Jump to content
Sign in to follow this  
TznSiekiera

Kopiowanie presetów

Recommended Posts

Powinna być możliwość kopiowania presetów. Np. jak chcę mieć 2 presety różniące się tylko drugą bronią, to kopiuje główny i zmieniam drugą broń. Reszta zostaje bez zmian. Teraz trzeba od zera ogarniać dodatki do broni, sprzęt i strike.

• Like 1

Ale przecież możesz sobie stworzyć dodatkowe profile - CONFIGI w grze dla danej broni czy perka. Zmniejszasz kilkunastokrotnie liczbę kliknięć.

Ja mam spersonalizowane 2 wersje T72,  4 wersje MSBS-B i różnych innych rzeczy.

Wybierając w jednej z 6 klas  daną broń dajmy na to MSBS-B - mam 4 CONFIGI - jego profile z dodatkami już zapamiętane.

Zainstaluje od 0 grę - bo patch to zrobię Ci screeny.

Edited by [uNSq]makivara
  • Like 3

O widzisz. A mi się udało tylko różne ubrania zapisać w configach. Z bronią i sprzętem jakoś mi nie wychodzi. Muszę to Jeszcze obadać. Dzięki za info. 

On 11/23/2018 at 5:37 PM, [uNSq]makivara said:

Ale przecież możesz sobie stworzyć dodatkowe profile - CONFIGI w grze dla danej broni czy perka. Zmniejszasz kilkunastokrotnie liczbę kliknięć.

Ja mam spersonalizowane 2 wersje T72,  4 wersje MSBS-B i różnych innych rzeczy.

Wybierając w jednej z 6 klas  daną broń dajmy na to MSBS-B - mam 4 CONFIGI - jego profile z dodatkami już zapamiętane.

Zainstaluje od 0 grę - bo patch to zrobię Ci screeny.

Nie wiem jak to robisz. Mi możliwość zapisania config pojawia się tylko przy wyborze rzeczy wizualnych, przy loadoucie nie ma opcji. 

Sign in to follow this  

• Create New...