Jump to content
[uNSq]makivara

Patch 0.1.2 - wrażenia, uwagi

Recommended Posts

Płynność gry wzrosła drastycznie, nie ma takich hardkorowych przycięć nawet przy pełnym serwerze, dropy na Berlinie nadal największe (do 45-65FPS) na pozostałych mapach zazwyczaj powyżej 90FPS aż pod 130FPS.   i5-6600K @4.2GHz, 16GB DDR4 3200 CL14, SSD, GTX970, W10  - FHD ULTRA

Do poprawki :

1. Mała Warszawa - respawn stockowego LEO - trzeba przesunąć bo jak ktoś wjedzie na C1 może go rozwalić zanim ktoś do niego w ogóle wsiądzie - poza tym nawet jak stoi on na respie nie obsadzony ikona czerwona a nie biała.

2. na wszystkich mapach głównie w T72 - terminatorze z 2x 30mm  zdarza się wpadać pod tekstury. (już 4x mi się to zdarzyło od patcha 0.1.1 i do dziś 0.1.2 bez zmian)

3. przy dużym niezbalansowaniu - mapa kończy się bardzo szybko.

4. może nie istotne ale zrobił się jakiś meksyk z oznaczeniami serwerów - te bez żadnych literek stoją w Europie, te z EU - IP i traceroute z USA, Chin i jeszcze czegoś. Dziwnie to się prezentuje.

5. Oznaczanie pojazdów i graczy przestało działać  "X"

6.  Gdy ktoś z mojego teamy mnie zabije - i zrobię Punish - tracę punkty BP  - tego wcześniej chyba nie było.

7. Na Berlinie zdarzył się BUG, że w teorii optyka i APS naprawione w 100% ale z APS idą iskry, a optyka miga jakby pojazd był na wykończeniu.

Czy to BUG czy ficzer ?  nurkowanie w zielonej kałuży ? berlin blisko B2

ciekawe.jpg

Edited by [uNSq]makivara
  • Thanks 1

Co do pojazdów, miałem wczoraj genialna sytuację. Respi się na moim t-72 chłop że squadu, po czym wysiada, a czołg robi salto i ląduje na wieży. No to sobie nie postrzelalem ?

Druga sprawa pojazdy potrafią i wpaść pod mapę jak ktoś wyjdzie Ci z niego.

Właściwie bardziej mnie to bawi niż denerwuje, no ale...

• Thanks 1

1 hour ago, Groteskowy said:

Co do pojazdów, miałem wczoraj genialna sytuację. Respi się na moim t-72 chłop że squadu, po czym wysiada, a czołg robi salto i ląduje na wieży. No to sobie nie postrzelalem ?

Właściwie bardziej mnie to bawi niż denerwuje, no ale...

A przypadkiem nie było to na mapie Berlin zaraz na punkcie B?

• Thanks 1

3 hours ago, koszalek said:

A przypadkiem nie było to na mapie Berlin zaraz na punkcie B?

Widzialem cos takiego wczoraj na mapie Warszawa punkt A1 i na mapie Berlin punkt B1.

• Thanks 1

1 hour ago, Blackwater said:

Widzialem cos takiego wczoraj na mapie Warszawa punkt A1 i na mapie Berlin punkt B1.

To ja to widziałem, byłem w przeciwnej drużynie hahaha

• Thanks 1

22 minutes ago, tomciomalina said:

Ja to jestem pod wrazeniem... widze bardzo duza róznice pomiedzy iloscia FPS

Ale jest problemem że za szybko spadają punkty, lepszy był starszy system naliczania

• Thanks 1

Z decydowanie punkty zbyt szybko lecą, sama rozgrywka to teraz trwa max 15 minut 

Edited by qfelos
  • Thanks 1

Wszystkie problemy spisane w wątku zostały odnotowane i zostaną przekazane do odpowiednich osób.

On 11/15/2018 at 9:38 PM, [uNSq]makivara said:

Oznaczanie pojazdów i graczy przestało działać  "X"

Ten problem powinien zostać rozwiązany w nabliższym patchu.

On 11/16/2018 at 7:05 AM, Groteskowy said:

Ewidentnie dużo bugów jest generowanych przez respawnowanie się żołnierzy na pojazdach, systematycznie staramy się wyłapywać pojedyncze przypadki i analizować potencjalne źródła problemów. 

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...