Jump to content
Sign in to follow this  
Savv

Moje

Recommended Posts

Amunicja.

Amunicja nie powinna być liczona na pojedyncze pociski tylko na magazynki. 

Przykład:

Naciskasz R wyjmujesz magazynek z broni chowasz w kamizelkę taktyczną a z kamizelki taktycznej wkładasz magazynek. Czas takiego przeładowanie jest długi ale sprzątasz po sobie. Wadą jest również to że za n-tym razem załadujesz nie pełny magazynek.

Naciskasz 2xR taktyczne szybkie przeładowanie wywalasz magazynek z broni wkładasz nowy z kamizelki taktycznej.

Tak jest w grze Insurgency Sandstorm.

Personalizacja żołnierza.

Wyznacznik tylko wagi do customizacji to za mało. Powinien być jeszcze jeden czynnik "powierzchnia" - liczba kieszeni w kamizelce taktycznej.

Powiedzmy tak jest w grze Escape from Tarkov.

Mapy

Idea map mi się nie podoba. Nie rozumiem Waszej idei. To będą tylko stolice świata? Chodzenie po sklepach w realu i grze mnie denerwuje.

Dlaczego bitwy nie toczą się teoretycznie na jakiś strategicznych punktach na mapie świata.

Przykład:

Polska Warszawa bitwa o most przejście przez Wisłę.

Niemcy bitwa o elektrownie atomową.

Rosja bitwa zakłady zbrojeniowe czołgi.

8 hours ago, csMKJP said:

Amunicja.

Amunicja nie powinna być liczona na pojedyncze pociski tylko na magazynki. 

Mapy

Idea map mi się nie podoba. Nie rozumiem Waszej idei. To będą tylko stolice świata? Chodzenie po sklepach w realu i grze mnie denerwuje.

Dlaczego bitwy nie toczą się teoretycznie na jakiś strategicznych punktach na mapie świata.

Amunicja, gra opiera się na szybkiej dynamicznej walce. Nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie w ogniu walki na małej przestrzeni dochodzi do sytuacji że kilka sekund czekam na zmianę magazynka. Po za tym w tej grze mamy różnorodność broni. I jak widzisz zmianę magazynka według twojego schematu np. Do CKM ów?

Mapy 

Jak nie trudno zauważyć cele strategiczne nie są już elementem istotnym w grze, gdyż opieramy się na czasach po eksterminacji i wybuchu wojny. 

Sign in to follow this  

• Create New...