Jump to content
Sign in to follow this  
Koomanos

Problem z dźwiękiem i ikonami

Recommended Posts

Witam. Mam następujący problem. Otóż dzisiaj podczas grania zauważyłem, że mam problem z dźwiękiem, tzn. nie słyszę swoich kroków, a kroki wrogów czy teammateów tylko jak spojrzę się w ich stronę. Drugi problem to ikony w grze - nie widzę punktów na warzonie. Spotkał się ktoś takimi problemami? Szukałem po forum ale nic podobnego nie znalazłem. Z góry dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam

13 hours ago, Koomanos said:

Witam. Mam następujący problem. Otóż dzisiaj podczas grania zauważyłem, że mam problem z dźwiękiem, tzn. nie słyszę swoich kroków, a kroki wrogów czy teammateów tylko jak spojrzę się w ich stronę. Drugi problem to ikony w grze - nie widzę punktów na warzonie. Spotkał się ktoś takimi problemami? Szukałem po forum ale nic podobnego nie znalazłem. Z góry dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam

Dobrze, że raportujesz ten błąd, występował on podczas testów i udało nam się go wyeliminować, ale jak widać jeszcze sporadycznie daje o sobie znać. Czy masz tego buga cały czas czy tylko okazjonalnie?

4 hours ago, Kony said:

Dobrze, że raportujesz ten błąd, występował on podczas testów i udało nam się go wyeliminować, ale jak widać jeszcze sporadycznie daje o sobie znać. Czy masz tego buga cały czas czy tylko okazjonalnie?

Jeśli chodzi o znikające punkty na mapie to mi też się czasem zdarzy, że ich nie widzę. 

Edited by Ch3mi

8 hours ago, Kony said:

Okazjonalnie. Natomiast problem z dźwiękiem występuję cały czas. Mam ten problem tylko w WW3

1 hour ago, Koomanos said:

Okazjonalnie. Natomiast problem z dźwiękiem występuję cały czas. Mam ten problem tylko w WW3

Moja rada Kolego sprawdź w grze/grach czy ustawienie dziwięku nie masz na 5.1/7.1, ewentualnie ogarnij też ustawieni w sterowniku, Twoje objawy wskazują na to że masz ustawiony dźwięk przestrzenny i np. w Twoich słuchawkach słyszysz tylko kierunkowo, spróbuj ustawić dźwięki na "Stereo"

Mam nadzieję że pomogłem, jeśli nie to raczej nic nie poradzę.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...