ogarnąć ustawienia takie, żeby gra działała w chociaż 40-50fps na nienajgorszym sprzęcie...

Trochę tego nie rozumiem. Widząc fakt że jest to EA, już wiem że będzie wiele problemow z którymi gracze jak i devsi muszą się uporać.

Czasem się zastanawiam jak to jest, że gracze majacy znacznie lepszy sprzęt od mojego mają gorsze fosy, freezy etc. 

• Like 2

5 minutes ago, Groteskowy said:

Trochę tego nie rozumiem. Widząc fakt że jest to EA, już wiem że będzie wiele problemow z którymi gracze jak i devsi muszą się uporać.

Czasem się zastanawiam jak to jest, że gracze majacy znacznie lepszy sprzęt od mojego mają gorsze fosy, freezy etc. 

Bo gra jest żle  nie to mało powiedziane  gra jest fatalnie  zoptymalizowana i dlatego nawet na najlepszych kompach dzieją się cuda wianki 

• Angry 2

5 hours ago, JestemGraczem said:

Bo gra jest żle  nie to mało powiedziane  gra jest fatalnie  zoptymalizowana i dlatego nawet na najlepszych kompach dzieją się cuda wianki 

To jest nadal proces produkcyjny. Kwestie optymalizacyjne wykonuje się na samym końcu. Ja się nie dziwię bo jestem w stanie to zrozumieć.

• Like 1

Nie rozumiem niektórych... Czy zanim dokonaliście zakupu gdzieś wyczytaliście, że gra zostanie ukończona dnia xx.xx.xxxx? Albo, że co dwa dni będzie wypuszczany gigantyczny pacz poprawiający to, tamto, sramto i owamto? Ja nie znalazłem nigdzie takiej deklaracji. Znajdźcie sobie jakieś inne zajęcie na ten czas "oczekiwania". Nie wiem... książki poczytajcie czy coś :D 

Ciekaw jestem czy bylibyście tacy szczęśliwi jakby co dwie-trzy godziny wydawali kolejne łatki do pobierania. Wtedy byłby płacz, że grać wam nie dają, bo ciągle trzeba coś pobierać...

Tak, ja też wydałem 1oozł. 

• Like 3

55 minutes ago, Porezowy said:

Nie rozumiem niektórych... Czy zanim dokonaliście zakupu gdzieś wyczytaliście, że gra zostanie ukończona dnia xx.xx.xxxx? Albo, że co dwa dni będzie wypuszczany gigantyczny pacz poprawiający to, tamto, sramto i owamto? Ja nie znalazłem nigdzie takiej deklaracji. Znajdźcie sobie jakieś inne zajęcie na ten czas "oczekiwania". Nie wiem... książki poczytajcie czy coś :D 

Ciekaw jestem czy bylibyście tacy szczęśliwi jakby co dwie-trzy godziny wydawali kolejne łatki do pobierania. Wtedy byłby płacz, że grać wam nie dają, bo ciągle trzeba coś pobierać...

Tak, ja też wydałem 1oozł. 

Porezowy to też nie jest tak do końca jak piszesz. Ja dzisiaj również rezygnuję z gry bo po prostu nie da się grać. Mam potworne lagi i to bez względu na to czy mam ustawienia low czy ultra. Przed obecnym patchem również były lagi, ale nie takie jak teraz. A komputera nie mam wcale słabego. Przed chwilą miałem bitwę w której po początkowym pełnym składzie i 20 stu minutach gry zostało po 4 osoby w drużynach. Powód był taki, że ludziom gra laguje i nie da się grać. Co do mnie to nie wiem czy wrócę, ale na pewno będę grał w coś innego. Konkurencja duża więc jest w czym wybierać. Chciałbym, aby WW3 osiągnęła sukces w dłuższym terminie, ale nie będę tracił czasu na grę , która jest niegrywalna. Oczywiście zawsze można powiedzieć, a to idz sobie. Tylko kłopot w tym, że jeżeli tak pomyśli 90% graczy to na końcu będziesz grał razem z deweloperami bo nie będzie z kim grac. A po statystykach już widać, że tak się zaczyna dziać

Edited by Blackwater

10 hours ago, Blackwater said:

Porezowy to też nie jest tak do końca jak piszesz. Ja dzisiaj również rezygnuję z gry bo po prostu nie da się grać. Mam potworne lagi i to bez względu na to czy mam ustawienia low czy ultra. Przed obecnym patchem również były lagi, ale nie takie jak teraz. A komputera nie mam wcale słabego. Przed chwilą miałem bitwę w której po początkowym pełnym składzie i 20 stu minutach gry zostało po 4 osoby w drużynach. Powód był taki, że ludziom gra laguje i nie da się grać. Co do mnie to nie wiem czy wrócę, ale na pewno będę grał w coś innego. Konkurencja duża więc jest w czym wybierać. Chciałbym, aby WW3 osiągnęła sukces w dłuższym terminie, ale nie będę tracił czasu na grę , która jest niegrywalna. Oczywiście zawsze można powiedzieć, a to idz sobie. Tylko kłopot w tym, że jeżeli tak pomyśli 90% graczy to na końcu będziesz grał razem z deweloperami bo nie będzie z kim grac. A po statystykach już widać, że tak się zaczyna dziać

