Jump to content
Rozmo

Opinia o Aktualizacji 0.2

Recommended Posts

Witajcie,

Tutaj możecie podzielić się swoja opinia na temat nowej aktualizacji 0.2.

Więcej informacji o aktualizacji znajdziecie w tym temacie: Listopadowa Aktualizacja 0.2

Pozdrawiam,

World War 3 Team.

- mapa TDM świetna

- tryb TDM z podziałem na rundy tak samo - miodzio

- nie podoba mi się ginięcie od snajperów na mapie TDM (i to w budynku) ale ogólnie nie cierpię snajperów w tego typu grach

- miewam przycinki "inne niż zwykle", co jakiś czas jest moment że gra zatrzymuje się na 2-3 sekundy i wtedy zwykle ginę a następnie rzucam mięsem :)
- fajnie że system progresji został odpalony, dodano w nim brakujący stuff tu i tam; niemniej, brakuje jeszcze sporo rzeczy, użycie "pędzla" na elementach wyposażenia u mnie nie działa. Grunt, że idzie to w dobrym kierunku
- celowników termalnych osobiście jeszcze nie używałem bo nie mogłem ich kupić w sklepie - cena wynosiła -1 i gdy próbowałem kupić dostawałem komunikat że kupowanie jest w toku a następnie czekanie bez końca; musiałem anulować. Na filmikach które widziałem celowniki wyglądają miodnie, dobrze że zostały dodane.

Podsumowując długa droga przed nami ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Dobra robota, Panowie :)

Dlaczego teraz muszę postać od nowa progresować ? za każdym razem jak wybieram serwer to musiałem progres ować i cutonomizować broń i żołnierza. Teraz po updacie też muszę od nowa wszystko zaczynać.?  Tryb  TMD za krótki moim zdaniem. nie zdążę czasami kogoś znaleść a już kończy się runda. Dodatkowo wykupienia broni i części do nie za punkty zajeżdża mi mikropłatnościami. Zaraz będzie dokup se 10000000 za 200złoty w sklepie steam. Nie podoba mi się w jakim kierunku to zamierza w chwili obecnej. No ale zobaczymy. Czekam na Tryb Recon.

Edited by Szalony123
  • Haha 2
  • Angry 2

Wyłączcie ten TDM to staje się już nudne, znów tracicie graczy ludzie nie wiedzą jak dołączyć do normalnej rozgrywki dlatego serwery świecą pustkami. Przy zakupie jakiegokolwiek dodatku do broni nie ma opcji podglądu.  Optymalizacja kiepska na tym się skupcie a nie na nowych trybach gry.  Jakieś nieporozumienie  z zadawanymi obrażeniami, strzał w brzuch zabija od razu a w głowę nie nawet jak użyjemy snajperki.

Edited by Edys
  • Angry 1

właśnie o tym chciałem  napomknąć , mnie nigdy ten tryb gry w żadnej grze nie interesował i nie interesuje nadal , a łącząc się z szybką rozgrywką za każdym razem łączy mnie z TDM

i za każdym razem od razu wychodzę z gry,mogła by powstać opcja która dawała by możliwość wyboru z jakim trybem rozrywki chcemy się łączyć.

chcąc zagrać w przejmowanie i kontrolowanie danego punktu na mapie jak było od początku zmuszony jestem do stworzenia nowej gry ,ale co z tego że mnie łączy jak i tak nikt nie dołącza się  do rozgrywki i sobie sam po mapie wędruje jak włóczykij 

Ptrzebna naprawa do MSBS Bullpup nie można kupić innej amunicji ładuje się w sklepie i nic,macie problem z wyświetlaniem mapy i punktów a zwykłej rozgrywce jak Berlin Warszawa czy Moskwa,na żadnych z nich nie wysletlaja się punkty do ataku lub obrony nie ma co odznaczac,a po wciśnięciu klawisza M oczywiście coś się wysletlaja ale są obrysowania budynków czy parków i również nie ma tam punktów

