Jump to content
Sign in to follow this  
Rozmo

Procedura zgłaszania Oszusta

Recommended Posts

Witajcie Żołnierze !

Dostajemy wiele zgłoszeń na hacks@worldwar3.com w sprawie graczy którzy używają rożnych programów co psuja rozgrywkę innym graczom, wszystkie raporty szczegółowo sprawdzamy lecz większość zgłaszanych przez was raportów posiada mało informacji i niestety nie możemy odpowiednio zareagować.

Czego nie robić:

Wysyłać tylko nazwę gracza.

Wysyłać zrzut ekranu wyniku gracza, nie gwarantuje to bana na konto.

Co zrobić:

Czym więcej dowodów tym lepiej, sam wynik z gry nie pomoże.

Ważne jest żeby w raporcie był podany link do profilu gracza (na dole jest jak to zrobić) Oszuści często zmieniają swoje nazwy lub podają się za inne osoby. 

Polecamy nie załączać dużych plików  wideo, ale wrzucić link wideo ze strony jak na przykład YouTube.

FAQ:

P: Czy zgłoszenie musi być tylko po Angielsku?

O: Nie, możesz wysłać po Polsku.

P: Mam tylko zrzut ekranu wyniku z gry, czy to jest wystarczające ?

O: Nie oferuje to od razu bana na konto. Będziemy musieli dokładnie sprawdzić czy te konto używało programów lub innych rzeczy żeby ułatwić sobie rozgrywkę.   

P: Gracz był pod mapa, strzelał przez ściany, wykorzystywał bug do zabijania innych graczy. Czy ostanie bana ?

O: Nie, w najcięższym przypadku tymczasowa blokada. Wykorzystywanie bugów w Early Access jest bardzo prawdopodobne czy to przypadkiem czy wymuszeniem, z racji tego warto zgłosić ten błąd, a deweloperzy będą mogli go naprawić. 

P: Niewidzialna postać , czy to jest cheat ?

O: Nie, to jest bug, jeżeli napotkałeś/as taka sytuacje proszę poinformuj nas w jakim momencie był ten bug widoczny i jaki ekwipunek był używany podczas wystąpienia błędu. Pomoże nam to w prześledzeniu co mogło spowodować ten błąd. 

P: Gracz był toksyczny i obrażał graczy na czacie, mogę go zgłosić?

O: Tak, prześlij nam logi czatu.  Na chwile obecna pracujemy nad lepszym systemem do raportowania graczy.

P: Znalazłem stronę z cheat'ami do WW3, co mogę zrobić ?

O: Podeślij nam link, a my zadziałamy dalej.

P: Profil Steam jest prywatny oraz link jest inny , czy nadal można to zgłosić ?

O: Tak jak najbardziej, nadal możemy zdobyć informacje na temat gracza.

Nagrałem filmik:

Jeżeli nagrałeś filmik to najlepiej będzie jak wstawisz go na stronę YouTube lub inna gdzie będziemy mogli zobaczyć nagranie, przyspieszy to zamkniecie raportu gdyż tak jest o wiele szybciej niż wysyłanie wideo jako załącznik. Problemem załączników jest to ze wideo mogą zajmować dużo pamieć , co w niektórych przypadkach blokuje dostęp do wysłania go, w zależności ile masz wykorzystanej już pamieć na swojej poczcie mail.

Jak zdobyć link profilu Steam:

Jak masz już otwarta grę wejdź na zakładkę Steam klikając shift + tab (domyślnie),

Kliknij na "View players",

Jeżeli jesteś na tym samym serwerze znajdziesz gracza w zakładce "Current Game",

Jeżeli gracz już opuścił grę znajdziesz go w zakładce "Recent Games",

Kliknij na profil,

I skopiuj jego link URL.

pic_01.png

pic_02.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...