Święte słowa . Niestety większość takich osób jak  Porezowy to fanboje  którym nic nie wytłumaczysz . No chyba że deweloperzy płacą takim osobą za pisanie o grze w samych superlatywach mimo iż jest ona totalnie niegrywalna  i piszą o tym ludzie nie tylko na tym forum  ale również na innych zagranicznych .

• Angry 1

21 hours ago, Blackwater said:

10 hours ago, JestemGraczem said:

Święte słowa . Niestety większość takich osób jak  Porezowy to fanboje  którym nic nie wytłumaczysz . No chyba że deweloperzy płacą takim osobą za pisanie o grze w samych superlatywach mimo iż jest ona totalnie niegrywalna  i piszą o tym ludzie nie tylko na tym forum  ale również na innych zagranicznych .

Panowie - źle mnie odbieracie. @Blackwater zgodzę się z Tobą. Ja w tą grę zagrałem raptem 5-6h. Z czego ponad połowę czasu spędziłem bawiąc się w dobieranie zabawek do broni. 

I podobnie jak Ty nie zamierzam w to grać za wszelką cenę i [CENZURA], że walę do typa 10m ode mnie a on zbiera co 10 pocisk po czym mnie zabija jedną kulą. Wczoraj ściągnąłem pacza, zobaczyłem że fpsy wzrosły, ale lagi w dalszym ciągu są tak niemiłosierne, że po 15 minutach odpuściłem i czekam aż wypuszczą następnego, żeby zobaczyć czy tego nie naprawili. Do tego czasu nie uruchamiam gry. Mam co robić w domu, mam w co grać jak mnie najdzie ochota ;)  

@JestemGraczem absolutnie nie jestem żadnym fanboyem. Jestem kibicem ;) Chciałbym, żeby ta gra byłą grywalna, dopracowana i koniec końców, żeby osiągnęła sukces - czytaj żeby było z kim grać, bo nic tak nie wpienia jak puste serwery.  

Ja po prostu apeluję do tych co by chcieli mieć wszystko na już, na wczoraj. I nikt mi za nic nie płaci.

Pozdrawiam :) 

Edited by weedtime

37 minutes ago, Porezowy said:

...że walę do typa 10m ode mnie a on zbiera co 10 pocisk po czym mnie zabija jedną kulą

Widze, ze doswiadczenia mamy podobne. Dorzuce jeszcze to, ze wczoraj problemem byly nie tylko lagi , ale i pojazdy wywracajace sie do gory kolami i gasienicami. 

Panowie to jest jedno wielkie laboratorium gdzie farmiaki testują  na pewno pewne rzeczy dobre i złe itp., więc co niektórzy muszą zmienić podejście typu "kupiłem chce grać i koniec..." -to BFV trzeba było kupić . Tu się ma jedną niepowtarzalna możliwość tworzenia gry, może nie jako farmiak ale jako społeczność  czy DICE itp. twórcy tego typu strzelanek robili EA no ja sobie nie przypominam. Wypuszczali tylko bety, które najczęściej wiele się nie różniły  od siebie po premierze, a nawet były nie dokończone i łatali je przez parę miesięcy lub lat :). Za 14-15 miesięcy będziecie mogli narzekać jak zakończy się EA i wtedy zobaczymy jak to będzie wyglądać i dokąd zmierza.

Edited by LeGioNXIX
  • Like 1
  • Thanks 1

A co strasznie nadwyrężyło to twój budżet , zawsze mogłeś dokupić jakiś dodatek do simsów ?!. Nie jest to pierwsza gra która w fazie EA jest płatna, ale jak widzę niektórzy nie wiedzą na czym to polega. To jest jedyne 100 zł, a nie 200-500 za grę w EA, która nawet nie wiadomo kiedy będzie w otwartej becie :) Gra ledwo co weszła na rynek, a już by chcieli full wypas grę, i jeszcze najlepiej za darmoszkę w wersji premium. Oj " Januszostwo" jest chyba u nas plagą !

• Like 2

Ej no, czy developer, który puścił 8 patchy w 2 tygodnie zasługuje na mówienie, że ma w dupie graczy? Albo taki, którego devowie siedzą na Discordzie i forum z graczami i gadają osobiście a nie przez 4 bramy PRu?