• Like 1

A nie było przypadkiem obietnicy, że osiągnięcia graczy zostaną zachowane? Dziś się loguje do gry i wszystko "0". I muszę zapindalacć jakimiś badziewnym sprzetem ... tak że grać się odechciewa :(

2 hours ago, koszalek said:

Ptrzebna naprawa do MSBS Bullpup nie można kupić innej amunicji ładuje się w sklepie i nic,macie problem z wyświetlaniem mapy i punktów a zwykłej rozgrywce jak Berlin Warszawa czy Moskwa,na żadnych z nich nie wysletlaja się punkty do ataku lub obrony nie ma co odznaczac,a po wciśnięciu klawisza M oczywiście coś się wysletlaja ale są obrysowania budynków czy parków i również nie ma tam punktów

Zgłoś proszę błędy w odpowiednim dziale.

6 minutes ago, KARY said:

A nie było przypadkiem obietnicy, że osiągnięcia graczy zostaną zachowane? Dziś się loguje do gry i wszystko "0". I muszę zapindalacć jakimiś badziewnym sprzetem ... tak że grać się odechciewa :(

Nie było nigdzie informacji że statystyki będą zapisywane, dwa tygodnie temu pytałem na discordzie to mi jeden z developerów napisał ze restart będzie. Po tym patchu nigdzie nie widziałem potwierdzenia że tego restartu już nie będzie.

13 minutes ago, Arkadiusz94 said:

Nie było nigdzie informacji że statystyki będą zapisywane, dwa tygodnie temu pytałem na discordzie to mi jeden z developerów napisał ze restart będzie. Po tym patchu nigdzie nie widziałem potwierdzenia że tego restartu już nie będzie.

Jestem pewien, że co najmniej w dwóch różnych źródłach słyszałem informację, że progres nie będzie kasowany. Na pewno podawał to Rock i chyba także padło to podczas wywiady Parkiet TV z którymś z managerów F51

23 minutes ago, KARY said:

Jestem pewien, że co najmniej w dwóch różnych źródłach słyszałem informację, że progres nie będzie kasowany. Na pewno podawał to Rock i chyba także padło to podczas wywiady Parkiet TV z którymś z managerów F51

Przepraszam z mojej strony, zapomniałem że w jednym miejscu była taka informacja napisana (https://worldwar3.com/en/customer-support/). Pewnie odnosili się do tego, ale w praktyce wyszło inaczej. Były informacje na forum i discordzie że będzie restart statystyk.

qa.png

Ogolnie  pacth bardzo dobry.Kilka moich spotrzezen-

-przdaloby sie zrobic dwie  opcje w szybkim  dolaczeniu tak zeby  ludzie mieli wybor gdzie chca  dolaczac-TDM  czy normalna gra

-przed  zakupem potrzebny  jest podgal-teraz  mozna zobaczyc  sprzet dopiero  po  zakupie

-pkt  za przejete bazy jak dla mnie naliczane sa zbyt  szybko  i w zbyt duzej  ilosci

Bardzo duża poprawa w stosunku do wczesniejszego etapu  gry. 

TDM fajny ..ale zwiekszcie ilość map [wygenerować inne wycinki z map które posiadacie]. Jedna mapa za szybko się przeje

Koledzy widzę traktują grę Wczesnego Dostępu jako gotowy produkt...a tutaj po prostu możemy uczestniczyć w testowaniu i maksymalizowaniu efektów, które sprawią fun w grze. Jeśli nie macie na to siły poczekajcie na gotowy produkt za ok 12 mcy.

Edited by Bobek1971

Fajnie to wyglada udalo mi sie zagrac ale uzycie procesora graficznego ( Radeon RX 480 8gb) oscyluje miedzy 98-100% wczesniej nie mialem tego problemu szkoda tak zajezdzac grafe poczekam na jakas łatke i wtedy pogram.

