Jump to content
WhiteEagle

[RP] Długie wczytywanie

Recommended Posts

Po uruchomieniu WW3 czekam 20-30 min by dostać się bynajmniej do menu , nawet ten długi okres nie pomaga po 30 min wył.WW3 bo nie ma sensu nadel czekać i próbuje ponownie z takim samym czasem oczekiwania

i z takim samym skutkiem.

Problem ten pojawił się 2 dni temu,wcześniej czekałem parę dłuższych chwil by gra się wł. ale się doczekałem i nie trwało to 20-30 min tylko ok 5-10 min

GTX 960 4gb 

Intel Core 5   3.50 GHz

8 gb ram

Edited by WhiteEagle

Gra większości ładuje się szybko, lecz znajdują się osoby które maja problem z długim lądowaniem się gry. Informuje już na początku ze ekipa co patch będzie tez poprawiać optymalizacje. Zobacz może czy nie masz innych programów uruchomionych w tle które mogą wykorzystywać dysk na którym masz zainstalowany WW3.  Czy możesz odpalić grę oraz menadżer zadań i wysłać nam zrzut ekranu z wydajności podzespołów ?

On 11/16/2018 at 12:26 AM, Rozmo said:

Gra większości ładuje się szybko, lecz znajdują się osoby które maja problem z długim lądowaniem się gry. Informuje już na początku ze ekipa co patch będzie tez poprawiać optymalizacje. Zobacz może czy nie masz innych programów uruchomionych w tle które mogą wykorzystywać dysk na którym masz zainstalowany WW3.  Czy możesz odpalić grę oraz menadżer zadań i wysłać nam zrzut ekranu z wydajności podzespołów ?

image.png

PAINT2.png

Nie przesadzaj my gra mi się wczytuję 1h i 30 min i nadal mi się nie załadowała bez jaj wszystkie gry mi dobrze chodzą GTA 5 wiedźmin 3 itp

Gra mi się cały czas ładuje bez skutku

IMG_20181122_150518.jpg

On 11/21/2018 at 5:46 PM, WhiteEagle said:

image.png

PAINT2.png

Dziękuję podeśle to do developerów, dla tego ze jeszcze gra nie działa płynnie jak powinna. I trzeba czekać na nowe latki z poprawa optymalizacji w tej sprawie czy masz jeszcze jakieś pytania ? 

2 minutes ago, Rozmo said:

Dziękuję podeśle to do developerów, dla tego ze jeszcze gra nie działa płynnie jak powinna. I trzeba czekać na nowe latki z poprawa optymalizacji w tej sprawie czy masz jeszcze jakieś pytania ? 

dzięki za odp.miejmy nadzieję, że ta kwestia w miarę możliwości szybko zostanie rozwiązana,jest to jeden z większych problemów  które trzeba zwalczyć 

pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...