Jump to content
Sign in to follow this  
Merapi-PL

PTE długie oczekiwanie na rozpoczęcie , przyspieszenie

Recommended Posts

Witam
Panowie ogólnie wielkie gratulacje , postęp jest . Jedynym problemem w  tym PTE jest właśnie długi czas oczekiwania na rozpoczęcie gry , zgromadzenie graczy .
W mojej opini powinno być to rozwiązanie inaczej , mianowicie po zakończonej grze wywalani jesteśmy do War map , a gdyby tak zostawić graczy w obrębie rozpoczętej sesji i po prostu dać im opcję głosowania na następną mapę w obrębie typu rozgrywki (TDM) kto będzie chciał opuści server , reszta zostanie , znacznie przyspieszyłoby to rozgrywkę , warto by było pomyśleć .

Edited by Merapi-PL
  • Like 1

zgadza się czekanie na grę w poszukiwaniu minimum 12 graczy  testuje cierpliwość. Teraz każdy chce zobaczyc co to TDM, ale za jakiś czas czekanie po 5 do 10 minut  nie będzie tolerowane. Oby to tylko kwestia testów 

Dziś już było nieźle, ale wyrzucanie do World Map rzeczywiście irytujące. Wyjście do WW powinno być dobrowolne, ale odliczanie  CONTINUE mogłoby prowadzić do następnego meczu. Po prawdzie godne polecenia chyba także w innych trybach.

Edited by BudgieSenior

32 minutes ago, yooguruto said:

Skąd wiedzieliscie o tdm na PTE jeśli mogę wiedzieć? 

Steam , najnowsze wiadomości PTE Patch 0.2 LIVE , tutaj na stronie cisza , 0 komunikacji .

EDIT :oddaje honory , coś tam naskrobali .

Edited by Merapi-PL

15 minutes ago, yooguruto said:

Skąd wiedzieliscie o tdm na PTE jeśli mogę wiedzieć? 

Na samym dole forum masz dział poświęcony PTE.

• Thanks 1
  • Haha 1

System odpalania TDMa zostanie zmieniony. Chcemy, aby na mapę dało się wejść niezależnie od ilości graczy w meczu np.  można biegać i strzelać w trybie "rozgrzewki", ale zabicia nie będą liczyły się do wyniku, dopiero po zgromadzeniu odpowiedniej ilości graczy na serwerze (limit tez zostanie zmniejszony) mecz wystartuje.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...