10 hours ago, Macros said:

Fajnie to wyglada udalo mi sie zagrac ale uzycie procesora graficznego ( Radeon RX 480 8gb) oscyluje miedzy 98-100% wczesniej nie mialem tego problemu szkoda tak zajezdzac grafe poczekam na jakas łatke i wtedy pogram. 

RX580 8GB to samo ,ale FPS jakby więcej .

12 minutes ago, Merapi-PL said:

RX580 8GB to samo ,ale FPS jakby więcej .

Użyciem się nie przejmuje to normalnie, ściągnij sobie msi afterburner to nie koparka żeby zajechać kartę,tylo najnowsze sterowniki zmniejszają FPS, ściągnij sobie dwie wersję wcześniej

Brakuje podglądu zakupu dodatków. Aby je zobaczyć należy wpierw je kupić. Trochę to lipne.

• Like 3

2 hours ago, DareQQ said:

Brakuje podglądu zakupu dodatków. Aby je zobaczyć należy wpierw je kupić. Trochę to lipne.

Tak brakuje tego bardzo - dla mnie szczególnie uciążliwe przy zakupie optyki. 

TDM dobry jest na chwilę. Jednak moim zdaniem TF51 powinna skupić się nad rozwojem CQ. WW3 ma być "taktyczną" grą a nie kolejną napierdalanką jakich pełno. Starajcie zrobić coś innego. TDM to nie jest najlepsza droga.

• Like 1

6 hours ago, SkyZeWonsem said:

TDM dobry jest na chwilę. Jednak moim zdaniem TF51 powinna skupić się nad rozwojem CQ. WW3 ma być "taktyczną" grą a nie kolejną napierdalanką jakich pełno. Starajcie zrobić coś innego. TDM to nie jest najlepsza droga.

Już to pisałem i popieram, zamiast na TDM tracić czas niech popracują nad optymalizacją.

• Angry 1

1 hour ago, Edys said:

Już to pisałem i popieram, zamiast na TDM tracić czas niech popracują nad optymalizacją.

Nie wszyscy mają problemy którzy nie mogą grać lub mają inne bugi,ja czasami mam problem ale powinno się po trochu coś dodawać

I dupa,czekamy teraz we czterech na dołączenie do serwerów i nic się nie dzieje,Itaka czekamy i czekamy, jest gorzej i nigdy tak nie miałem

On 11/24/2018 at 12:26 AM, koszalek said:

I dupa,czekamy teraz we czterech na dołączenie do serwerów i nic się nie dzieje,Itaka czekamy i czekamy, jest gorzej i nigdy tak nie miałem

Problem znany. Może jutro łatka będzie bo widać po ilości graczy, że jest ich mniej niż wczoraj.

Ogólnie aktualizacja bardzo udana już to pisałem dobra robota ale jest jeszcze do poprawienia :

TDM- w nocy ogień za bardzo razi, a w dzień go nie widać w tym miejscu gdzie jest w nocy (lecą obrażenia ),

Celowniki termo : bardzo fajne :) tylko podczas wychylania krzyżyk celownika znacznie się pogrubia niż w pozycji wyprostowanej,

Mapa- nadal występuje problem z  mapą gdzie nie da się wcisnąć punktu odrodzenia oraz na mapie brak punktów,

19 hours ago, LeGioNXIX said:

TDM- w nocy ogień za bardzo razi, a w dzień go nie widać w tym miejscu gdzie jest w nocy (lecą obrażenia ),

Z tym ogniem to się zgodzę. Mnie też to strasznie irytuje. Dodatkowo nie podoba mi się system spawn-u na TDM. Ile razu po rozpoczęciu meczu wpadłem po 10 sekundach na cały team wroga albo zostałem zmieciony z powierzchni ziemi tuż po respie bo wróg był za moimi plecami.

Edited by DareQQ

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...