Jump to content
Sign in to follow this  
michaelpol90

Brawo FARM 51 !!!!!!!!!!!!!!

Recommended Posts

Nie spodziewałem się tak dobrego patcha :o

Tryb tdm jest zaje***ty, gra się w to niesamowicie.

Dzięki mniejszej mapie optymalizacja jest bardzo dobra, super zmieniliście oświetlenie na nocne dzięki czemu złote tarasy wyglądają klimatycznie. Ten efekt slow montion wow.

Wszystko na plus, brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FARM51.jpg

• Like 6

Zagrałem dopiero 1 mecz ale zgadzam się, wrażenia mega pozytywne. Brakuje mi jednak na mapie chociaż 1 punktu o przejęcie, bo wszyscy wszędzie biegają i nie wiadomo gdzie biec.

No niby tak, ale brakuje mi jednak jakiegoś celu, albo chociaż oznaczone na mapie spawny obu drużyn.

PS. I crashuje przy zapraszaniu znajomych do teamu xD

Zgadzam się czapki z głów i miesięczny zapas żołądkowej lub Jacka Danielsa dla Was chłopaki (Kamil dzięki za cynk). Jedyne co mnie boli to kiepska widoczność wrogów w nocy, wręcz bym powiedział, ze jest tak samo tragiczna jak w Battlefield V(rozpryski ognia też swoje dają nawet na low). I też uważam, że na TDM powinna być dodana stała minimapa. Świetny pomysł cyklu BO3, choć moim zdaniem TDM powinien mieć do 100 zabitych, bo 50 to jest troszkę za krótko jak dla mnie.

Optymalizacja miodna na moim 1060 6gb i5-7600 monitorze 75hz/1ms z pocałowaniem ręki do 200 fpsów na maksie.  Aż nie chcę wracać do normalnego buildu, bo nauczony TTS z R6 wiem, że serwer testowy to inna bajka, inny świat

Potwierdzam bubla, kiedy chciałem wysłać kumplowi zaproszenie do oddziału gra scrashowała, wywaliła do pulpitu i odpalił  się plik raportu do wysłania, ale i tak wrzucam Wam plik z AppDaty :)

UE4Minidump.dmp

Edited by Gragi

Dobra robota, gra wydaje sie chodzic plynniej. Nowa mapa i tryb tdm spoko(fajny klimat noca ) Oby tak dalej ! 

Dzięki za ciepłe słowa, TDM dopiero zaczynamy, więc oczekujcie zmian - nie za dużych, bo tryb ma zostać tym, czym jest, ale pomysł z minimapą też mieliśmy i pewnie wejdzie, niektóre strike'i też by się przydały może - będziemy kombinować i poprawiać! 

• Like 2

Zgadzam się ze wszystkim co piszecie. najbardziej podobają się walki nocą :)

Nie znam się na grach sieciowych, ale czy w TDM można wybrać miejsce SPAWNU? Na mapie chyba są oznaczone.

Edited by BudgieSenior

On 11/18/2018 at 1:07 PM, BudgieSenior said:

Zgadzam się ze wszystkim co piszecie. najbardziej podobają się walki nocą :)

Nie znam się na grach sieciowych, ale czy w TDM można wybrać miejsce SPAWNU? Na mapie chyba są oznaczone.

Nie da się - algorytm analizuje mapę i odradza Cię tam gdzie przynajmniej przez pierwsze kilka sekund będziesz bezpieczny. Gdy sam sobie wybierasz punk odradzania, możesz się odradzić przed lufą przeciwnika. 

W innych grach tego typu też nie ma możliwości wybrania punktu odradzania (mowa a tdm).

podpinam sie pod tematem,brawo farm , w koncu jest to co powinno byc i oby tak dalej :)

Oj tam wolałbym mape z tryb kampanii rodem z gry Enemy Territory: Quake Wars. Wyobrażam sobie klasę inżyniera jakie w tej grze miał by możliwości ale jest TDM

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...