Będzie lepiej, na Steamie jest jasno napisane przy kupnie, że kupuje się produkt w trakcie tworzenia, więc jak ktoś nie doczytał, to jego wina - a okazja na współtworzenie gry z nami jest niepowtarzalna, więc skupmy się na tym, żeby WW3 było jak najlepsze grając i testując. Jak się uda, to przed nami 1.0 za około rok, a potem potencjalnie lata aktualizacji, turniejów, klanów, nowych trybów, map itd - WW3 jest zbudowane po to, by było rozwijane, dlatego możemy szybko dodawać rzeczy - ale zawsze jak się coś dodaje, to coś innego może się zepsuć!

• Like 10

40 minutes ago, Ragir said:

Ej no, czy developer, który puścił 8 patchy w 2 tygodnie zasługuje na mówienie, że ma w dupie graczy? Albo taki, którego devowie siedzą na Discordzie i forum z graczami i gadają osobiście a nie przez 4 bramy PRu?

Będzie lepiej, na Steamie jest jasno napisane przy kupnie, że kupuje się produkt w trakcie tworzenia, więc jak ktoś nie doczytał, to jego wina - a okazja na współtworzenie gry z nami jest niepowtarzalna, więc skupmy się na tym, żeby WW3 było jak najlepsze grając i testując. Jak się uda, to przed nami 1.0 za około rok, a potem potencjalnie lata aktualizacji, turniejów, klanów, nowych trybów, map itd - WW3 jest zbudowane po to, by było rozwijane, dlatego możemy szybko dodawać rzeczy - ale zawsze jak się coś dodaje, to coś innego może się zepsuć!

Niestety ludzie często tego nie rozumieją. Jak mi coś nie działa i się mam denerwować, to po prostu idę w inną gierkę pograć. Wychodzi patch wchodzę i tyram jak opętany ? ale tak lepiej ponarzekać

• Like 1

1 hour ago, Ragir said:

Panowie nie przejmujcie się robicie kawał dobrej roboty wiadomo człowiek nie jest nie omylny czasem popełnia błędy ale kto się nie uczy na błędach ten  nic nie robi, a wy to robicie dobrze więc jak dla mnie należą się wyrazy uznania z to, że nie olewacie społeczności i łatacie grę jak tylko możecie. 

• Like 2

Większość płaczków musi sobie wbić do tej pustej głowy że to nie jest wydanie finalne tylko early access (gra w trakcie tworzenia, wersja testowa) . I wmawianie sobie i innym że wydałem 100zł i ta gra musi chodzić, nie nie musi i nie będzie przez jakiś czas. To nie jest warsztat samochodowy że naprawa czy modernizacja potrwa godzinę, na to trzeba czasu. Farma pracuje i widać efekty ale to potrwa jak mówili około roku albo i więcej. Jak ktoś chce dopracowaną grę niech sobie kupi BF5 albo Assassina.

Wczesny dostęp (ang. early access)  W grach udostępnionych we wczesnym dostępie bardzo często występują problemy techniczne i bardzo wysokie wymagania sprzętowe. Spowodowane jest to tym, że wyszukiwanie błędów i optymalizacja są jednymi z ostatnich etapów produkcji gier komputerowych. Gracze, którzy zakupią produkcję udostępnioną w early access, często aktywnie uczestniczą w procesie testowania produkcji, zgłaszają producentowi napotkane błędy oraz dzielą się swoimi pomysłami na forum gry. Z tego modelu finansowania najczęściej korzystają małe studia, które tworzą niezależne gry komputerowe bez wsparcia wydawców z małym, ograniczonym kapitałem własnym.

Edited by Biniek
  • Like 2

Trzeba było poczekać, i kupić finalny oraz dopracowany produkt. Zostałeś poinformowany, przed kupnem, że jest to EA.

/warn za słownictwo.

• Like 3

2 hours ago, weedtime said:

Trzeba było poczekać, i kupić finalny oraz dopracowany produkt. Zostałeś poinformowany, przed kupnem, że jest to EA.

/warn za słownictwo.

Jak widać niektórzy sądzą że płacą to wymagają, jest tyle gier do wyboru gdzie są skończone to było kupić,nie wiem czy jesteś zdesperowany czy chcesz za istnieć ale jest tyle filmów i artykułów że tam wszystko jest wyjaśnione z tą grą,a jak dobrze nie znasz język polski masz możliwość zmiany na inny to może zrozumiesz wczesny dostęp

Hmmm ale temat się rozwinął na zupełnie inny temat. Teraz mamy tryb TDM, no i chyba ponawiam zawołanie DAWAĆ JUŻ TEN UPDATE! Może opinie niektórych o grze się zmieni. ja dziś od nocy cały czas w grze.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...