Jump to content

Recommended Posts

Cześć wszystkim.Chciałem się was zapytać czy ktoś może oprócz mnie ma problem typu:gra naprzemiennie wykorzystuje raz 2% raz 88% karty graf. przez co są dropy klatek np. z 60 do 10 przez co gra jest niegrywalna :( Dzieje się tak  niezależnie od ustawień graficznych .Dodam że Ramu "zjada" coś koło 6 gb (mam  8 ) a użycie procesora kształtuje się w okolicach 50-60%.W innychn grach nie ma takiego problemu?(Pc spec i5 6600 gtx770 8gbramu zasilacz550w).

Edited by Rybaa

Jak widać masz starą gtafe,a 8 GB na tą grę może nie wydalać, faktycznie nie którzy mają różne problemy z optylizacja,ale dla pocieszenia właściciele NVIDIA GTX 2080 też mają problemy i gra im się kraszuje,z tego co wiem naj mniej problemów mają posiadacze kart z AMD,a same mam komp na AMD i z 110 FPS spada do czasami 50,ale pracują nad tym żeby coś z tym zrobić

Ja posiadam procesor Intel Core i5-7400 CPU 3.00 GHZ, 8 RAMU, Kartę graficzną GeForce GTX 1050 mam ustawienia na medium i mam okropne spadki klatek tak od 3 tygodni. Grę kupiłem na premierę i aż tak nie cięło jak teraz. (Komputer ma nie całe 2 lata)

2 hours ago, Rybaa said:

Na szczęściew tym tyg. zmieniam na rx580/590 wiec może bedzie lepiej?

Witam w klubie

• Like 1

1 minute ago, Snut said:

Ja posiadam procesor Intel Core i5-7400 CPU 3.00 GHZ, 8 RAMU, Kartę graficzną GeForce GTX 1050 mam ustawienia na medium i mam okropne spadki klatek tak od 3 tygodni. Grę kupiłem na premierę i aż tak nie cięło jak teraz. (Komputer ma nie całe 2 lata)

Właśnie posiadacze zielonych mają większe spadki

witam po aktualizacji uzycie karty graficznej 98-100% karta rx 480 przed patchem nie mialem takiego zuzycia

GF 1070, kręci się na pełnych obrotach, aż żona wczoraj przyszła mnie zrugać, że odkurzam o 3 nad ranem.

• Like 1

U mnie po aktualizacji jakby skok na 1070 - FPS min 100, a szybuje aż 200 (TDM) na podbojach min 90/max 168  więc jest lepiej jakoś karta się nie przemęcza za bardzo nawet procek już na 100% nie śmiga jak dla mnie polepszyła się optymalizacja. Nie mam już mikro dropów podczas walki sam na sam na bliskim dystansie.

• Like 1

Zamiast na chwilę obecną dodawać nowe tryby gry poprawili by optymalizację i w końcu dodali nową mapę. Po co kombinować macie mały zespół więc niech się skupią najpierw nad optymalizacją, gra ma potencjał ale spadki FPS zniechęcają nawet przy bardzo dobrej konfiguracji komputera. Czy to ustawienia minimalne czy maksymalne spadki są a granie w wyższych rozdzielczościach to katorga. 

Edited by Edys
  • Angry 1

Ogólnie to gra chodzi mi dobrze 100 - 150 FPS (poza Berlinem), więc nie narzekam na ogólną optymalizację. Jak na EA i trzy tygodnie po premierze jest naprawdę dobrze, jeszcze polecam filmik gdzie gościu analizuje Netcode gry, tutaj myślę że ekipie T51 należy się ogromny szacun.

17 minutes ago, Edys said:

Zamiast na chwilę obecną dodawać nowe tryby gry poprawili by optymalizację i w końcu dodali nową mapę. Po co kombinować macie mały zespół więc niech się skupią najpierw nad optymalizacją, gra ma potencjał ale spadki FPS zniechęcają nawet przy bardzo dobrej konfiguracji komputera. Czy to ustawienia minimalne czy maksymalne spadki są a granie w wyższych rozdzielczościach to katorga. 

