Jump to content
We launched the PTE for upcoming update 0.3 - check out how to get in! Read more... ×
Sign in to follow this  
Pioras

Galeria WW3

Recommended Posts

Wątek główny do dzielenia się swoimi screenami z gry :)

Zapodam poniżej podwójny kill :D

32053683448_a838eab9b0_o.jpg

Edited by Pioras
  • Like 2

Dowód na to że nie zawsze liczy się skill a odpowiednia taktyka i dobre dowodzenie zespołem :)

20181127173141_1.jpg

• Like 1

Nie chcę Ci psuć przyjemności ale dowódca zawsze zgarnia więcej pkt niż inni żołnierze :)

zwykły trep nie ma szans z dowódcą.

32 minutes ago, michaelpol90 said:

Nie chcę Ci psuć przyjemności ale dowódca zawsze zgarnia więcej pkt niż inni żołnierze :)

zwykły trep nie ma szans z dowódcą.

Nie mówię że tak nie jest ;) Ale pod warunkiem że team przejmuje punkty na mapie. A widać po moich statystykach że nie skupiałem się na "walce" a na wyznaczaniu celów teamowi i ich przejmowaniu - stąd też taka wygrana :D

1 hour ago, Pioras said:

Nie mówię że tak nie jest ;) Ale pod warunkiem że team przejmuje punkty na mapie. A widać po moich statystykach że nie skupiałem się na "walce" a na wyznaczaniu celów teamowi i ich przejmowaniu - stąd też taka wygrana :D

Można też po prostu patrzeć gdzie są sojusznicy ze składu i wyznaczać im te pkt. do których jest im najbliżej. 

Ja tak robię jak chuj*i nie chcą współpracować 😛 

105 zabitych na 35 minut to daje szybkość 3 zabitych na minutę...aż się wierzyć nie chce. No ale ja nie gram na takim poziomie dla mnie liczby zabitych rzędu 60 to już jakiś kosmos graniczący z czitami. Ale mogę się mylić. To w pojezdzie jakimś ustrzelane czy biegając?

16 hours ago, Bobek1971 said:

105 zabitych na 35 minut to daje szybkość 3 zabitych na minutę...aż się wierzyć nie chce. No ale ja nie gram na takim poziomie dla mnie liczby zabitych rzędu 60 to już jakiś kosmos graniczący z czitami. Ale mogę się mylić. To w pojezdzie jakimś ustrzelane czy biegając?

Raczej pojazd , ciężko o takie K/D grając piechotą, no chyba że ma się ogarnięty squad, w BF3 robiło się takie wyniki . Mimo wszystko obstawiam że czołg,  czasami widzę tego typu magików w pojazdach , po prostu oganiają temat . Mój rekord piechotą to 50-2 na TDM-ie , ale to raczej nie kwestia skilla tylko odpowiedniego ustawienia się w miejscach gdzie lemury cisną na pałę, byle do przodu , darmowe fragi.

Przypominam że jest to miejsce głównie do wrzucania fotek, a nie dyskusji ;)

To nie ja zrobiłem taką dziurę xD

R6skqGT.jpg

A tutaj czekam na fragi :P

PD6kS6w.jpg

• Like 2