Jump to content
Tomyslav

Secondary sight

Recommended Posts

Mam prośbę do developerów a mianowicie. Niech będzie możliwość założenia na secondary sight celowników medium magnification lub jeżeli gracz zginie z przełączonym celownikiem na secondary to gdy się zrespi to niech celownik będzie nadal przełączony na secondary. W obecnej chwili Po zrespieniu celownik resetuje się na primary sight i trzeba go przełączać s powrotem na secondary o czym często zapominam i ginę bo mam źle dobrany celownik na close combat.

I jeszcze taki mały szczegół, przydałoby się aby gdzieś na broni albo na  hudzie była informacja który celownik aktualnie jest przełączony. Wiecie? tak żeby szybko zerknąć i wiedzieć na czym się stoi.

Z góry dziękuje.

Edited by Tomyslav

17 hours ago, Tomyslav said:

przydałoby się aby gdzieś na broni albo na  hudzie była informacja który celownik aktualnie jest przełączony

Prawy dolny róg ekranu, w sekcji broni. Trzecia ikonka. Ta pod granatami.

15 hours ago, DziarskaSarenka said:

Prawy dolny róg ekranu, w sekcji broni. Trzecia ikonka. Ta pod granatami.

No faktycznie jest to zaznaczone, ale przydało by się gdzieś bliżej środka ekranu.

Niestety, nasze celowniki są zbudowane jako albo głowne, albo boczne, nie możemy ich wymieniać (mają inne kształty i inaczej się je montuje do szyny). 

• Like 2

18 hours ago, Ragir said:

Niestety, nasze celowniki są zbudowane jako albo głowne, albo boczne, nie możemy ich wymieniać (mają inne kształty i inaczej się je montuje do szyny). 

No ok. Wiec dalej postuje o to aby po zrespieniu nie resetowało na primary sight jeśli zginęliśmy z włączonym secondary.

Najlepiej jakby dalo sie to customizowac pod usera, bo na przyklad dla mnie jest to logiczne ze po smierci bron startuje z primary, bo jest to wlasnie PRIMARY optyka. Wiec nie chcialbym takiej zmiany i jesli sie respie i chce miec secondary optyke, klikam juz z automatu przelaczenie. 

• Like 1

On 11/21/2018 at 3:12 PM, yooguruto said:

Najlepiej jakby dalo sie to customizowac pod usera, bo na przyklad dla mnie jest to logiczne ze po smierci bron startuje z primary, bo jest to wlasnie PRIMARY optyka. Wiec nie chcialbym takiej zmiany i jesli sie respie i chce miec secondary optyke, klikam juz z automatu przelaczenie. 

Mi by wystarczyło, żeby na ekranie spawnu dało się to ustawić (celownik, fire mode, laser on/off). Już kilka razy zginąłem bo odrodziłem się z mając ustawiony strzał pojedynczy.

Zgłosiłem to jako niespójność/bug, że tryb broni, załądowana amunicja rpg jest pamiętana a celownik nie.

• Create New...