Jump to content
Sign in to follow this  
POLANDGROMARMY

przenośne punkty odrodzenia wylacznie dla klasy lekkiej

Recommended Posts

Moim zdaniem pomysł b. dobry. Z plusów takiego rozwiązania (jeśli faktycznie ograniczymy go do kl. lekkiej) to mamy recona z zestawem karabinek + pistolet do robienia przeciwnikowi pleców. Jak faktycznie taki "gość ze znacznikiem" nie będzie mógł mieć k. snajperskiego to odpada problem "zatwardziałych snajperów" znanych z Battlefieldów, gdzie stawiali sobie beacona na końcu mapy, luneta 88x i uprawiali niekończący się festiwal "pacze, szczelam, a nóż w plecach nie przeszkadza" :D 

Pytanie tylko jak do samej idei "znaczników" podejdą developerzy. Mi tam w to graj, bo z takim zestawem karabinek + znacznik przebiegałem większość czasu w Bugerfieldach ;) 

• Thanks 1

Stanowczo się nie zgadzam. Mobilne punkty odrodzeń to powrót do bolączki BF-a i CoD-a. Ja (i przypuszczam, że nie tylko ja) nie chcę, na własne życzenie powrotu największego bullshitu tamtych gier. Tak samo jak odrodzenie na każdym członku załogi. To nie jest dobry pomysł.

• Angry 1

zari a podobają ci sie punkty odrodzenia jakie są teraz ? respisz sie giniesz respisz sie giniesz respisz sie giniesz nie ma nic bardziej denerwującego po takiej seri 3 detek na respie mam ochote rozwalic klawiature i skakać po komputerze to skoro ci sie nie podoba to podaj swój pomysł bo respy w danej chwili sa beznadziejne i odechciewa sie grania w ta gre 

• Like 1

13 hours ago, Zari said:

Stanowczo się nie zgadzam. Mobilne punkty odrodzeń to powrót do bolączki BF-a i CoD-a. Ja (i przypuszczam, że nie tylko ja) nie chcę, na własne życzenie powrotu największego bullshitu tamtych gier. Tak samo jak odrodzenie na każdym członku załogi. To nie jest dobry pomysł.

Co do odrodzeń na każdym członku załogi - masz rację. 

Natomiast mógłbyś podać jakieś argumenty za swoją teorią, że ten biedny znacznik to największa mordęga BFów. Poza opisanym przeze mnie problemem nie widzę w tym nic złego. Co więcej - daje zupełnie inne możliwości taktycznego podejścia pod jakiś obszar, do którego normalnie nie masz jak podejść bo wróg zabetonował dostęp. 

9 minutes ago, POLANDGROMARMY said:

respy w danej chwili sa beznadziejne

zgadzam się, przykładowo Berlin A2 - przeciwnik kontestował capa, 3x spawn wewnątrz budynku, 3x nie zdążyłem się obrócić i śmierć. Za czwartym razem dobiegłem sobie z bazy i z pomocą drużyny udało się odbić capa. 

• Like 1

porezowy dokładnie tak jak napisałeś mnie strasznie drażni bezradność a biegnąc z respa spotkasz 10 innych graczy ktorzy ci nie pozowla dostac sie do punktu bo np twoja druźyna ma mniej osób i co jeszcze denerwuje ze ludzie jak wejda na pusty server mogą zdobywać bazy co daje im przewage juz na starcie bo mogą respić się na punktach gdzie ty musisz biec z respawnu

1 hour ago, POLANDGROMARMY said:

zari a podobają ci sie punkty odrodzenia jakie są teraz ? respisz sie giniesz respisz sie giniesz respisz sie giniesz nie ma nic bardziej denerwującego po takiej seri 3 detek na respie mam ochote rozwalic klawiature i skakać po komputerze to skoro ci sie nie podoba to podaj swój pomysł bo respy w danej chwili sa beznadziejne i odechciewa sie grania w ta gre 

Z całym szacunkiem, ale jeśli 3 razy pod rząd respisz się na obleganym punkcie i giniesz, to jest to wyłącznie twój wybór i wina. Pomysł na respy? Cóż, respienie się na niebezpiecznym punkcie już teraz jest trochę utemperowane, natomiast są sytuacje kiedy pomimo dużej aktywności, można się na takim punkcie odrodzić. Ten system wymaga poprawek, natomiast głównym sprawcą tego zamieszania są chyba punkty respawnu, która są rozmieszczone gdzie popadnie i zbyt blisko samego punktu. To oczywiste, że respawny potrzebują trochę pracy i na pewno dev będą nad nimi pracować. Moje propozycje na teraz?

• Respawn nieco oddalony od punktu (bez przesady, żeby nie było sytuacji jak w BFie gdzie do punktu trzeba biec z pół minuty, żeby na niego dotrzeć) i w miejscach osłoniętych, lub nietrywialnych (korytarze, miejsca osłonięte, różne zakamarki)
  • System wykrywający obecność przeciwnika w planowanym punkcie spawnu i przenoszący na inny, bezpieczniejszy
  • Co prawda chamski, bo chamski, ale czasowy spawn protection.
59 minutes ago, Porezowy said:

Natomiast mógłbyś podać jakieś argumenty za swoją teorią, że ten biedny znacznik to największa mordęga BFów. Poza opisanym przeze mnie problemem nie widzę w tym nic złego. Co więcej - daje zupełnie inne możliwości taktycznego podejścia pod jakiś obszar, do którego normalnie nie masz jak podejść bo wróg zabetonował dostęp. 

Naprawdę muszę? Przypomnij sobie wszystkie te sytuacje, gdy przeciwnik wylewa się, bez przeproszenia, z czarnej dupy i w ogromnych ilościach, bo jakiś cwaniak postawił znacznik zaraz przy punkcie, albo MCOMie na Szturmie. Albo sytuację, gdy jakiś kamper siedzi w niedostępnym miejscu, ty go eliminujesz, a ten po 5 sekundach znowu jest na swoim miejscu i wkurwia pół serwera. Można by wymieniać i wymieniać.

Jeśli przeciwnik zabetonował dostęp, a drużyna nie potrafi się przebić... to trudno. Nie potrafi się przebić, albo nie stosuje odpowiedniego sposobu, albo drużyna niewystarczająco się stara. WW3 to gra która już obecnie daje masę możliwości i frajdy jeśli chodzi o takie operacje i naprawdę nie potrzeba tutaj mobilnego punktu spawnu. Jeśli SL ma olej w głowie, to sam będzie dla swoich ludzi mobilnym punktem spawnu. Ja tak na przykład gram. Siedzę za plecami swoich, z dala od wymiany ognia i służę respawnem, przy okazji spotując dronem. I działa to świetnie.

• Like 1

1 hour ago, Zari said:

Jeśli SL ma olej w głowie, to sam będzie dla swoich ludzi mobilnym punktem spawnu. Ja tak na przykład gram. Siedzę za plecami swoich, z dala od wymiany ognia i służę respawnem, przy okazji spotując dronem. I działa to świetnie.

Prawda to. Doskonały lider - wczoraj tak graliśmy i nie było problemu, by się respić, bo Zari po prostu zajmował właściwą pozycję dalej od ognia (piekielnego :P ), ale wspierał też aktywnie ogniem swoim - mało tego, pod względem punktacji non stop w czołówce. Zatem można? Można! :) 

• Thanks 1

Sign in to follow this  

• Create New...