Sam o tym pisałem, żeby się skupili trochę bardziej na optymalizacji bo leży i w dużym stopniu przez to jest odpływ graczy. Mimo to chyba devsi zdali sobie z tego sprawę i zaczęli to robić może nie na hura, ale stopniowo co mogę potwierdzić na moim przykładzie jak na samym początku miałem dropy praktycznie z 130 do 20 teraz już max. spadek do 90 fps jak na grę, która miała premierę 20 paż. w EA jest dobrze. Trzeba też pamiętać, że dodane zostaną nowe dodatki które tez muszą doszlifować pod względem optymalizacji (nowe mapy,tryby, itp.) więc główna optymalizacja nadejdzie po zakończeniu ROAD MAP gdzie masz też wszystko opisane dość treściwie :D

Witam przymierzam się do kupna ww3 ale gdy zauważyłem że ludzie posiadający lepszy sprzęt mają problemy nasunęły się pewne wątpliwości .Moja specyfikacja i5 2500k gtx 970 16gb ddr3 .Czy ta gra będzie mi działać i na jakich detalach?  Ma ktoś podobny sprzęt i podzieli się informacją pozdr

Edited by NaakurwiacZ

i5 - 4960 3.50 Ghz

8 Gb ram

GTX 960

SDD

WIN7

ustawienia na medium/Low,wszelkie inne opcje dodatkowe wyłączone

35-50 fpsów ze spadkami podczas rozrywki, optymalizacja po aktualizacjach się poprawia,na początku mialem nawet 10 -25 fpsów spadało do 2-10

na pewno te 16 Gb ramu ci pomoże poniekąd 

Edited by WhiteEagle

Jak cię interesuje to kup sprawdź jak nie będzie dobrze zwróć. Tylko nie graj dłużej niż dwie godziny inaczej że zwrotu nici. Ja mam procek i54440 i wszystko śmiga więc na tym etapie ciężko porównywać między sobą. 

9 minutes ago, NaakurwiacZ said:

To na moim procku będzie 20 fps chyba narazie się wstrzymam i poczekam na rozwinięcie optymalizacji dzięki za info

ogólnie ci powiem  że każdy to inaczej u siebie odczuwa ,niektórzy co posiadają słabszy sprzęt płynniej im gra chodzi niż tym którzy podzespoły w kompie maja silniejsze i leprze i odwrotnie

także paradoks .Na dzień dzisiejszy nie ma co spekulować bo można się zaskoczyć pozytywnie lub negatywnie ,taka loteria niekontrolowana

(i oczywiście możesz testować ją przez 2 godz (jeśli cię połączy bo z tym też są problemy,mam 78godz spędzonych w grze ale w rzeczywistości spędziłem w niej 20 % tego czasu,reszta to oczekiwanie na jej wł. i łączenie się z serwerami)  i oddać na zat,

Edited by WhiteEagle
  • Like 1

On 11/22/2018 at 10:45 AM, Macros said:

witam po aktualizacji uzycie karty graficznej 98-100% karta rx 480 przed patchem nie mialem takiego zuzycia

To samo mam,ale działa

Szanowni Devsi,

jasny gwint, bo inaczej się nie da określić, co jest grane? Z łatki na łatkę coraz gorzej z wydajnością w grze. Sterowniki najnowsze w moim AMDku....na Warzone jest dramat, na TDM jako tako, ale nadal tnie przez co jest duża niewygoda grania. Mam nadzieję, że w zespole praca wre nad naprawą wydajności, bo jak zamiast tego będzie zabawa w wydawanie nowych mapek i innych bzdur to coś mnie trafi. Żeby nie było, cały czas Was popieram i trzymam kciuki, ale kiedyś wszystko ma swój koniec w tym moja cierpliwość.

16 minutes ago, kirofs said:

Szanowni Devsi,

jasny gwint, bo inaczej się nie da określić, co jest grane? Z łatki na łatkę coraz gorzej z wydajnością w grze. Sterowniki najnowsze w moim AMDku....na Warzone jest dramat, na TDM jako tako, ale nadal tnie przez co jest duża niewygoda grania. Mam nadzieję, że w zespole praca wre nad naprawą wydajności, bo jak zamiast tego będzie zabawa w wydawanie nowych mapek i innych bzdur to coś mnie trafi. Żeby nie było, cały czas Was popieram i trzymam kciuki, ale kiedyś wszystko ma swój koniec w tym moja cierpliwość.

Cześć,ja używam trochę starszych sterowników jak dla mnie jest lepiej