Jump to content
Pepe

Bezużyteczność pojazdów po łacie

Recommended Posts

Nie wiem, czy to bug czy celowe działanie ale pojazdami nie da się obecnie grać, no chyba że jako trumną na kółkach. 

Przeładowanie po strzale 8-10 sekund. W tym czasie piechota biega i plasa po pancerzu bo niestety celownik karabinu namierza hugon wie co ale na pewno nie przeciwnika. BTRka moment rozwala czołg. 

Do tego na czołgu nie pojawia się uzbrojenie z customizacji. 

Podobnie ma się sytuacja z robotem bojowym. Zamiast pocisków na wyposażeniu pojawiają sie 2 kmy

Jest jeszcze zabawniej :D:D 

Jak zniszczyć czołg wroga jadąc czołgiem? 

Przez czas jaki ustawiono do przeładowywania pocisku nie da się tego zrobić armatą.

Pora się więc przesiąść na karabin maszynowy i rozwalamy obcy czołg.... karabinem.

Gratulacje Panowie.

Tak właśnie wylewa się dziecko z kąpielą  

Walisz z działa w przyrządy, wysiadasz, strzelasz z RPG i znowu do czołgu.

Mam nadzieję, że pomogłem ?

a tak poważnie, odnoszę wrażenie, że z RPG też jakoś ciężej jest rozwalić czołg, co prawda mogę się mylić i akurat źle trafiałem lecz zdarza mi się, że 4 RPG to za mało, w tym dwa tandemy.

1 hour ago, Groteskowy said:

Walisz z działa w przyrządy, wysiadasz, strzelasz z RPG i znowu do czołgu.

Mam nadzieję, że pomogłem ?

a tak poważnie, odnoszę wrażenie, że z RPG też jakoś ciężej jest rozwalić czołg, co prawda mogę się mylić i akurat źle trafiałem lecz zdarza mi się, że 4 RPG to za mało, w tym dwa tandemy.

Wczoraj z gościem posłaliśmy 6 RPG na czołg w wersji podstawowej o sobie pojechał

On 11/14/2018 at 10:45 PM, Pepe said:

Podobnie ma się sytuacja z robotem bojowym. Zamiast pocisków na wyposażeniu pojawiają sie 2 kmy

Możesz bardziej szczegółowo napisać o co chodzi? 

6 hours ago, koszalek said:

Wczoraj z gościem posłaliśmy 6 RPG na czołg w wersji podstawowej o sobie pojechał

Duże znaczenie ma czy strzelasz w przód, gdzie pancerz jest najtrudniejszy do przebicia, czy w tył, gdzie pancerz jest najcieńszy. Rodzaj pocisków do RPGa również ma znaczenie. Jeśli będziesz strzelał do Leopard pociskiem Single Stage, będziesz musiał ich poświęcić bardzo dużo. 

Panowie problem jest następujący. 

Pomijam już fakt przeładowywania amunicji czołgu, który trwa mega długo. 

Obecnie czołg jest bzdurnym pojazdem. Trafienie pociskiem czołgowym inny czołg czy transporter daje niewielkie uszkodzenia.

ALE. trafienie go z karabiny 12,6mm i owszem rozwala moment. 

Podobnie TOR jest skuteczniejszy od amunicji czołgowej. Przecież to jakaś paranoja. 

Wylaliście dziecko z kąpielą i doprowadziliście do absurdu. 

Nie rozumiem tego. Z jednej strony dopuszczacie do sytuacji, kiedy  ze snajperki ważącej ponad 18kg można walić jak z colta a z drugiej tak osłabiacie czołg, że przegrywa z piechotą. Gdzie tu sens? Dołóżcie piechocie RPG tak by jeden gracz przy trafnych strzałach w newralgiczne punkty czołgu był w stanie go zniszczyć i czołgiści będą musieli zasuwać w międzyczasie na naprawiarkę bo dobry piechur rozwali ich na punkcie.. Do tego obniżcie ilość punktów za zabicia czołgiem, by czołgista musiał powalczyć piechotą by nazbierać kasę na kolejny pojazd i po problemie. Już lepszym rozwiązaniem zamiast tego, które zaproponowaliście to usunięcie czołgów w ogóle. 

Co do robota. Po aktualizacji pomimo wyboru pocisków he do działka Light Canon RCWS na robocie bojowym (o ile nazwy nie poprzekręcałem) pojawił się karabin 12,6mm.

Jeszcze jutro sprawdzę to raz.

11 hours ago, Pepe said:

ALE. trafienie go z karabiny 12,6mm i owszem rozwala moment. 

Podobnie TOR jest skuteczniejszy od amunicji czołgowej. Przecież to jakaś paranoja. 

To był błąd, na PTE jest już naprawiony.

Spokojnie, nie ma od razu powodu do paniki, WW3 jest w EA, więc sporo rzeczy może nie działać tak jak pierwotnie zakładano, a wszelkie niedoróbki sukcesywnie naprawiamy.

Edited by Kony

7 hours ago, Kony said:

Spokojnie, nie ma od razu powodu do paniki, WW3 jest w EA, więc sporo rzeczy może nie działać tak jak pierwotnie zakładano,

Jestem spokojny jak Semtex przyklejony do ściany :D .

Proszę mi tylko wytłumaczyć po co tak? Skoro EA ma być patformą testową to moim zdaniem lepiej testować sprawdzone i dobre rzeczy a nie lipę i doprowadzać je do perfekcji niż wywalać to co dobre na rzecz tragicznego.

Oczywiście to nie moja sprawa ale zauważam jedną rzecz. Tryb EA jest u nas mało znany. Większość kupujących traktuje go jako Betę i w momencie kiedy zaczynają się zawodzić na różnych rozwiązaniach rzucają ją w kąt. Kibicuję Wam jak tylko mogę ale oby się nie okazało, że jak wejdzie do gry wersja ostateczna to w grze pozostaną niedobitki.. 

1 hour ago, Pepe said:

Jestem spokojny jak Semtex przyklejony do ściany :D .

Proszę mi tylko wytłumaczyć po co tak? Skoro EA ma być patformą testową to moim zdaniem lepiej testować sprawdzone i dobre rzeczy a nie lipę i doprowadzać je do perfekcji niż wywalać to co dobre na rzecz tragicznego.

Oczywiście to nie moja sprawa ale zauważam jedną rzecz. Tryb EA jest u nas mało znany. Większość kupujących traktuje go jako Betę i w momencie kiedy zaczynają się zawodzić na różnych rozwiązaniach rzucają ją w kąt. Kibicuję Wam jak tylko mogę ale oby się nie okazało, że jak wejdzie do gry wersja ostateczna to w grze pozostaną niedobitki.. 

Daj im czas, gra jest dopiero miesiąc w early accessie czyli zostało jeszcze 11 :) dużo się zmieni w grze poczynając od optymalizacji po zawartość i balans :) spokojnie. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...